Перейти к публикации

Полезные сообщения

30.05.2023 в 12:00, Adelina// сказал(а):

@Я//мама♡ А вы интересовались на самом деле сколько стоит перевезти к Паращуку? Ведь все хранится во Львове, Польша не так далеко, может и не так дорого. Луцкому, конечно выгоднее, что к нему приехали. Я если знала, что Паращук начнёт принимать, к нему перевезла :)

Ещё нет. Но заказала онлайн консультацию с ВЮ. Хочу узнать его мнение. Склоняюсь больше к перевозке в Польшу 

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
  • Ответы 6,5 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

@Валентина_киев спробуйте клінику імплант у Києві , там зараз гарні лікарі .

каріотип- це перший аналіз який ми здали з чоловіком в 25 років навіть .

з нього починали 

імплант працював у Харкові 24/7

у мене пункція припала на неділю, ще й святковий день

паралельно чоловіку робили мікротезу

й навіть ніхто не заїкнувся, що свято чи вихідні 

  • Нравится 3
Ссылка на это сообщение

@Я//мама♡ ну Луцкие теж гарні лікарі 

у нас з ВЮ перший Кіро був проліт, і він провтикав мій прогік 

це реально його косяк був

другий кріо він зовсім по іншому вже вів

і взагалі , він був десь до 25 тижня на звязку

завжди відповідав на всі смс 

@Валентина_киев ну ВЮ наш лікар був на той момент самий топовий 

може десь були якійсь питання 

але все вдало, малому 3 рочки скоро

в заморозці ще 16 ембріонів , але мабуть вже не наважусь більше 

є питання по транспортуванню , як вони цю кляту війну пережили 

 

та й взагалі , з моїм синочком другого не хочеться 😁😁😁

Ссылка на это сообщение
9 часов назад, Валентина_киев сказал(а):

@Кристинка78344 круто, що все склалося! Здоров’я міцного синочку!!! І мирного неба!

а я туди іду на консультацію до Хажиленко Ксенії, про неї дуже багато чую гарних відгуків 

Успіхів вам! Я думаю Ха вам сподобається.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

@Iness_Ust Хажиленко у клініці Грищенко, так, сьогодні була у неї на консультації. Перше враження - сподобалось. Якщо хтось ще був в цій клініці, як Вам, діліться? Бо всерйоз їх розглядаю під ЕКЗ.

зовні, звичайно, на перший погляд, Надія справляє враження більш фундаментальне, ціла будівля, все серйозно. Філіал Грищенка у  Києві зовсім маленька, не така презентабельна. Якби не рекомендації щодо Хажиленко, мабуть би і не розглянула їх. Але як показує практика, не завжди зовнішній антураж вирішує. Іноді важливіша суть.

поки що дуже підкупило те, що у Грищенка готові під екстрений випадок і в неділю вийти зробити процедуру, якщо від саме цього дня залежить весь цикл. А в Надії 2 вихідні, і якщо ти на них попадаєш, то нікого це не турбує. Вони вихідні і крапка 

Ссылка на это сообщение

@Валентина_киев ви знаєте,розмір це не головне. Я планую Добробут. Так сама клініка велика,але відділ репродукції це тільки один поверх. Але як мені пояснювала ШИ,клініка нова і як вона виразилась ембріологія "чиста",що дуже важливо. Людей не дуже великий потік,і це теж плюс. Тому я думаю у цьому філіалі так само,бо вони тільки восени відкрилися. Важлива не сама клініка,а лікар та професійні ембріологи. Ну і вам повинно бути комфортно. Надія,так клініка відома,але спостерігаючи цю тему давно,у них не більше не менше прольотів,ніж у інших.

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение

@Валентина_киев ми з чоловіком їздили до війни у Харків в Грищенко, масштаби там огого, по-моєму навіть роддом мали відкривати. Через війну вони переїхали до Львова, і ми одразу пішли туди.

на той час філіал був малесенький, все разом, лікарі кабінети ділили між собою. Це нас не зупинило, бо персонал настільки на своєму місці, що на інше уваги не звертаєш. Ми вступили в протокол ,пункція, потім кріо і слава Богу все успішно.

розміри чи масштаби - це не основне, на мою думку

основне - спеціалісти та довіра своєму лікарю.

Грищенко працює у всі дні, ніхто тобі не скаже переносити щось, бо неділя чи вихідний. Я думала, що у всіх клініках так, якщо чесно, бо ти ж не передбачиш ріст фолікулів і тд.

У грудні, доречі, вони переїхали в іншу локацію, все зробили під себе , все на вищому рівні у Львові

тому прото  дайте їм час у Києві) 

вам бажаю успіху з першого разу♥️ 

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

@Рижуля дуже Вам дякую!!!!! Хай у Вас все буде добре!!!! Все ж схиляюся до них, бо сподобалась увага і відсутність конвейеру, як в Надії! Плюс конкретно про лікаря Хажиленко дуже добрі відгуки!

@darinkamalinka дякую Вам!!! Надія - дуже їм вірила, з надією йшла, але відчуття конвейеру і ці 2 вихідні, і повний пофіг, зо там в тебе з циклом на ці дні, цю довіру трохи вбили… в Грищенко сказали неділя вихідна, але якщо треба, то конкретно під тебе виходять і все роблять!

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение

На самом деле, клиники которые реально будут делать пункцию и перенос 6дней в неделю - не частое явление, а 7 дней и еще в праздник....это как что-то невероятное. Если это действительно так, а не как в МиД, где на словах: мы выйдем в любой день, а по факту 3 дня в неделю и плевать что иы или эмбрионы не вложились...они мне даже эмбрионы, без уведомления, морозилки га 3день, потому что 5припадал на субботу и эмбриологам было лень прийти на работу....проще заморозить, в понедельник разморозить, потом в среду снова заморозить....а то что из 5 отличников такое издевательство пережил только 1, это им плевать... 

Надия в этом плане хотя бы не обещает и если спросить перед протоколом, то честно скажут. И они еще в 2019 ушли отпункций с понедельника По пятницу. Делали только пон/ср/пят. За исключением праздников и страсной пятницы. Но эмбриологи дежурили 24/7...так что, если пунция прошла, то остальные этапы,чкцичая пгд, делал  тогда, когда эмбрион был готов к этому.

Так что если вы не уложитесь в нужный день вам или затянут или не дотянуть...в ростом фолликулов.

Относительно Веселовского. Он конечно основатель украинского ВРТ и.д. Но как многие мужчины, он исключительно но за доказательную медицину. Если вы трудный пациент, то изобретать что-то  чисто под вас, он не будет.в свое время я обращалась к нему с очень важным вопросом надо ли еще докармливать здоровые эмбрионы они, с учётом возраста и уже имеющихся.Он дал ответ и я поступила в соответствии с ним...Но лично для меня это было фатальной ошибкой.

Кроме этого ябы рассмотрела другие варианты еще и потому; что любому человеку в возрасте за 70 тяжело работать и искриться как в 30-40.

  • Нравится 5
Ссылка на это сообщение

@Скоробудумама дякую за такий розгорнутий відгук. Про Веселовського чула хороші відгуки, тому і купилась на них, але розумію, що вік може теж грати свою роль, бо конкретно в моїй ситуації він прям якось очевидно провтикав. Ну або я чогось зовсім не розумію…

а щодо того, що ембріологи працюють 24/7 - мені відмовили в інсемінаціі в вихідний, попри те, що черговий Репродуктолог була. Але з її слів не було ембріологів і не було кому підготувати сперму. Тому в мене і виникло питання, а як тоді з ембріонами ситуація, якщо ембріолога немає в вихідні на місці. Якщо їх треба морозити, чи навпаки переносити… а це вихідний

  • Непонятно 1
Ссылка на это сообщение

@Валентина_киев в Надии спермой и эмбрионами+оплодотворением ооцитов занимаются разные люди и они эти функции не дублируют. Те что смотрят за эмбрионами и берут троэктодерму для пгд, работают 24/7. А сперма и пункции по конкретным дням. Пункция по конкретным дням из-за  анестезиологов. С появлением лелеки Надия у себя и операции перестала проводить. Всех в лелеку направляли или в другие места.

Мой опыт по клиникам закончился до войны. Поэтому сейчас ситуация, как   везде, может быть другая.

До войны надия перенос делали 6дней в неделю. Исключая воскресение и гос.праздники.

Забыла. В возрасте 35+ доказательная медицина и Веселовмкий тратить время на инсеминацию не рекомендуют. В связи с низкой результативность и что уже часики тикают против вас. Рекомендуется сразу переходит к Эко. Странно что он вообще стал такое делать....возможно видел вашу психологическую потребность пережить этот этап или уже просто устал.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

@Скоробудумама дякую за інфо! Я прийшла в цілому порадитись щодо вирішення питання, і він сказав, що доречно зробити 2-4 інсемінаціі і після невдач вже перейти до ЕКЗ.

Тому і почала їх робити. Але вже розумію, що толку небагато. А 4 інсемінаціі, з яких одна стимульована Гоналом - це половина вартості ЕКЗ

  • Рукалицо 1
Ссылка на это сообщение

@Валентина_киев не витрачайте гроші і час в пусту

клініка гріщенко з великим опитом , вони зараз працюють на репутацію

тому просто не можуть собі дозволити косяк

бо працюють на результат 

успіху 🙏🏻

Ссылка на это сообщение

@Валентина_киев Вітаю! Якщо пренос чи пункція випадає на вихідний день, субота, наприклад, то цілком може  перенести і інший лікар. Здається, так робили. Мені пункцію робила Бараненко, а основний лікар Веселовський. Але у випадку з ЕКЗ вам просто можуть протягнути ще 2 дні, якщо буде необхідно. Якщо протокол на ЗГТ, то просто довше ті чи інші гормони приймати. У мене, наприклад, була дуже довга стимуляція, щоб все доростити. І я ще в протоколі здавала імунологію, то поки її чекали просто протягнули ще естрогени. Але цей момент потрібно проговорити окремо з лікарем. Хоч в Надії, хоч в іншій клініці. 
В першій клініці, де я робила ЕКЗ, в Родинному джерелі, мені робили перенос коли-завгодно. Пам'ятаю, на 7 ранку до них їздила на першому тролейбусі ))) Але вони всім поголовно робили свіжі протоколи, там реально дні принципово.
Щодо інсемінації, то особисто для мене це досить сумнівний метод на даний момент. Можливо при не великих проблемах, він помічний, може до 30 років. Але з усіх, хто тут писав, я бачила одиниці, кому це допомогло. Якщо чесно, то і не згадаю кому.  Та все залежить від вашої конкретної ситуації. Звичайно, я не виправдовую халатність лікарів, якщо це мало місце, але можливо лікарю самому "не цікаво" робити завідомо безрезультатну процедуру. Інсемінація частіше - це вибір пацієнта з тих чи інших причин, а не лікаря. Та у будь-якому випадку, він має робити всі процедури з усією відповідальністю. 

@Валентина_киев вже прочитала. Навіть не знаю, чого він так сказав. Це дивно. Може реально вже втрачає сноровку. Або робить якесь чергове дослідження. Варіант "заробити для клініки" сумнівний в його випадку. 

@Скоробудумама ого, а як ви дізналися про такі маніпуляції з ембріонами? Вони вам чесно зізналися? Це ж жесть реально. 

Ссылка на это сообщение
  • 2 недели спустя...
07.06.2023 в 18:01, Скоробудумама сказал(а):

На самом деле, клиники которые реально будут делать пункцию и перенос 6дней в неделю - не частое явление, а 7 дней и еще в праздник....это как что-то невероятное. Если это действительно так, а не как в МиД, где на словах: мы выйдем в любой день, а по факту 3 дня в неделю и плевать что иы или эмбрионы не вложились...они мне даже эмбрионы, без уведомления, морозилки га 3день, потому что 5припадал на субботу и эмбриологам было лень прийти на работу....проще заморозить, в понедельник разморозить, потом в среду снова заморозить....а то что из 5 отличников такое издевательство пережил только 1, это им плевать... 

Надия в этом плане хотя бы не обещает и если спросить перед протоколом, то честно скажут. И они еще в 2019 ушли отпункций с понедельника По пятницу. Делали только пон/ср/пят. За исключением праздников и страсной пятницы. Но эмбриологи дежурили 24/7...так что, если пунция прошла, то остальные этапы,чкцичая пгд, делал  тогда, когда эмбрион был готов к этому.

Так что если вы не уложитесь в нужный день вам или затянут или не дотянуть...в ростом фолликулов.

Относительно Веселовского. Он конечно основатель украинского ВРТ и.д. Но как многие мужчины, он исключительно но за доказательную медицину. Если вы трудный пациент, то изобретать что-то  чисто под вас, он не будет.в свое время я обращалась к нему с очень важным вопросом надо ли еще докармливать здоровые эмбрионы они, с учётом возраста и уже имеющихся.Он дал ответ и я поступила в соответствии с ним...Но лично для меня это было фатальной ошибкой.

Кроме этого ябы рассмотрела другие варианты еще и потому; что любому человеку в возрасте за 70 тяжело работать и искриться как в 30-40.

Я ходила в клинику Грищенко в Днепре на протяжении трех лет каждый цикл, были и стимуляции и сбор клеток в ЕЦ, выпадали пункции и переносы и на выходные и на гос праздники, клиника все время работает, бывало, что я была вообще одна в клинике на перенос (я, охранник, репродуктолог, медсестра и эмбриолог), поэтому даже не представляю как у клиники репродуктологии могут быть выходные, врачи друг друга могут заменять (как то не было эмбриолога на месте и вызвали коллегу аж с Харькова (причем это был тот случай, когда я была одним пациентом в тот день), так что еще раз респект клинике Грищенко, они действительно работают на результат!!!

  • Нравится 8
Ссылка на это сообщение

Дівчата привіт

я щось розпереживалась, то думаю напишу сюди, можливо в когось таке було

починаючи з 1 триместру аналіз сечі показував бактерії в незначній кількості, ні білків/ні лейкоцитів, скарг також не було

я здавала бак посів і все було чисто

Лікар радив нефрокеа для профілактики і тд.

на початку червня - знову сеча, знову бактерії, здала по рекомендації уролога 2 бак посіви один за одним - чисто 

тобто незначна безсимптомна бактеріурія

минулого тижня знову сеча, знову бактерії

здала бак посів, але в іншій лпбораторії, вчора прийшов результат 10^5 кишкова паличка

гінеколог порадила перездати в іншій лабі,щоб точно знати чи приймати АБ

найгірше, що цей аналіз робиться до 7 днів

у мене 33-й тиждень і я страшезно почала переживати за дитину, щоб та інфекція до неї не дісталась

Ссылка на это сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...