Перейти к публикации

Полезные сообщения

4 часа назад, Рижуля сказал(а):

@Natali13.09.1984 я стараюсь взагалі про роди не думати, бо розумію що це дуже індивідуально у кожного) хоч моментами і страшненько буває) в мене зʼявився інший страх, що не дам собі ради з манюньою чи щось не так зроблю, короче вагітні приколи😅🤪

Я теж так думала, вважаю що це нормально. У вас все вийде. І до речі пологовий дом лелека проводить онлайн лекції бескоштовні, мені вони були внагоді, там і питання фахівцям можно поставити. А ще його та дихання думаю допомогло в пологах. 

Ссылка на это сообщение
  • Ответы 6,5 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

5 часов назад, ***Артемида*** сказал(а):

@Рижуля не бійтеся) материнський інстинкт пробудиться і ви швидко всьому навчитеся і будете відчувати свою дитинку і добре справлятися.

Я коли народила, мені був 21 рік. В перші дні було страшно навіть доторкнутися до доньки вагою 2800 не кажучи вже як її взяти на руки, переодягнути щоб нічого не зламати) Але швидко всьому навчилася і завтра моїй крихіткі вже 17 років.

И мы родились 2800. но в 42 уже не страшно было брать на руки малыша)))

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение

@Рижуля я с Игорем очень боялась рожать. И очень боялась кесарево. А оказалось что и схватки вполне терпимые, и кесарево это не страшно.

А дочку когда рожала, то там приколы были: заглядывает врач в предродовую, я лежу спокойно, дышу. - А что, схваток нет? - Есть. - Такие редкие? - Да нет, 3 минуты. - А почему ты не кричишь? - А это обязательно? 😂

  • Ха-ха 4
Ссылка на это сообщение
10 часов назад, Хельга.с сказал(а):

 

А дочку когда рожала, то там приколы были: заглядывает врач в предродовую, я лежу спокойно, дышу. - А что, схваток нет? - Есть. - Такие редкие? - Да нет, 3 минуты. - А почему ты не кричишь? - А это обязательно? 😂

Я тоже с сыном не кричала)) когда были схватки, сидя на фитболе закрывала глаза,  а муж сидел напротив и говорил "по твоему выражению лица, я не могу понять, то ли тебе так больно,  то ли ты кайфуешь"🤣🤣🤣

  • Ха-ха 2
Ссылка на это сообщение

Девочки, добрый вечер)  Кто-нибудь ездил на перенос во Львов из оккупированной территории? Луцкий говорит что есть такие. Нам завтра годик и думаем как дальше быть.

Ссылка на это сообщение

@Кристинка1999 Мої вам привітання. Ростіть здорові та щасливі

 

А по схваткам, у мене взагалі почала нити спина, думала грижа знов турбує. Але біль то є, то немає. Я вже була в потології, бо перехажувала. Скачала додаток. Біль до 1хв через 3-3,5. Я до дівчат на пост. Мол в мене напевно схватки. А вони мол то в тебе спина, з таким інтервалом вже в род залі повинна бути, іди погуляй ще. Ну я і пішла, пообідала добренько. Дивлюсь вже хватає 1,5-2 хв через 3-3,5. Я знов до дівчат. Вони мол їди до лікаря, тільки він скаже що це. Лікар на крісло, а там вже розкриття 7см. Мене бігом в родзалу. Я навіть пакети не встигла розкласти як пішли потуги))))

  • Нравится 1
  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение

@Я//мама♡ вы находитесь на оккупированной территории? Я думаю тут все зависит от того , насколько вы уверены что пройдете все блокпосты,я имею ввиду рашистов((( я бы тогда выехала на подконтрольную территорию. А вообще вы молодцы, только годик уже за вторым собрались.

Ссылка на это сообщение
9 часов назад, Я//мама♡ сказал(а):

Девочки, добрый вечер)  Кто-нибудь ездил на перенос во Львов из оккупированной территории? Луцкий говорит что есть такие. Нам завтра годик и думаем как дальше быть.

Доброе утро.  А где именно Вы живёте? У вас есть выезд с оккупированной территории? У меня мама в днр живёт, так вот чтобы ко мне в Киев приехать ей надо в автобусе ехать 4 дня. Через РФ, Литва,  Латвия и Польша 

Ссылка на это сообщение

Всім привіт! Я тут новенька, з Дніпра. Зараз планую кріоротокол на ЗГТ з блокадою. Перша підсадка була в ЕЦ ще до війни, але не вийшло. У мене питання, мені в першому протоколі протисували інжесту, аале на неї у мене була дивна реакція: головні болі, безсоння, панічні атаки. У кого таке було?  
А ше цікавить такий момент, мені вкололи Диферелін 3,75 на 21 ДЦ, місячні пішли вчасно, а дивігель та інші препарати тільки з 8 дня після КД. Так і має бути? 

Ссылка на это сообщение
34 минуты назад, Ганнуська сказал(а):

Всім привіт! Я тут новенька, з Дніпра. Зараз планую кріоротокол на ЗГТ з блокадою. Перша підсадка була в ЕЦ ще до війни, але не вийшло. У мене питання, мені в першому протоколі протисували інжесту, аале на неї у мене була дивна реакція: головні болі, безсоння, панічні атаки. У кого таке було?  
А ше цікавить такий момент, мені вкололи Диферелін 3,75 на 21 ДЦ, місячні пішли вчасно, а дивігель та інші препарати тільки з 8 дня після КД. Так і має бути? 

Привет) у меня от инжесты очень часто был бронхоспазм, но это когда в сосуд попадали. Другие побочные эффекты не заметила. Ты уверена что это именно от неё? От диферелина у меня больше побочек было. 

 

@Ганнуська на счёт дивигеля. У меня был криоперенос на згт и два укола диферелина с разницей в месяц.  И вот эстрогены начала принимать на следующий день после второго укола, т.е. это получилось за 19 дней до переноса.  

Ссылка на это сообщение
1 час назад, Natali13.09.1984 сказал(а):

Привет) у меня от инжесты очень часто был бронхоспазм, но это когда в сосуд попадали. Другие побочные эффекты не заметила. Ты уверена что это именно от неё? От диферелина у меня больше побочек было. 

 

@Ганнуська на счёт дивигеля. У меня был криоперенос на згт и два укола диферелина с разницей в месяц.  И вот эстрогены начала принимать на следующий день после второго укола, т.е. это получилось за 19 дней до переноса.  

Поки що від дифереліну у мене тільки сильна пітливість, мені робили тільки один укол. У першій підсадці у мене не було дифереліну.
Взагалі я зараз пью цілий букет препаратів: достінекс( був зависокий пролактин), л тироксин( був високий ТТГ), вітаміни, л-аргінін, Д3, магнікор і цукрознижувальні. Останній рік жила в кабінеті ендокрінолога, бо після початку війни і моїх гормонів поїхав дах на фоні стресу. 

  • Грустно 2
Ссылка на это сообщение

@Natali13.09.1984 Зараз ТТГ 2,1 і пролактин 12 - для мене це ідеально, інжесту поки не назначали, посто стало цікаво у кого вилазили такі побічки. Мій лікар обіцяв інжесту не назначати.

@darinkamalinka , ось і я читаю, що дівчатам назначають раніше, не розумію чому мені назначили аж з 8 дня.
 

Ссылка на это сообщение

@Ганнуська после 1 укола диферелина 3,75 должны пройти месячные и наступить блокада для яичников, но при этом вы должны выйти из климакса до переноса. 1 укол действует 28 дней. Исходя из этих данных и усредненного цикла в 28дней, эстрогены назначают не ранее 14-15дня после укола. Классика - 16день, что и делает ваша Ре.

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение

@Скоробудумама , дякую!!тепер зрозуміла, естроегени мені назначили на 14 день.

Зараз намагаюсь не переживати, спокійно виконую всі призначення лікаря. Дуже чекаю зустрічі з нашими бусінками.

@Natali13.09.1984 ,

26.05.2023 в 17:44, Natali13.09.1984 сказал(а):

@Ганнуська а какой был до l-тироксина?

5.9(((  спочатку навіть не розуміла, що зі мною сталося, раніше не було проблем із ЩЗ. Спочатку думала, шо в мене почаласч дипресія на фоні стресу від війни, а потім моя лікар сказала перевірити гормони, їх рівень виявився виким, і почалась моя довга робота з ендокринологом. До зниження рівня ттг я жила як тумані, почувала себе як равлик. 

Ссылка на это сообщение
4 часа назад, Ганнуська сказал(а):

@Скоробудумама , дякую!!тепер зрозуміла, естроегени мені назначили на 14 день.

Зараз намагаюсь не переживати, спокійно виконую всі призначення лікаря. Дуже чекаю зустрічі з нашими бусінками.

@Natali13.09.1984 ,

5.9(((  спочатку навіть не розуміла, що зі мною сталося, раніше не було проблем із ЩЗ. Спочатку думала, шо в мене почаласч дипресія на фоні стресу від війни, а потім моя лікар сказала перевірити гормони, їх рівень виявився виким, і почалась моя довга робота з ендокринологом. До зниження рівня ттг я жила як тумані, почувала себе як равлик. 

Пусть все получится у вас!!! а у какого вы доктора в Днепре?

Ссылка на это сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...