Перейти к публикации

Черновцы!!!


шиншилла

Полезные сообщения

Светик, и как оно живется без пиночков изнутри? ;)

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 4,7 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

LiLooshka,  привет, ну, ще й сама не знаю чи наладилось. Уколи ті, що мені назначили вже проколола, а М ще немає. Ну, чекаю, коли будуть, а тоді знов до неї, щоб вона вже мені точно сказала, що там. Сьогодні вже й тест зробила, так, для провірки), добре, що чистий, а то, вже би переживала, щоб часом чого не лишилося. Короче, чекаю))...

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Инка, будем держать за тебя крепко-крепко кулачки! А когда нужно будет, закидаем памперсами и обчихаем!!! :)

LiLooshka, ДИОРА, с недельками, девочки! Никого не забыла?

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама,  дякую)))

 

LiLooshka,  з недільками!! Як узі?)

 

ДИОРА,  з недільками!!

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

привет девочки (( с плохими новостями. Замерла и моя Б на 5 неделе. Но само ничего выходить не собирается. Вобщем выписали направление на чистку. завтра утром пойду сдаваться (

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

LiLooshka,  блииин.... Что ж такое(((( Очень сочувствую тебе, держись. Очень расстроилась...

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Светик, и как оно живется без пиночков изнутри? ;)

))))Непривычно, пиночек сейчас лежит рядышком и сопит))) Самое большое неудобство, что теперь тарелку нельзя на пуз поставить, а так удобно было кушать)))
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Мурмулядик, Поздравляю!!!!!! :applause: Крепкого здоровья вам!!!! Спокойных ночей!!! И всего всего найлучшего!!!!!

AnnaIT, Поздравляю с вашим первым мини-юбилейчиком!!!!

Амальгама, Ух ремонты это тяжело но потом когда видишь результат забываешь о нервах и потраченных силах!

LiLooshka, Держись! Я тоже пережила замершую беременность и чистку главное не роскисать. А мы как сможем поддержим и чихами и памперсами и всем чем нужно

Инка, присоединяюсь к амальгаме и держу кулачки за тебя

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт всім!

Амальгама, дякую! :reverans: Ми також пережили ремонт, хоча чому пережили, ще і зараз багато чого доробити треба((( Тому тримайтесь, зате потім така краса буде! :)

Мурмулядик, вітаю з народженням синочка і з гордим статусом "мама"! Нехай росте здоровим і щасливим, і радує вас щодня!

AnnaIT, а вас з міні-ювілеєм маленької принцесси! :flower:

LiLooshka, я так розстроїлась.... :cry: Співчуваю. Але ти тримайся і не розкисай, трошки відпочиньте і наступного разу все обов'язково буде добре!

А я далі гружусь своїми діагнозами, інфекцій не знайшли, зате назначили комплекс ліків без вияснення причини ( хоча чому її не шукають я не розумію). Накупила сьогодні різних таблеток і сиропчиків на 300 грн. Хоч би допомогло. А взагалі ми в шоці скільки грошей йде на аптеку. Тільки недавно купувала від набряків, а крім того всякі там йодомарини, кальції і магнії. І все біля 100 грн і вище(((

Изменено пользователем ДИОРА
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

LiLooshka,  блииин.... Аж розстроїлась... А де ти на узі була? Як ти себе почуваєш, в тебе ознаки вагітності є чи немає? А виділення? А чому сказали, що саме не вийде?

 

ДИОРА,  я інколи не можу навіть уявити, як це наші бабки колись обходились без ліків, гінекологів, і тим більше без обов'язкових скринінгів)))

 

Leka),  дякую))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Спасибо девочки за поддержку, буду держаться!

 

Инка, была у Затирко, она сказала что замерла, но направила еще в Диагностический для подтверждения. Там подтвердили, и потом она выписала направление на чистку. признаки беременнности есть, и даже сиськи до сих пор болят. Говорят из-за того что я на дюфастоне была. организм отлично поддерживает, ни отслойки ни угрозы нет. Потому нужна чистка.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

 

 

ДИОРА, я інколи не можу навіть уявити, як це наші бабки колись обходились без ліків, гінекологів, і тим більше без обов'язкових скринінгів)))

 

 

 

О, Инка, я також про це думала))) На минулому тижні здала аналізи на інфекції в Сінево на 300 грн, купила канефрон і гель від набряків на 200 грн, але хоч допомогає. А ще так по дрібницях- на пробірки в лабораторії, гінекологічний набір. А вчора ще накупила на 300 грн, тільки один сиропчик коштує 170 грн. Я в шоці. Та ще й боюсь їх пити, і не пити боюсь(((, бо ці води не дають мені спокою, мало що. А ще треба купити вітамін Е, йодомарин, бо закінчились. А як ще порахувати всі скринінги, узд, аналізи, які я робила, то дійсно страшно. Я вже говорила чоловіку, а якщо, наприклад, у людей немає стільки грошей, але ж вони в ЖК про це не думають, таке враження, що найдорожче назначають, хоча ціни на ліки дійсно піднялись. У нас також не завжди є одразу всі суми, то ж батьки допомогають, а без їх допомоги іноді навіть не знаю, що думати, ми після цих ремонтів взагалі без заощаджень лишились((( Вже другий місяць ніяк собі не можу виділити гроші на якісь брюки чи джинси для вагітних. Добре, що зараз літо і є в чому ходити, я навіть ні одної речі для вагітних ще не купила. Навіть не знаю, де ці магазини є (підскажіть, якщо знаєте). Але скоро осінь прийде, там в сарафанах і платтячках не походиш(((

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

ДИОРА, привет. Да уж... Денег идет ого-го сколько... А еще, не дай Бог, попасть в патологию... Вот где тянут! Только при поступлении нужно везде дать.

Магазины одежды для беременных есть на Ив.-Франка, в "Формаркете" на третьем этаже. Не вспомню еще... У меня спрошлой Б джинсы остались специальные, очень их дюблю, как раз будут мне на осень. Я их даже не в специальном магазине брала, а в обычном почему-то они продавались, тоже в Формаркете. И отдала тогда за них всего 250грн, вроде.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

LiLooshka,  ясно, значить щось з малям було не так. Значить це природний відбір. То нехай краще зараз, ніж мало бути щось гірше. Ти тримайся, розумію, що чистка - неприємна процедура... Через трошки знову в бій ))).

 

ДИОРА,  я за всю свою вагітність купила одні штани і ті на базарі, а так весь час проходила в колготах і платтях, які добре розтягувались з тих, що мала)).

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Меня, если честно, тоже жаба давит покупать что-то, что потом не смогу надеть.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Та й я не хочу нічого купувати, але ж де твій листопад-грудень))) А в мене всі речі на мене ще ту до вагітності, зараз вже 5 кг набрала. Сьогодні зважили в ЖК - цілих 62 кг, ніколи стільки не мала. І набираю чомусь багато, може через воду лишню, виходить в два раза більше, ніж треба. Кажуть треба 300 г в тиждень, спочатку так і було, а зараз... :cry: Ну світера, туніки різні в мене є, вони точно підійдуть на вагітність, а от з брюками, які на мене ще до вагітності були впритик (бо поправлась за зиму на кг 4!!!) - проблема, та і з верхнім одягом також проблема. Бачила в інтернеті спеціальні курточки, в яких потім відстібується частина і їх можна носити після вагітності. А ще в них можна носити дитину взимку, там спереді пристібається спеціально. Короче, слінго-куртки. Не знаю чи зручно так носити дитину, але мені здається, що мені з моїм 5 поверхом було б зручно, і в магазин вибігти можна, руки вільні. Не знаю, буду вивчати.

Изменено пользователем ДИОРА
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Да, нужно купит брюки на осень - однозначно, так как пуз будет ого-го какой! И с верхней одеждой я тоже не знаю, что делать... :cry:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

LiLooshka, Держись, и не падай духом!

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Всем хеллоу)) А я сегодня познакомилась с двумя замечательными девушками: нашей Аней и её малышкой Танюшей-куколкой))) Вот) Было очень приятно)

А ещё завтра мы всей семьёй едем на Днестр на три дня! Вот, это наше море будет в этом году) Ну хоть отвлекусь немножко. Кирюха самый счастливый, что на речку едет.

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама,  класно, з морем чи без моря, а відпочинок всеодно потрібно влаштовувати).

 

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброе утро, девочки! И спасибо вам за поздравления с нашим полугодием! :kiss2:

Наташа, взаимно, нам тоже приятно! Наконец познакомились! :)Отличного вам отдыха и хорошей погоды!

Мурмулядик, для меня первые недели три была сложные, дальше уже более-менее режим выработался.

LiLooshka, как мешком по голове... :girl_cray: Держись, дорогая! Как ты сейчас? Может, действительно естественный отбор... Вот читала несколько дней историю в вопросах с особенным ребенком. (Может, еще кто следил за темой?) Там сбой произошел как раз на 4-5 неделе, родился ребеночек с синдромом Дауна, и мама от него отказалась... Дай Бог тебе здоровья и восстановления скорейшего! Как физического, так и морального!

ДИОРА, щось справді аж занадто багато тобі виписують всього. Складається враження, що витягують гроші. Хоча, з іншого боку, я не лікар, і, може, справді є у тебе якісь показання для ліків.

Девочки, по поводу одежды для беременных. Я в свое вреся купила одни тоненькие штаны, одни джинсы потеплее и зачем-то еще сарафан ( :D ). Брючки и джинсы носила со своими обычными футболочками-кофточками, а сарафан одела раза 4: на третий скрининг, Новый год, один осмотр в надежде, что уже рожаю ( :D ), и на сами роды! Марнотратка, е-мое! :D А верхнюю одежду даже не покупала, хоть и ходила беременной почти до конца января. Оказалось, что моя обычная курточка налазит на пузо, если без ремня носить. Слингокуртки - тоже о них думала, но передумала. Во-первых, дорого, а во-вторых, не факт, что мне было бы в ней удобно.

 

P. S. Не на правах рекламы. Кого интересует сейчас или заинтересует в будущем детская одежка "Картерс", добавляйтесь ко мне на страничку в ВК (напишу в личку). :)

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт всім! А у нас сьогодні друга річниця, як ми розписались. Вже два роки пройшло - не віриться. Чоловік питає, чи дійсно два роки, а не один і чи я щось не переплутала))))

Аня і Наташа, де ж це ви зустрілись? Хоч у вас вийшло зустрітись, а то збирались-збирались, аж наша Мурмулядик вже встигла народити, а ми так і не зустрілись(((

Аня, то мені ж назначили від багатоводдя і осаду в водах. От так багато((( Аналізи на інфекції також з приводу цього здавала, але нічого не знайшли. Якось не лікувати це боюсь, хоч і ліків стільки пити також не хочеться, хоч і не антибіотики. Та ще й ножки отікають час від часу, то ж п'ю канефрон. Напиши мені, будь-ласка, в приват свою адресу ВК.

Наташа, гарно вам відпочити! Зараз така спека, я б також на Дністер не відмовилась. Ми кожного року їздили, але в цьому чомусь боюсь, хоч тааааак хочууу. А ви в будиночку будете?

Изменено пользователем ДИОРА
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Доброго и светлого утра всем, девочки!

ДИОРА, ти не повіриш! І ми вчора відсвяткували другу річницю! :) А завтра у нас друга річниця з дня весілля. Може, ми і перетнулися у РАЦСі 2 серпня 2012 року? :D

Щодо зборів - так, ми "супершвидкі".)) Але зараз така спека, що гуляти краще або вранці, або ввечері. Ми так і виходимо з Танюшкою. Мені важко витримувати таку температуру, а як їй?

Щодо набряків, то мені ще допомагав чай з листя брусниці. А багатоводдя і осад - тобі повторне УЗД не назначали? Може, з цим уже все добре?

Адресу зараз напишу. ;)

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт! :Hello: Прикольно! І вас вітаю! Може, і пересікались, у нас розпис був десь в обід, я вже не пам'ятаю((( А весілля 2 вересня. У нас чомусь число "2" знакове, розписувались 2.08, весілля 2.09., в мене Д.Н 2.07 і ПДР поставили на 2.12 :D

Повторне узд назначили, але аж на середину серпня, після курсу лікування(((( Та й моя Г. пішла у відпустку, назначила узд на той день, коли вона виходить на роботу, після узд одразу до неї треба.

Я взагалі дуже люблю тепло, але зараз мені дуже важко, ховаюсь як можу від спеки і більше часу знаходжусь у батьків, у них прохолодніше, ніж у нас на 5 поверсі. Ми вже серйозно думаємо за кондиціонер, бо у нас пекло, я вже реально не можу :(

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт, так, нарешті справжнє літо))

 

ДИОРА,  до речі, в нас теж річниця весілля 2 вересня)) але в нас вже буде 8 років). А розпис був 8.08. Так що ми теж скоро святкуватимемо).

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нам!

Чтобы оставить комментарий, вам нужно зарегистрироваться.

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь на нашем сайте. Это очень просто!

Зарегистрируйте новый аккаунт

Уже есть аккаунт?

Уже зарегистрированы у нас? Войдите здесь.

Войти на сайт
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...