Перейти к публикации

Черновцы!!!


шиншилла

Полезные сообщения

Танечка@мася, спасибо, потихоньку кручусь) Вот, отвела малого в садик, к обеду пойду забирать. Так как вы назвали второго малыша, а то я помню, никак выбрать имя не могли)))

 

 

Назвали -Влад. Ти молодец, скоро будешь как мы вертеться в два раза быстрее. :)))

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 4,7 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

Инка, розповідай де були, що бачили в Європі. Самостійно подорожуваи чи туром? Ми в тому році також по Європі подорожували в цей час, майже два тижня, але самостійно їздили. Були в Угорщині, Італії, Словенії, трошки в Австрії. Тепер так ностальгую і хочу знову в Італію, але вже в іншу її частину, в Францію (Париж), і Відень, бо трошечки до нього не доїхали. В цьому році планували ще давно з чоловіком на моє Д.Н. в Париж, але тут плани змінились))) Надіюсь, колись збудуться.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

AnnaIT, у нас первых два вылезли одновременно в 5 месяцев, сейчас ждем сверху... Нам завтра уже 7 месяцев)))

Изменено пользователем Танечка@мася
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

ДИОРА, обязательно сбудутся!!! Просто сейчас время для исполнения другой вашей мечты ;)

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Купляли груповий тур, 8 днів. Транзит через Польщу, Берлін (Німеччина), Амстердам (Голандія), Брюссель (Бельгія), Париж (Франція), Дрезден (Німеччина), транзит через Польщу. Було тільки 2 ночі в автобусі, решта в готелях у різних країнах. Екскурсії оплачувалися додатково, а хто не хотів, то мали вільний час і самі йшли куди хотіли. Піднялися на Ейфелову вежу, були в Луврі. По інших містах теж побачили багато відомих пам'яток і відомих місць. Короче, сподобалося дуже. Я теж давно мріяла про Париж, хоча в де чому він мене розчарував: відносно грязне місто, дуже багато народу різних національностей, а особливо чорних, які ставляться зверхньо і зневажливо. А так, по своїй величності, архітектурі і масштабності, мабуть, не зрівняється ні з одним містом.

 

ДИОРА,  думаю, Париж почекає, порівняно з цим бажанням).

 

LiLooshka,  подорож трохи стомлює, особливо якщо така насичена, але воно того варте. Емоцій і задоволення море).

 

Хто хоче, можете подивитись мої фото в Однокл., Інна Трипета Никорук.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

О, Инка, я також боюсь, що Париж мене розчарує, скільки всього вже чула поганого. Але моєю найбільшою мрією щодо подорожей була Італія, коли там побувала, почала мріяти про Париж))) А це у вас немаленький тур був, багато міст... Не було відчуття, що "галопом по Європах"? А то ми чрез це тур не брали, а їхали самостійно, куди захотіли - туди їхали. Іноді навіть поняття не мали в якому містечку ночуємо, так як ніч нас там заставала і приходилось винаймати готель. Це так в Австрії було, бо в інших країнах у нас родичів багато, то ж проблем з житлом не було. Радує те, що проблем взагалі не було, хоча й боялись самі в таку далеку подорож їхати, але з усім розібрались, і з усіма найшли спільну мову))) А взагалі я люблю подорожувати, от би всі дні на рік десь і їхала, але чоловік - у мене протилежність, то ж іноді доводиться тягнути його(((

І ти права, Париж звичайно почекає))) Крім того, нам прийшлось серйозніше віднестись до ремонту, після новини про вагітність, і всі гроші йшли туди. А то ми жили в моїх батьків і по маленьку робили собі ремонт. А тепер вже нема куда діватись.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

ДИОРА,  ні, відчуття галопу не було, бо кожен день був приділенний окремому місту і цілий день ти займаєшся лише ним, і тебе не цікавить як і куди ти маєш їхати, де ночувати, бо за тебе це все вже вирішено, ти маєш лише встигати вкладатися в той час, який виділено і бути в певному місці тоді, коли відбувається збір і виїзд групи далі. У нас теж є велике бажання поїхати в Італію, тільки ми чомусь її завжди відкладаємо). А в нас, навпаки, усі поїздки завжди організовує чоловік)).

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Це добре, що чоловік організовує. У нас так: я щось придумую, хожу йому нию))), а він вже бігає організовує, дзвонить куди треба. Ну можливо іншим разом поїдемо в турі, хоч самостійно нам також сподобалось. Ми ж їхали в ті країни, де точно знали, що з житлом проблем не буде. Та й їхали на два тижні і тому також встигли все побачити. Коротше, подорожі це добре, але тепер тільки в мріях.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

ДИОРА,  думаю, через рік після родів, ви вже знову будете здійснювати свої мрї))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Девуси, приветик! Это я, Наташа, которая Амальгама! Пришлось зарегистрироваться опять, а то обещали меня разблокировать сегодня, а я все еще не могу зайти с того ника((( Сейчас еще в помощь обращусь.

Из новостей: Кирилл походил в сад три дня, и снова заболел! Вот мы с понедельника опять на больничном... Это из плохого. А из хорошего, мы позавчера были на УЗИ, была на Ровенской в роддоме, случайно попала к Ватаманюк, с лялей все хорошо!!! А самое интересное!!! ТА-ДАМММ!!! У нас будет девочка!!! ;):) :) :) Я такая счастливая хожу уже третий день!!!! е могу поверить в это))) Ну, учитывая, что Ватаманюк врач опытная, то не верить ей оснований у меня нету) Муж со мной ходил она ему там все показала, что пацаном там и не пахнет) Вот! Так что будет у нас полный комплект)))

  • Нравится 4
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Фуф, разбанили))) Ну привет, мои дорогие))))))))))))))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Блин, гуляла сегодня с малым, уронила телефон и треснул экран... :( АбЫднА...

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама, поздравляю с принцессой :flower: :flower: :flower: и возвращением к нам :D

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Спасибо!

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама, Поздравляю!! Вот это сюрприз!! Ну теперь нибось сидишь на сайтах с платьицами)))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама, Поздравляю!! Вот это сюрприз!! Ну теперь нибось сидишь на сайтах с платьицами)))

даа))) угадала))) Изменено пользователем Амальгама
  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама,  вітаю з такою гарною новиною))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама,  вітаю з такою гарною новиною))

спасибочки!
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама, Мои поздравления!!! Все как книжка пишет, старший брат и младшая сестренка))) Что ты такого натворила, что тебя забанили, признавайся?))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Мурмулядик,  спасибо за поздравления)))

Да я о политике спорила и, в общем, слова не особо подбирала. Вот и отлучили меня на недельку, чтобы поостыла ;)

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама, Вітаю гарною новиною.............. ;)

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама, )))))))))))о политике спорить дело неблагодарное)

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама, Вітаю гарною новиною.............. ;)

спасибочки ;)

 

Амальгама, )))))))))))о политике спорить дело неблагодарное)

Это точно. Сколько раз зарекалась это делать, но срываюсь все-равно :(
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама, тебя надо закодировать))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Всем привет! Ну и как вам погодка для Петровской ярмарки? :(

 

Мурмулядик,  с недельками! ;)

 

Инка,  посмотрела на тебя в Одноклассниках :-) У вас такая красивая семья, а сыночек - просто очаровашка! Ттт!

 

Сегодня свекры позвали меня с малым в Пиццу-парк (муж на работе). Я съела пельмени с бульоном и салат "Намистинка". Дома такое расстройство на меня напало((( Первый раз за беременность. Сходила, блин, в кафе(((

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нам!

Чтобы оставить комментарий, вам нужно зарегистрироваться.

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь на нашем сайте. Это очень просто!

Зарегистрируйте новый аккаунт

Уже есть аккаунт?

Уже зарегистрированы у нас? Войдите здесь.

Войти на сайт
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...