Перейти к публикации

Тернополяни заходьте сюди!!!


olya!!!

Полезные сообщения

Привіт всім! :wave: Вчора забирали з родому сестру чоловіка і я випадково біля реєстратури побачила кабінет лікування безпліддя,часом ніхто не чув шо там? Як? І скільки? :confused:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

olya!!!, привіт! ти куда пропала??? як справи? Н у я тобі точно нічого не відповім на твоє питання, бо на віть не уявляю де це :D

Дівчата, а ви теж кудись попропадали, ну Танюху можна зрозуміти, а Оля, ота що Черноглазая))) Де ви ?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт, дівчата!!! Усіх зі святами, нехай цей рік буде успішний у всіх починаннях. Нарешті є час вам написати, а то мене не було, їздила до батьків в Тернопіль, а нету там не було.

Оля, на рахунок твого питання, можеш детальніше написати який це роддом, якщо мені пам"ять не зраджує, їх у нас два. Просто моя подружка лікується у такому в 2 роддомі, правда прізвище лікаря не знаю, але думаю, що варто сходити туда. Твоя Г не в курсі про такий кабінет?

Инка, як пройшли свята? Що у вас нового? Не гадали на Різдво?

Я ніяк не можу дочекатись морозу, щоб погадати на дітей, залишилось останнє свято-Водохреще. Хотя сьогодні у нас досить похолодало, сніжок попадує :grin:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Черноглазая, та свята як завжди, одна обжираловка, та ще й ми катаємося з дому до батьків, від батьків додому. Перед новим роком, мені хтось з подруг сказав, що ялинку треба одягати 29 грудня і о 19.00 того ж дня задувати бажання і на ялинку вішати те, що б тобі нагадувало те бажання, яке хочеш, щоб збулося в цьому році. Так от ялинку я ще вділа за пару днів до того, але в 19.00 повішала на неї маленьку лялічку. А от новий рік зустрічала з маленькими дитячими носочками в кулаці, навіть ніхто й не замітив їх в мене. А більше й нічого не гадала, щось не було бажання. Щось не хочеться нічим себе накручувати, та й ліньки трохи. А ви як там? я час від часу заходжу в твій профіль, в нас графіки майже співпадають :drinks:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Инка, я також зустрічала новий рік в руках з лялькою :D Ми ще гадали на бажання, в кінці року вам напишу чи збулись. Дійсно в нас графіки співпадають, я в цьому місяці купила тести на О,тому чекаю овулічку з нетерпінням.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дівчата, я виложила фото з тестами на О, якщо вам не важко прокоментуйте, пліз, а то я вже запуталась. По відчуттям і по ЦЖ, овуля була на 15 дц зранку.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Черноглазая, як на мене, то той що на 14 день - самий яскравіший, а на 15 - уже блідніший. Але так як тут пишуть дівчата, що тест на О показує за день до О, то думаю, що вона в тебе сьогодні. А я тести на О навіть не купляю, мені все якось гроші на них жалко викидати, а останнім часом навіть тести на Б не купляю, от коли точно буде затримка декілька днів, тоді й буду купляти))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Инка, дякую, що відповіла, завтра по БТ перевірю чи дійсно тести не брешуть. Я тести на О другий раз купую, зараз мочила тести Хомтест, вони відносно не сильно дорогі, а тести на Б я спеціально не купую, щоб себе не мучити, все чекаю затримки, а М як в аптеці завжди вчасно приходять :cray:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Черноглазая, а в мене щось взагалі не розумію, в суботу і в неділю ЛЯ аж розпирало так болів. А БТ щось швидше почала підніматися. Хоча я її запізно почала міряти, щоб щось вияснити.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Инка, подивишся ще декілька днів, якщо БТ буде повишатись значить твої відчуття тебе не підвели.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт я не пропала я вже є і в мене все може бути. Черноглазая в тебе на фото дівчинка в синьому як її звати? Я вроді її знаю або щось путаю.А про роддом це біля озера ззаду,мені моя Г.казала якщо не вийде до лютого,то треба буде брати всі свої УЗД БТ і з чоловіком туда звертатись.До речі в мене минулий цикл був дуже довгий а на 20 день так пару днів шось мазало і я пішла на УЗД там сказали шо є підозра на полікістоз і та лікарка не радила взагалі пити гормони а раз в тиждень проколоти оваріум як думаєте що робити?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт, Оля!!! Дівчинку в синьому звати Діана, це похресниця моїє сестри.

На рахунок цього кабінета я нічого не знаю, у будь-якому разі варто туди сходити, це тільки назва страшна. Мені здається, щоб поставити діагноз полікізтоз одного УЗІ замало, ти здавала на гормони?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт, Оля!!! Дівчинку в синьому звати Діана, це похресниця моїє сестри.

На рахунок цього кабінета я нічого не знаю, у будь-якому разі варто туди сходити, це тільки назва страшна. Мені здається, щоб поставити діагноз полікізтоз одного УЗІ замало, ти здавала на гормони?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

На гормони я так і не здала хоть говорила з Гінекологом,а на рахунок цього кабінету я в неї все вивідаю і напишу.Якшо шо то навіть сама туди звернуся подивлюсь шо скажуть,прсто туди треба йти з чоловіком а чоловік не хоче каже шо вони тільки гроші друть.Просто цікаво це державний кабінет чи як?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Я думала це тільки в мене нет глючить дві години не можу відповідь написати. :banghead:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

я з цим сайтом не можу, стільки настрочила, а воно замість того щоб зберегти видало мені помилку. Пишу ще раз))

Черноглазая, темпа у мене піднімається, значить О була, лиш не пойму чого вона в мене до 37 не піднімається?

olya!!!, в мене теж полікістоз , але я на гормони не здавала ні разу мені ніхто не казав. Цей діагноз мені поставили по УЗІ і по гляді, ну і підтвердилося це під час операції. А виділення в середині циклу в мене теж часто є. А про оваріум я не чула нічого, не знаю що це таке.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

І мені на УЗІ сказали що полікістоз,але це ще під ? Я вже зовсім запуталась.Одна каже пити дуфастон інша каже не пити гормони а колоти оваріум два місяці і на його фоні цикл вирівняється скоротится і єндометрий підросте.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Я на лютий запланувала піти до своєї Г.заодно забіжу в цей страшний кабінет вивідаю шо там,може якісь розумні речі скажуть :grin:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Тепер по моєму коштує40-50грн.всерівно різниця о-го-го.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Я теж колола оцей плацент композитіум (теж точно не памятаю як він називається, здається так) для розсмоктування кісти і спайок. А потім мені моя Г сказала, щоб в подальшому кісти не відновлялися, то треба пити або Дуфастон, або утрожестан, що я й роблю. Бо осінню була пропустила 2 місяці, думаю, ай не попю, трохи відпочину від таблеток , то 2 кісти по 3,5 см. виросли за той час, знов прийшлося їх виліковувати, от я тепер не пропускаю.

А я й не знаю скільки в нас точно узі коштує, бо я ходжу до своєї Г, і вона зразу сама мені робить узі, а потім ціну за все разом каже. Я ходжу до приватногог. І скажу вам, що різниця, принайму у відношенні точно є. Бо ця ставиться як до власного клієнта, з розумінням , з турботою і відповідно я їй за це плачу. А як іду в поліклініку, то там можуть накричати, пофиркати, і в карман всеодно прийдеться засунути :pardon: .

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Черноглазая, нічого собі, оце наглість, то якщо знає як там люди живуть, то значить треба здирати ціну в 2 рази більшу чи ? Говорять в очі і не бояться :club:, совість би мали :hmm: .

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Черноглазая, тобі залишається або привикнути до них таких в Києві, або повертатися вТернопіль) :D

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Черноглазая, ого, швиденько ти зорієнтувалася :grin: в чужому місті :cool:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дівчата а результати які спайки є?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нашим обсуждениям!

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...