Перейти к публикации

Тернополяни заходьте сюди!!!


olya!!!

Полезные сообщения

olya!!!, ні, в мене і спайки після того розсмокталися :D

Черноглазая, от де тебе доля чекала :friends:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привітик дівчата. ось і я до вас заглянула!!!

бажаю щоб у Новому році здійснилися усі ваші мрії та бажання і звичайно побільше здоров"я вам.

у нас все добре, по - маленьку ростемо.уже сміємось від щирого серця, і починаємо агукати. доречі можливо у когось є досвід серед знайомих, як діткам робили прививки?бо ми поки що відмовились від усіх прививок, і незнаємо,як бути далі. я взагаліто не проти прививок, я за розумне їх вколювання дітям. ось у нашого татка алергія, як знати, в дитини яка щойно народилась, є алергія чи ні?а якщо ми дамо прививку і у неї появиться алергічна реакція на неї, що тоді робити?у нашої донечки алергія проявилась навіть на трави, які діткам дають, коли їх болять животики. тому ми зараз на роздоріжжі.

усі радять проконсультуватись у іммунолога, але в Тернополі толкових один - два і все, і аналіз - імунограму у нас не роблять.

 

доречі olya я ще знаю, що у жіночій консультації при другому роддомі є кабінет планування сім"ї, думаю туди також можна звернутись за порадою. і думаю варто здати на гормони, бо БТ трохи скаче.

 

Инка а можливо О була на 12 ДЦ, тоді і графік красивіший буде. і доречі температура не завжди повинна підніматись до 37, до уваги завжди береться різниця між фазами. навіть моя знайома Г, розказувала, що під час вагітності БТ у неї вище 36,9 не піднімалась.

 

Черноглазая о Київ - це дійсно місто виживання. а за ціни я взагалі мовчу. але можливо на послуги ціни і дорожчі, але на продукти однозначно дешевші. я в Тернопіль,як приїхала, то була в шоці, різниця на ціни на деякі продукти складала навіть 2 гривні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

TanenRom, привітик, давно тебе тут не було). За прививки точно не знаю, бо ще до цього мій інтерес не дойшов, але деякі подруги розказували, що ті прививки, що ще в перший місяць то робили, а за ті дальші не знаю, і то дитина має бути повністю здорова, ні пчихати, ні кашляти не має, навіть газиків не має бути того дня коли йдеш на прививку, навіть щоб не поносила. Бо лиш маленький відхил і одразу можуть бути ускладнення. І за цим звичайно має прослідкувати мама, бо до лікарів приходиш, а вони лиш спитають чи дитина здорова, вона ж не знає, що там в дитини не так, а потім треба буде чухатися в голову, а лікар скаже, а я ж питала чи дитина здорова. ну, на рахунок алергії не знаю, одна моя подруга здавала аналізи сина на алергію, але тут в Чернівцях, правда, йому вже було 5 років, але що то за аналізи не знаю. То в нього виявили алергію і на какао (шоколод і т.п.) і на цитрусові, на томати, навіть на пір"я (то вона йому подушку навіть поміняла).

Я думаю, що можливо й 12 була О, але так поставила, приблизно. А може ще температура така, бо я міряю не в попі, а у влагаліщі, може й через те, а ще під ранок я дуже кручуся, хоча і у вісні. Короче що буду, то буде :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дівчатка, привіт!!! В мене сьогодні день почався просто жахливо, зранку почались М, живіт викручує до цього часу. Короче, повна апатія на все, сижу на роботі і на всіх гарчу :banghead: Не знаю, що буде далі, але вирішила взяти таймаут, роздрукую зараз свої графіки і піду з бебіплану. Моживо всі мої сили знадобляться в іншому напрямку.

Успіхів вам у всьому, нехай наші дітки приходять до нас якнайшвидше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Жалко, що Черноглазая нас покинула. Але якщо вона вважає що так буде для неї краще, то нехай, успіхів їй , щоб її манюня поскоріше до неї прийшла :wave: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Инка

Я з тобою згідна,сама неодноразово думала піти але....

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

Дівчата, куди випропали, навіть немає з ким поговорити :pardon:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт! Я є,просто стараюсь час від часу відволікатись від планування,а ти як в тебе справи? ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Всіх з Днем Валентина, міцного кохання c27bcade8ee1f54f427e4b4211cee0db.gif

olya!!!, та я трохи теж відволікаюсь, а це місяць взагалі не планую, бо хочу провірити свої нирки. Вони мені ще пригодяться :D А в тебе як справи?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Може попий трохи уролісан для профілактики,в мене також нирки люблять хворіти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

та уролесен я час від часу п"ю, коли починають нити, але останнім часом вже й він не дуже допомагав. Вже взнаю результати своїх аналізів, то буду знати, що з ними є, та й може назначать якесь лікування :pardon:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 месяц спустя...

Привіт! Ви куди пропали? :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

olya!!!, Привіт!!! Я тут, ти теж кудись пропадаєш. Як справи? що новенького :D ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Инка, Привіт!!! :) В мене покищо нічого,в понеділок їздили до чоловікового брата в них син народився ,він такий гарненький, що хотілось вкрасти, але все-таки хочеться свого якого я так довго чекаю.Знаєш інколи трошки обідно вони ше дуже молоді і зовсім не планували а вже батьки,а я планую планую і ніякого толку. :unsure:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, в мене така ж ситуація, чоловікова сестра теж ще зовсім молода, теж нічого не планувала, але якось так та получилось, зимою зробили весілля, і влітку має народитися манюня. Ось так :pardon: Я порівняно з нею відчуваю себе якоюсь неповноцінною, бо про вагітність знаю дуже багато чого, а вона не знає нічого, лиш те що скажуть в ЖК, але вона вже буде мамою, а я ще ні. Та що зробиш, просто наш час ще не прийшов. Наші малюки будуть найкращі і точно найдорожчі :grin:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Инка, ти пиши шо там тобі Г. скаже, а як я піду то тобі напишу, може цьго разу шось толкове скаже...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, була я вже в своєї Г, подивилася мене і на узі і на кріслі, сказала все нормально. але цього місяця стимулювати вже не встигаю, буду з наступного, клостилбегітом і прогіновою. Сказала міряти БТ, але ні про яку фолікулометрію не говорила. Короче, я так зрозуміла все на сліпо. Не знаю, може щось і получиться. Бо я чула що в цієї Г багато жінок завагітніли. Як буде так буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Инка ,не переживай я впевнена, що втебе все получиться.Ти читала Біблію,там розказується про Авраама і Сару, Бог їм багато років обіцяв що від них підуть народи,хоть пройшло багато років Сарі було за 90р.і здавалося б що це вже не можливо і все таки,можливо через їхню віру Бог виконав свою обіцянку і в них народився Ісак. Пам"ятай що для Бога нема нічого не можливого,просто нам треба вірити.Ісус казав, ;) що вірою ми можемо робити багато могутніх діл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, В Бога я вірю, правда не хотілося б дочекати до 90 р., щоб дитину народити))))), але я думаю, що лише з божою допомогою і медицина допомагає. Так що все в його руках :pardon:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Хе-хе,вибач я не мала на увазі чекати так довго :D Я прсто хотіла сказати про їх ситуацію,шо стільки часу вони вірили і Бог про них не забув.А нас він згадає набагато швидше...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, :grin: :grin: :grin: :grin:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 месяц спустя...

Дівчата, куда всі пропали?????

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Инка .Я тебе вітаю з такою гарною подією,я просто була впевнена що так станеться,я за вас дуже дуже рада :giverose: .Мені також співробітниця порадила хорошого лікаря,він першого числа провірив мою трубу і сазав що береться за мене оскільки надія є.Я додому йшла така щаслива ніби вже вагітна :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Инка напиши в скільки тобі обійшлася стимуляція.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, привіт!, дякую за привітання!!!!! Надіюся в тебе найближчим часом теж в графіку появиться +, Великий і заразний на тебе АПЧХИИИИИИИИИ!!!!!!!!!!!!! :friends: . Я теж рада за тебе, що результати в тебе хороші. Можна сказати, що я ще дешево обійшлася, оскільки все получилося з першого циклу. За клостилбегіт заплатила 140 грн, я брала лише 5 таблеток, в упаковці їх 10, дуфастон 110 грн, прогінова 84 грн, але я використала тільки 6 таблеток, оскільки в мене була маленька доза, по пів таблетки, а їх всього там вроді 20, фоліо 99 грн, але її теж на більше стає, я ще й зараз п"ю, ну і чоловік пив дуовіт для чоловіків 75 грн. Короче в грубому рахунку 500 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нашим обсуждениям!

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...