Перейти к публикации

Тернополяни заходьте сюди!!!


olya!!!

Рекомендованные сообщения

Можливо хтось є з Тернополя або Тернопільської обл.давайте дружити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ееей я буду рада всім,чаю :drinks: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, Привіт тезка, я хоч і не Тернополянка а Хмельничанка, але напчихати на тебе можу із задоволеням :drinks:

ААААПЧХИ на тебе )))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дуже дякую до речі ми земляки,я родилась в Хмельницькій обл.Вітаю тебе з пузіком :giverose:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт!!! Я з Тернополя, але зараз живу в Києві, приємно побачити тут наше місто, я тебе добавила в друзі. Будемо дружити!!! Мене також звати Оля, багато подруг в Тернополі також планують дітей, жаліються на некомпетентність наши дільничих лікарів, розкажи де ти наблюдаєшся?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, дякую за привітання :giverose: В п'ятницю на УЗІ, аж коліна тремтять так хвилююсь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ольчик ти нехвилюйся в тебе і так все буде добре,напиши шось про себе,скільки ти планувала?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт і тобі Оля!Я рада що нас побільшало,хоча була б щасливіша як би ми обговорювали наші животики,а нарахунок лікарів ти права я і досих пір сумніваюсь у своїй Г.Я маю на днях до неї йти а там ще побачу.А наблюдаюсь я на Бамі в 6 кб.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привітик!!!

мене звати Таня!!!я також родом з Тернополя, але зараз як і Оля (Черноглазая) живу у Києві!!!доречі ми уже з нею зустрічались!!!так що можна буде організувати таку зустріч і у Тернополі, звичайно коли усі туди приїдемо!!!! :D

рада буду з усіма спілкуватися!!!!пишіть!!!

 

і ще АААААААППППППППЧЧЧЧЧЧХХХХХИИИИИИИИИИИ заразний призаразний на всіх!!!! :giverose:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дуже дякую Таня,я також буду рада зустрічі :friends: І я рада що з Тернополя є з ким по спілкуватись,а то інколи виникають питання....

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я до речі по прописці також відношусь до баму, але в своєї Г ніколи не була,так обставини склались, моя подруга ходить до Бегоша, в неї є проблеми і чоловічий фактор,відзивається про нього добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Взаглі то я на бамі тоже мало знаю лікарів.Перший раз я попала туди рік тому,в мене тоді була ВБ.Якийсь час я наблюдалась в тої шо робила мені операцію,а в листопаді пішла по прописці до Конінькової.А до того часу я була на суворова в 4кб.в Опришко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 месяц спустя...

приіт всім, я з Тернопільської області, хоча живу зараз в Чернівцях. Так приємно спілкуватись тут з кимось на українській мові, а то все на російській кругом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

дівчата, ау, куди всі подівались?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Черноглазая, тепер ти теж у мене в друзях :friends:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

І я тебе в друзі добавила!!!так що рада буду спілкуватись!!!

 

і ААААААППППППППЧЧЧЧЧЧЧЧЧХХХХХХИИИИИИ на тебе!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

TanenRom, дякую за чих, я його зловила. зараз теж тебе запишу в друзі :friends:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 недели спустя...

І я тут :) ,як ваші справи ? Якісь зміни є? Бо в мене поки що ніяких. :nea:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, привіт, в мене теж без змін, чекаю нового циклу :pardon:

Черноглазая, з новим, вагітним , циклом!!! :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

072ec26c8735015b8aa60c9724f6ba05.gif З першим снігом вас всіх! А я планую в суботу до своєї Г. а то вона сама дзвонила за мною ,думаю буде сварити бо я не прийшла минулого разу, подивлюсь що нового скже.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, Привіт, і тебе з першим снігом! правда в нас ще не було такого снігу , а просто пару сніжинок впало, одразу розтопилися.

А ти щось п"єш, приймаєш якісь препарати. що тобі взагалі сказали про те що ти не вагітнієш,в чому причина, який діагноз поставили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, зрозуміло. Розкажу коротко свою історію: Восени 2007 року я з болями звернулась в лікарню, мене подивилися, Г ще сама зробила тест на В, сказала є // (яких мені ніхто не показав), подивилися мене на узі, в матці нічого не побачили, а лише сказали, що є рідина в черевній порожнині, короче до вечора того ж дня мені зробили операцію. Сказали, що в ПЯ була ВБ, а ЛЯ тріс від кісти. Почистили вони мені 2 Я, правда добре що труби залишили цілими. Після того я ще лікувалася в іншої Г, від всяких коків, робила знімок труб, сказали, що чисті. Зараз я вже ходжу до іншої Г, вона не знайшла ніяких причин моєї неВ, сказала пити Фольку, віт. Е і дуфастон. Я їх пила три місяці.потім прийшла показала свої графіки, вона сказала, що по графіках у мене все добре, нічого сильнішого вона виписувати не буде, далі пити це саме. От і з цього місяця я буду продовжувати пити, але лише Фольку і Е, бо від Дуф. мене дуже болять груди і цикл довший стає. Ну побачимо, життя покаже :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт, засніженій Західній Україні!!!! Бачила у новинах, що снігу намело багацько, в нас поки що сухо.

Инка, тебе також з новим вагітним циклом!!! Вірю, що у нас все получиться і у наступному році дістанеться нам маленьке левенятко :grin:

В цьому циклі хочу здати прогестерон, думаю попити БМ у другу фазу. Як думаєте не зашкодить? :glare:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нашим обсуждениям!

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Добавить...