Перейти к публикации

Тернополяни заходьте сюди!!!


olya!!!

Полезные сообщения

Черноглазая, чесно кажучи я про БМ взагалі не знаю нічого, що це таке і для чого її п"ють, хоча тут в бебіплані я дуже часто зустрічаю, що дівата п"ють її.

Я теж вірю, що в нас все вийде :friends:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Обідно що ми такі молоді,а терпимо чекаємо і нічого не виходить, зато коли народимо маленьких карапузів ми станемо найщасливішими мамусями в світі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

а ще прикольніше, коли після всіх наших прохань, Бозя нам подарує 2, а то й 3 малюків одне за одним :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Инка, БМ - це борова матка, мені її свекруха ще літом дала, сказала, що дуже помагає, а я все відкладала пити, хоча бачу, що по моїх графіках не хватає прогестерона, тому вирішила попити в другу фазу, потім вам відпишусь про відчуття :pardon:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Черноглазая, ну давай пий, нехай помагає :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт дівчатка! А я була в суботу в Г.трохи розчарована,ви представляєте далі виписала з 16 по 26 пити Дуфастон фолієву і вітамін Е і чоловіку також,аще йому провіритись.А через 3міс.якщо нічого не получиться будем серйозніше братись за цю справу.Я говорю може здати на гормони чи провірити труби вона каже що це покищо не можливо а я думаю шо в мене забагато чоловічого гормону.І я думаю шо мені робити? :confused:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, оте ж саме кажуть мені, відколи лікуюсь, ще ні одна Г не сказала здати мені на гормони, хоча всі казали, що в мене забагато чоловічого гормону. Я теж вже почала пити фольку з 5 по 25 день 3 т/д і віт.Е 1 т/д з 16 по 25 день, це разом з чоловіком, а Дуф. щось не хочу пити, та й він такий дорогий. Ну як кажуть так буду робити. Але мені вже надоїло планувати, з цього місяця вирішили не планувати, коли захочеться ПА тоді буде, коли захочу, тоді й буду міряти БТ... ОТАК! :yahoo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Мені цікаво якщо в мене малий ендометрий то чого пити Дуфастон а не прогинова чи ше щось?Бо Г. каже шо це все взаємоповязано то треба пити срочно і графіки в мене кращі на Дуфастоні. То покищо попю а далі буде видно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ну спробуй поки що так, а вдруг получиться :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ой дівчатка, а звідки ви знаєте, що у вас забагато чоловічого гормону???я також так думала, і мохната я вам скажу ого - го!!!одного місяця вирішила здати на чоловічі гормони, здала то от один був вище норми на зовсім трішки (десь 0,2), а ось другий в півтори рази!!!одразу переполох, начиталась страшилок, чим це грозить!!!потім знайшла фразу, що здавати їх потрібно на 2-3 ДЦ, а в іншому випадку результати невірні!!!а я здавала на 9 ДЦ, тому що всюди було написано - здавати можна в будь - який ДЦ!!!

 

подумала я, переварила всю інформацію, і вирішили з чоловіком не задумуватись над цими аналізами, а вирішили сприйняти все так, ніби ці 180грн ми просто загубили!!! :D

 

і як бачите з того "забиття" ми отримали найдорожчий подарунок //

 

ААААААААПППППППППЧЧЧЧЧЧЧЧХХХХХХХХХИИИИИИИИ на всіх вас!!!!заражайтесь якнайшвидше!!! і розслабляйтесь!!! :giverose:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

TanenRom, дякую за чих, я теж вже вирішила, що треба розслабитися і все ну його в баню всі ті аналізи, досліди і все решта...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Добре вам казати коли я останій раз розслабилась получилась ВБ.а в інший раз не получилось і так до сих пір нічого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, та не так вже і нам добре казати. Але 2 ВБ підряд , думаю в нас не буде. Просто треба насолоджуватись кожним прожитим днем, бо ми дні не проживаєм, а чекаємо щоб кожен з них скоріше пройшов, щоб знати вийшло щось чи ні. Але нам цих днів потім ніхто не поверне і ми будемо за ними жаліти. А так треба цінувати кожен день і все що ми в ньому проживаємо. Все в нас получиться!!!!! Вище голову!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дякую тобі Оля :) за підтримку просто стільки часу не получається...,а ендометрій сам не росте я просто змушена його наростити,а так щоб аж зациклюватись то я розумію що це моя проблема і її треба рішати любим способом.А останім часом взагалі стараюсь не задумуватись над цим, просто лікуюсь як від простуди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, якщо ти звертаєшся до мене, то я не Оля, а Інна, а якщо не до мене , то вибачаюсь, що виправляю :D Все обов"язково вийде. Думаю, собі інколи: наші бабусі, мабуть, навіть не знали, що таке овуляція чи ендометрій і все у них получалося, а ми он які розумні, а толку з того :grin: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Пробач Іна за помилку,а на рахунок бабусь то ти мене розсмішила :D .Це чиста правда ха-ха-ха.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дівчата, в мене навіть мама не знає, що таке овуляція, до речі ми дуже зблизились на цю тему, в підлітковому віці мама мені не розказувала про секс, тому на такі теми ми ніколи не говорили, а тепер я їй розказую що і як, хоча мою старшу сестру вони також з татом планували рік. Можливо вона мене заспокоює, але каже, що у нас ще все попереду і все у нас буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

я теж з мамою говорю на цю тему, по різних питаннях,. Я в них получилась через 4 місяці, а от брат аж через 2 роки (він молодший).

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А я ніколи з мамою мамою на ці теми не розмовляла, зато молодша сестричка їй 12р.всьо хоче знати їй все цікаво море запитань.В неї нещодавно перший раз місячні почались я рада що можу її чогось навчити чого я сама не знала до недавна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, да, а у вас велика різниця з сестрою, мама не розказувала ніколи чому так?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Мама не розказувала бо сестра не планована,але ми всі дуже щасливі що вона в нас є я просто не уявляю свого життя без неї.І не один раз я бачила погляд мами як вона на малу дивиться думаю вона почувається набагато молодшою біля сестри.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, да, все що робиться в нашому житті - все робиться на краще :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

78ad1ad812aff352fb82ca461c662ede.gif Дівчатка як ваше здоровя?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт!!! У нас все тихо. Це у вас як? Я кожного дня дзвоню до батьків, ситуація вдома жахлива, я хотіла приїхати додому в листопаді, але тепер плани накрились через цю епідемію :bye:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В нас тут дурдом,в аптеках черги масок нема і взагалі на вулицю лишній раз нема чого виходити тай страшно. :cray:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нашим обсуждениям!

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...