Перейти к публикации

Тернополяни заходьте сюди!!!


olya!!!

Рекомендованные сообщения

да, я цей тиждень сиділа вдома, на вулицю практично не виходила.А сьогодні їздила в Чернівці на базар, бо відпустка закінчується, в понеділок на роботу, та ще й морози передають, от я вирішила купити собі сапожки зимові. На базар їздила з братом, половину людей ходять в масках, масок в аптеках теж немає. А як приїхала з базару випила 4 таблетки анаферону, пополокала горло, пю чай з медом, наїлася цибулі, короче проводжу профілактичні заходи. а ТАК СТРАШНО ВИХОДИТИ В ПОНЕДІЛОК НА РОБОТУ!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дійсно за Західній Україні ситуація критична!!!я планувала в перших числах листопада також їхати додому і готуватись до родів, а в середу подзвонили і сказали, щоб сиділа по максимуму в Києві!!!

то ми з чоловіком взагалі на роздоріжжі, планували одне, а виходить зовсім інше!!!

вирішили, що тиждень почекаємо, якщо ситуація не зміниться будемо за роди домовлятись в Києві!!!але ж як потім Ляльку перевозити з Києва в Тернопіль???

сьогодні розмовляля з батьками, то вчора тато аптек з 10 обійшов поки в одній купив марлеві пов"язки!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

TanenRom, Да, ми плануєм, а Бог руйнує. На всякий випадок треба тобі перестрахуватись і в Києві домовитись, бо тут ніхто конкретно не скаже як ситуація буде далі розвиватись. А ти не зможеш хоть на найближчий час залишитись з лялькою в Києві, поки грип пройде?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Инка живемо в двох кімнатній квартирі, я чоловік, брат чоловіка з дружиною і сином, у нас кімната прохідна, всі ходять на роботу, тому ймовірність того, що хтось якусь заразу принесе дуже велика!!!а тут ще маленька!!!будемо підстраховуватись тут,а далі буде видно, може встигнемо в Тернопіль!!!

чоловік заставляє тільки лежати, щоб Ляля не надумала швидше на світ появитись :D

як не старалась йому пояснити, що коли захоче, тоді і з"явиться і це не залежить чи я буду лежати, чи буду квартиру прибирати!!!

так що дівчата бережіть себе, побільше вітамінчиків!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

TanenRom, да, умови трохи ущемляють. Але, думаю, все що робиться - робиться на краще. А от твоє лежання, точно лялю не впросить довше в животі бути :grin: Але що ж, чоловіки мають свою думку і їх не переконаєш :D .

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 недели спустя...

Всім привіт!!! Дівчата, ау, де всі пропали? Як справи? ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

привіт-привіт, і я так думаю, де це всі пропали, від грипу поховалися чи що?))) А я от два тижні в лікарні з пневмонією провалялася, але вже здається нічого ттт. Капали, кололи, в мене таке враження було, що на мені вже живого місця не було, але слава богу вчасно помітили і вилікувалася. А ви як, дівчата?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт!!! Я також хворіла, але в мене було просте ОРЗ, на лікарняному була цілий тиждень, в лікарнях купа народу, черги кілометрові, краще не хворіти.

Давайте підтримаємо нашу TanenRom, вона уже в Тернополі і повністю готується до появи ляльки. Танічка ми з тобою, все у вас буде добре. Чекаю з нетерпінням нових фото, там де буде красуватись маленька принцеса :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Так, я знаю, що Танюша вже в очікуванні кожного дня! Таня, тримайся, ми за вас тримаємо @@@@@@@@!!! Все буде ОК!!!! :friends:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привітик дівчата!!!Дякую за підтримку :giverose:

Дійсно ми в очікуванні з дня на день, але поки, що наша Ляля ніяких ознак народження не подає!!!

уже все докупили, пакети майже спакували!!!поки є час, ходжу на курси для вагітних, якраз попала на лекції про пологи, після прологовий період і грудне годування!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Вітаю усіх з першим днем зими!!!!!!!!!!!!!!! Ще місяць і буде НОВИЙ РІК!!!! А там і нові надії))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привітик дівчата!!!!

звітую, Наша Дівчинка народилась 30 листопада о 20 годині вечора, вага - 3200,50 см.

сьогодні нас виписали додому!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

TanenRom, Ура!!!!! Танюшка ВІТАЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Нехай ваша доця росте здоровою, щасливою, розумною красивою!!!!!!!!

При можливості напиши Як пройшли роди? Як ти себе почуваєш?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ще раз вітаю вас з народженням донечки, всього вам найкращого, нехай доця росте велика і здорова. Чекаємо фото лялі, вже цікаво подивитись на красуню :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Татьяна, поздравляю Вас с мужем!

Пусть каждая улыбка малыша будет для вас огромной наградой. Ведь он познает этот мир, и мир улыбается ему в ответ! Дети – это огромное, великое счастье. Они делают нас добрее и сильнее, потому, что это не только наше будущее, но и наше настоящее. Дети – это любовь, уважение и понимание! Пусть ваш малыш растет здоровым, сильным, умным, благополучным, на радость вам! С новорожденным!

cveti_080.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

a1623d788b311dbf74138f110d4accc3.gif Таня вітаю з малесеньким чудом,багато-багато вам щастя і ростіть здоровенькі.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дівчата всім дякую за вітання!!!

почуваю себе добре!!!правда сидіти ще не можна, бо були трохи розриви!!!

я вважаю, що роди у мене пройшли,як в казці!!!звичайно, зараз обдумуючи усе, хотіла б дещо змінити, але як для першого разу, гінеколог,яка була зі мною на родах поставила мені "5".

в суботу 28, у другій половині дня почав мене понивати животик і поясниця, ми з гінекологом вирішили, що це тренувальні схватки - готуємось до родів!!!прийшла я додому, прийняла душ і у половині першої ночі лягла спати!!!у другій годині ночі проснулась від болів, і зрозуміла, що потрібно позасікати час - перерви складали 7-10хвилин, до 4 ранку я крутилась на ліжку, потім не витримала,встала, проснулись і батьки, і ми почали збирати пакети в роддом. мама все сприймала спокійно, а тато постійно запитував коли я вже буду дзвонити лікарю, бо потрібно терміново їхати в лікарню (а я наперед вирішила, що раніше як між схватками не буде різниця 5 хвилин, їхати не буду).

до 16 години переви не зменшувались, і ми з мамою вирішили піти погуляти, на прогулянці переви скоротились до 4-5 хвилин, моя партнерка - гінеколог по родах, сказала іти додому, приводити себе в порядок, будемо визивати таксі і їхатимемо в роддом. а дома перерви замість того щоб скорочуватись стали збільшуватись - стали вони по 10-15 інколи навіть 20 хвилин. мені стало смішно, цілий день усіх тримала в напрузі, що ось- ось поїду народжувати, а тут раз і все почало проходити. о 20 годині подзвонила лікарю, з яким повинна була народжувати, вона сказала, що сенсу зараз на ніч їхати в роддом немає, випити но-шпу, валерянку, і лягати спати, якщо вночі схватки стануть сильнішими їхати в роддом, а ні, то зранку до неї на огляд.

ніч перенесла норально, схватки були регулярними, з перевами по 15-20 хвилин, але це дало мені можливість виспатись. лікар оглянула мене через животик, послухала серцебиття, і постановила лягати до неї в стаціонар, а там уже будуть дивитись - чи підхоплювати роди, чи знімати тонус матки, бо дитинка в Животику мучиться.

в 12 годині я уже була в відділі патології, лікар мене оглянула і винесла вердикт - народжуємо, матка готова, повністю згладжена, тому пробили мені води і розпочався процес .....

найголовніше - це розслаблятись між схватками, не думати, що зараз буде наступна схватка і як мене буде боліти, а максимально відпочивати в періодах між ними. я наприклад їла, пила чай, слухала плеєр, розв"язувала кросворди - акушерка до мене пару разів забігала і просила, щоб я хоч інколи понила, а то вони незнають, як зі мною поводитись сиджу на м"ячику і мовчу собі. дуже ще мені помагало розслабитись на схватках - дихання.

десь в 18,30 після огляду оголосили - розкриття 7-8, значить скоро я побачу свою Ляльку!!!

в 19,30 ще раз мене оглянули - повне розкриття!!!за декілька потуг(ось тут я трохи накричалась), о 20.00 народилась наша Донечка!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

TanenRom, Дуже цікава розповідь, так приємно читати такі історії, коли все детально описано, чомусь навіть можна навчитися :) .

Саме головне щоб ваша Даночка тепер була здоровенькою. А коли ви її хрестити будете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Після такої розповіді я напевно б не раз хотіла родити, наче все так легко і просто. Ви з Даночкою молодці, тепер без вагань можу сказати, що також поїду родити у Тернопіль. Дівчата, я вірю, що наша найзаповітніша мрія здійсниться під новий рік.

До речі, я чула, що хто хоче стати батьками, то потрібно новий рік зустрічати з лялькою, ну тобто або її потримати, або положити на святковий стіл. Минулого року я таке розповіла нашим друзям, у них давно не получалось, а у березні вона дізналась, що вагітна і запросили мого чоловіка хрестити дитину, тому я думаю, що варто спробувати :grin:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Черноглазая, цікаво, я ще про таке не чула, можна любу ляльку взяти? треба буде спробувати, от тільки якщо будемо десь з друзями зустрічати, то не знаю як і бути, не всі ж знають , що в нас не получається...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Можна будь-яку ляльку чи просто ігрушку, це ніби означає, що будете бавити дитину в цьому році. Якщо ви будете з друзями святкувати, то можна маленьку ляльку взяти, яка в очі не буде кидатись тоді і зайвих питань не буде.

Дівчата, в мене чомусь таке відчуття, що у нас всіх скоро все получиться, важко пояснити чому, можливо тому що скоро новий рік і все таке чарівне, загадкове :yahoo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я теж вірю, що в новому році ми всі побачимо // :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Инка, вітаю тебе з днем народження. Нехай здійсняться всі твої мрії :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Черноглазая, дякую, головне , щоб збулася сама довгоочікувана))))) :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 недели спустя...

Дівчата, всіх з Новим роком!!!!! 3200ed5baad4.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нашим обсуждениям!

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Добавить...