Перейти к публикации

Тернополяни заходьте сюди!!!


olya!!!

Полезные сообщения

Олічка я тримаю за тебе кулачки @@@@@@@@@@@@@@

я знаю у вас все добре, вагітність буде проходити легко і в термін ти народиш здорове малятко!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

TanenRom !!! Я так хочу щоб Господь почув твої слова...Дякую за підтримку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, Як ти завагітніла, це вже не важливо, гловне, що це є. по ХГ у тебе якраз сходиться - 2 тижні. Ну і подивишся ще в динаміці. @@@@@@@@@@ :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

я тількщо зробила ще Еві-тест і полосочка темніша , може мої молитви Бог почув і в мене буде чудо :beg:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, Воно у тебе вже є!!!! ;) . Чоловікові уже сказала?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 недели спустя...

olya!!!, куди пропала? як твоє самопочуття?????

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

так-так Олічка де ти пропала??

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 5 недель спустя...

Привіт всім! 31.01.2011 я народила синочка, 54 см, 3650г.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Інна вітаю, нехай синочок росте здоровим та щасливим, на радість батькам :giverose:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

TanenRom, Дякуємо!!!

olya!!!, не втрчай віри і надії, та е опускай руки. В мене перша В теж була позаматкова одночасно із трісшою кістою. Я тобі сівчуваю. Але якщо вишо перший раз то обовязково буде і другий. Я в тебе вірю!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 5 месяцев спустя...

Земляки, а з Івано-Франківськоъ обл. можно до вас??!!

Я Світлана, віховую 2-х синів(до мене на ти) і багато тут нас із Заходу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт дівчата , :wave: я теж із заходу ,зі Львова можна мені до вас приєднатися?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 месяц спустя...

sadovnik, міка, привіт, дівчата! Приєднуйтеся!!!! Лиш нас тут так мало, що й особливо немає про що і з ким поговорити.

Тому, чим нас буде більше, тим краще))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 год спустя...

Привіт дівчата,я з вами,я Оля,давайте дружити :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

давайте знайомитись,я зараз вагітна.Дівчата порадьте з виплатою на дитинку як зробити щоб виплата була великою? треба вставати на біржу? я непрацюю,а ще мама одиночка бо ми нерозписані

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

Девочки, может нужно кому, живу в Словакии - Прешов, могу закупить для деток хб трикотаж(боди, слипы, маечки, трусики) с английского Теско и привезти до Ужгорода... далее наверно почтой послать.или встретится в Ужгороде.. если что стучитесь в личку

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт. Рада бачити тернополяночок на цьому форумі.

Приймайте мене в свою компанію. Я-Тоня, народилась і живу в Файному місті. Зависаю тут, бо перебуваю в стані плануючої більше 5 років. Як на мене це- один з найкращих ресурсів щодо планування.

  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт дівчаточка, щось нас не густо тут тернополянок

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 5 месяцев спустя...

дівчаточка! в мене сьоґодні пішла менструація що робити?? 31 січня в мене народилась донечка, своє молоко пропало!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 месяца спустя...

Ауууу, куди всі пропали??

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 месяц спустя...

//мика мама 2012//, Ласкаво просимо в темку Львыв"янок, якщо ви зы Львова http://www.babyplan.ru/forums/topic/6301-lvov-ukraina/page__fromsearch__1 . Будемо рады вас там бачити!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 месяц спустя...

Привіт дівчата а може хтось із вас їздив у Прикарпатський центр репродукції людини в франківську а бо щось знає про це є багато питань. Буду рада за відповіді.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 месяц спустя...

Дівчата, доброго вечора! Я до вас з великим проханням!! В біду попала моя найкраща подруга. хресна мама моєї старшої доньки Насті. В їх оселю прийшло горе. У Наташі рак носоглотки 4 стадії. Зараз вона проходить 2 "хімію". Ще 2 попереду. І ще потрібна операція по видаленню лімфовузлів з метастазами.Захворіла Наташа наприкінці серпня, на початку жовтня поставили діагноз. Сказати, що всі в шоці, і я в тому числі - нічого не сказати.... Влітку я була у неї. Нічого не передбачало біди....Їй 36 років, 3 діток. Найменшій 7 місяців... Дуже сподіваємося. що вона подолає недугу.. Зараз по усім друзям/ знайомим/однокурсникам та просто людям, що небайдужі до чужого горя, збираємо гроші на операцію ( видалення л/в з метастазами) Потрібно 30 000 €. Для них великі кошти.... Наташа сильна, намагається навіть шуткувати, але в голосі проскакує відчай... Наташа з сім'єю живе у Києві. Тому я звертаюся у теми дівчат з України)) Ось ссилка на тему, там і реквізити. http://www.babyplan....ch-ukraina-rak/ Зараз кожна копійка на рахунку... Якщо є можливість хоть щось перерахувати, будемо безмірно вдячні! Навіть незначна сума. але від великої кількості людей допоможе оплатити операцію. Дітям потрібна мати....

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нашим обсуждениям!

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...