Перейти к публикации

Тернополяни заходьте сюди!!!


olya!!!

Полезные сообщения

Инка, я надіюсь що заразилась, а то я так чекаю на той + думаю ти мене розумієш.На 6 день циклу маю йти до того лікаря будем дивитись чи є в мене овуляція і ще він говорив про якісь уколи то вже як піду то напишу шо і як,буду надіятись що все буде добре. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, саме головне надіятися і вірити в Бога. Я ще дуже багато молилася, їздила до кровоточащої ікони і до мощів різних святих, тут в монастир, в Чернівецькій області в с. Кулівці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ти знаєш я молюся і вірю в Бога і вірю шо за Його допомогою в мене скоро станеться чудо :) А ти як ? Ти вже звиклася що в тебе скоро народиться ляля :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, та я вроді нормально себе почуваю, лиш сьогодні зранку відчула якусь легку тошноту, що мені не дуже сподобалося((. А з думкою вже звиклася, правда ще не зовсім себе уявляю в ролі мами, але з лялькою уже розмовляю :) .

 

Я вірю, в тебе теж скоро буде лялька :friends: .

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дівчата, привіт!!! :wave: Я вже давно на сайті, але тернополянок тільки тепер знайшла. Надіюсь, будемо спілкуватись! ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привітик Іруся!!!

раді будемо спілкуватись!!!

бачу місяць тому народила синочка!!!Вітаю вас :giverose: :giverose: :giverose:

де народжувала, у кого?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

:wave: :wave: :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ИрусЯ!!, Я теж вітаю з Народженням синочка, нехай здоровенький росте!!!!! І вітаю в групі!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 недели спустя...

Инка,Привіт! Як відихнули? :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

olya!!!, привіт, відпочили класно, і купалась і загаряла, правда під зонтом)), відпочивали, їли, спали. Короче як на морі. А ви кудись їдете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А ми тільки нна тиждень їздили в Солотвино,в мене чоловік шось прихворів каже шо болить печінка ,але ше незнаєм тільки піде здавати аналізи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 месяца спустя...

Е-еее.Ви куди всі пропали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ми тут!!!

ростемо, рачкуємо і перевертаємо усю хату верх дном!!і помаленьку готуємось до Першого дня народження!

Оль, а у тебе як справи?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

Привіт!!! TanenRom .Вітаю вас ви вже такі великі ,ще недавно наблюдала як в тебе ріс животик,а сьогодні Даночці вже рік.Нехай росте здоровенькою і розумною дівчинкою мамі і татові тільки на радість цьом-цьом. :giverose:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Олічка велике - велике дякую за вітання!!! :giverose: :giverose: :giverose: мені самій не віриться що так швидко пройшов час, і Даночка уже така велика!!!

а у тебе як справи?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В мене вже пішов рух, я пішла до іншого лікаря,то він від літа вже провірив мені труби трохи покололи протизапальні і вітаміни,стимулював але фолікул переріс в кісту і недавно закінчила фізіопроцедури.Я довольна що він шось робить а не годує мене дуфастоном,а з нового циклу знов плануємо стимуляцію я надіюсь що все нарешті получиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Звичайно що получиться, я в це вірю і тримаю за вас кулачки :giverose: :giverose: :giverose:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

:grin: привіт, дівчата!!!!!! Нарешті на нашій сторінці пішов рух :grin:

 

TanenRom, Даночку вітаю з минувшим Днем народження!!!!!!! Неха росте щасливою!!!! :giverose:

 

olya!!!, Я весь час слідкую за твоєю сторінкою, часу не маю писати, але час від часу заходжу на профіль, так хочу щоб ти поскоріше поставила зеленееький плюсик у своєму графіку. Думаю, що найближчим часом це так ібуде, основне що в тебе вже пішов рух.

 

А я вже в декреті, місяць лежала на підтримці, бо матка була в тонусі, зараз вже дома. По-мало збираю сумки до роддому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

привітик Інна. Дякуємо за вітання :giverose:

а я завжди заходжу в аську, думаю побачити тебе, а тебе там немає і немає. заходи - трішки полялякаємо!!

як настрій?готова до народження синочка, годування грудьми?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

TanenRom, привітик!! Дома аську ще треба загрузити. Требабуде якось зайти. Мені все здається що до народженн ще довго, хоча стараюся по-трохи вженалштовуватся, а от як маю годувати, навіть не уявляю)))) А як у вас справи? вще в Тернополі?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

привітик!!!так ми ще поки в Тернополі, трохи скучаємо за татом, але нічого він до нас часто приїжджає!!! :) ми ростемо, Даночка вже дуже багато говорить, правда я не все розумію :D , і уже частіше пускається сама ходити, від дивана до крісел, від крісел до дверей!!!

головне у грудному годуванні - це настрій мами, підтримка оточуючих і відсутність небезпечних засобів - постушки, бутилочки і так далі. недавно доречі прочитала в статті, що 30% дітей відмовляються від грудей, якщо їх тільки раз нагодували з бутилочки :Crazy:

бдуть питання пиши, бо ми наприклад ще по повній грудьми годуємось і відлучатись поки не плануємо ;)

і доречі по- менше треба слухати наших мам, бабусів, тьотів - я як згадаю свій перший місяць після народження донечки - то це жах - вічне доставання, що в мене нема молока (а я постійно їм відповідала: А в кози, корови, також нема молока, дивились на мене як на дурну, але це правда, ми ссавці, і в нас не може не бути молока, воно є, але інколи за нього треба поборотись, ось у мене зараз 3 лишніх кіло, хочеться їх скинути, але не можу, бо треба їсти і пити, щоб було молочко для донечки, ось перестану її годувати грудьми - тоді буду робити фігуру), що годувати треба по графіку - ми їли коли хотіли і скільки хотіли, просто донечка росла і зменшувались періоди між годуваннями. але нічого ми все перебороли і до 6,5 місяців не мали в ротику нічого, крім маминого молочка, ось тільки в 6,5 ми вперше попробували яблучне пюре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

TanenRom, а як часто ти зараз даєш груди? Вона в тебе вже їсть різну їду?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ну так , ми їмо різну їжу - корисну для дитини - різні каші, з йогуртом (доречі домашнім), фруктами, супчики (ми варимо дієтичну їжу, бо тато мій на дієті, їмо всі і Дана разом з нами),овочі, творожок. а груди у нас зараз так: зранку проснулись - груди, через 1,5-2 години сніданок, потім на вулицю, в 13-13,30 знову груди на сон, просинається їмо супчик, ввечері десь в 19,30-20,00 - їмо творог з йогуртом, між супчиком і творожком можемо маму ще раз попросити груди, потім груди на сон нічний, ну і вночі, скільки разів вона їсть незнаю, бо спимо разом, інколи навіть не пам"ятаю їла вона вночі чи ні :D

на мою думку, такий режим харчування нормальний для річної дитини, просто багато мам починають дитину відлучати від нічних годувань, щоб вдень менше до грудей прикладалась - але навіщо тае робити, якщо мама сидить з дитиною в дикреті і може їй присвячувати свій час ???

дітки після того як поїдять груди стають такими чемними - наче Янголятка!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

TanenRom, :) я теж думаю що ще потрібно такій дитині і вночі давати груди, і дитинка краще буде спатки і здоровіша буде, а коливони їй вже будуть не такі потрібні, то сама від них вночі відмовиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт!!! Я незнаю що думати сьогодні здала на ХГ.58.0 ,А має бути 1тиж.10-50;2тиж.20-500;3тиж.500-5000,щось дуже мало.І взагалі я нерозумію як я завагітніла якщо овуляція мала бути з права,а труба з ліва.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нашим обсуждениям!

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...