Перейти к публикации

Тернополяни заходьте сюди!!!


olya!!!

Полезные сообщения

Можливо хтось є з Тернополя або Тернопільської обл.давайте дружити.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Ееей я буду рада всім,чаю :drinks: .

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

olya!!!, Привіт тезка, я хоч і не Тернополянка а Хмельничанка, але напчихати на тебе можу із задоволеням :drinks:

ААААПЧХИ на тебе )))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дуже дякую до речі ми земляки,я родилась в Хмельницькій обл.Вітаю тебе з пузіком :giverose:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт!!! Я з Тернополя, але зараз живу в Києві, приємно побачити тут наше місто, я тебе добавила в друзі. Будемо дружити!!! Мене також звати Оля, багато подруг в Тернополі також планують дітей, жаліються на некомпетентність наши дільничих лікарів, розкажи де ти наблюдаєшся?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

olya!!!, дякую за привітання :giverose: В п'ятницю на УЗІ, аж коліна тремтять так хвилююсь.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Ольчик ти нехвилюйся в тебе і так все буде добре,напиши шось про себе,скільки ти планувала?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт і тобі Оля!Я рада що нас побільшало,хоча була б щасливіша як би ми обговорювали наші животики,а нарахунок лікарів ти права я і досих пір сумніваюсь у своїй Г.Я маю на днях до неї йти а там ще побачу.А наблюдаюсь я на Бамі в 6 кб.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привітик!!!

мене звати Таня!!!я також родом з Тернополя, але зараз як і Оля (Черноглазая) живу у Києві!!!доречі ми уже з нею зустрічались!!!так що можна буде організувати таку зустріч і у Тернополі, звичайно коли усі туди приїдемо!!!! :D

рада буду з усіма спілкуватися!!!!пишіть!!!

 

і ще АААААААППППППППЧЧЧЧЧЧХХХХХИИИИИИИИИИИ заразний призаразний на всіх!!!! :giverose:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дуже дякую Таня,я також буду рада зустрічі :friends: І я рада що з Тернополя є з ким по спілкуватись,а то інколи виникають питання....

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Я до речі по прописці також відношусь до баму, але в своєї Г ніколи не була,так обставини склались, моя подруга ходить до Бегоша, в неї є проблеми і чоловічий фактор,відзивається про нього добре.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Взаглі то я на бамі тоже мало знаю лікарів.Перший раз я попала туди рік тому,в мене тоді була ВБ.Якийсь час я наблюдалась в тої шо робила мені операцію,а в листопаді пішла по прописці до Конінькової.А до того часу я була на суворова в 4кб.в Опришко.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 1 месяц спустя...

приіт всім, я з Тернопільської області, хоча живу зараз в Чернівцях. Так приємно спілкуватись тут з кимось на українській мові, а то все на російській кругом.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

дівчата, ау, куди всі подівались?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Я на місці, добавила тебе в друзі :D

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Черноглазая, тепер ти теж у мене в друзях :friends:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

І я тебе в друзі добавила!!!так що рада буду спілкуватись!!!

 

і ААААААППППППППЧЧЧЧЧЧЧЧЧХХХХХХИИИИИИ на тебе!!!!

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

TanenRom, дякую за чих, я його зловила. зараз теж тебе запишу в друзі :friends:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 4 недели спустя...

І я тут :) ,як ваші справи ? Якісь зміни є? Бо в мене поки що ніяких. :nea:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

olya!!!, привіт, в мене теж без змін, чекаю нового циклу :pardon:

Черноглазая, з новим, вагітним , циклом!!! :D

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

072ec26c8735015b8aa60c9724f6ba05.gif З першим снігом вас всіх! А я планую в суботу до своєї Г. а то вона сама дзвонила за мною ,думаю буде сварити бо я не прийшла минулого разу, подивлюсь що нового скже.
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

olya!!!, Привіт, і тебе з першим снігом! правда в нас ще не було такого снігу , а просто пару сніжинок впало, одразу розтопилися.

А ти щось п"єш, приймаєш якісь препарати. що тобі взагалі сказали про те що ти не вагітнієш,в чому причина, який діагноз поставили?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

[url =

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

olya!!!, зрозуміло. Розкажу коротко свою історію: Восени 2007 року я з болями звернулась в лікарню, мене подивилися, Г ще сама зробила тест на В, сказала є // (яких мені ніхто не показав), подивилися мене на узі, в матці нічого не побачили, а лише сказали, що є рідина в черевній порожнині, короче до вечора того ж дня мені зробили операцію. Сказали, що в ПЯ була ВБ, а ЛЯ тріс від кісти. Почистили вони мені 2 Я, правда добре що труби залишили цілими. Після того я ще лікувалася в іншої Г, від всяких коків, робила знімок труб, сказали, що чисті. Зараз я вже ходжу до іншої Г, вона не знайшла ніяких причин моєї неВ, сказала пити Фольку, віт. Е і дуфастон. Я їх пила три місяці.потім прийшла показала свої графіки, вона сказала, що по графіках у мене все добре, нічого сильнішого вона виписувати не буде, далі пити це саме. От і з цього місяця я буду продовжувати пити, але лише Фольку і Е, бо від Дуф. мене дуже болять груди і цикл довший стає. Ну побачимо, життя покаже :D

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт, засніженій Західній Україні!!!! Бачила у новинах, що снігу намело багацько, в нас поки що сухо.

Инка, тебе також з новим вагітним циклом!!! Вірю, що у нас все получиться і у наступному році дістанеться нам маленьке левенятко :grin:

В цьому циклі хочу здати прогестерон, думаю попити БМ (боровая матка) у другу фазу. Як думаєте не зашкодить? :glare:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нам!

Чтобы оставить комментарий, вам нужно зарегистрироваться.

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь на нашем сайте. Это очень просто!

Зарегистрируйте новый аккаунт

Уже есть аккаунт?

Уже зарегистрированы у нас? Войдите здесь.

Войти на сайт
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...