Перейти к публикации

Полезные сообщения

18 минут назад, Лимонный кекс :) сказал(а):

Всім привіт! Сьогодні дізналася результати ХГЛ... 0,1. Знову без імплантацї.  я поки що навіть не розумію, куди далі рухатись. Що ще можна здати? У мене вже все було за всі роки планування. Може якісь там особливі штуки з кров'ю, але лікар каже, що безпосередньо на імплантацію це не впливає. Навіть генетика. Тільки на виношування. Проп'ю вітамінки ще, Аргінін, про який нещодавно згадувала, займуся пресиком і буду щось думати...

Очень, очень жаль...напомни,  пожалуйста, а какие у тебя показания к Эко?

Ссылка на это сообщение
  • Ответы 6,5 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

@Happy! чому так думаєш? Це наш перший протокол у нього? В Надії з ембріологією добре, наскільки я знаю. Вони одні з перших багато всяких штук робили і продовжують наукову діяльність.  Я не готова так швидко вдаватися знову в пошуки і випробовувати нові клініки. Це поки що наша остання точка. 3 клініка, 4 протокол.

@***Артемида*** знижений резерв.

Ссылка на это сообщение

@***Артемида*** поки що ні. 2 свіжих в попередній клініці, 1 кріо з мінімальною підтримкою. Потім ще були потуги в Ісіді, але до протоколу так і не дійшло, просто лікувалися. І от зараз.

Ссылка на это сообщение
1 час назад, Лимонный кекс :) сказал(а):

Всім привіт! Сьогодні дізналася результати ХГЛ... 0,1. Знову без імплантацї.  я поки що навіть не розумію, куди далі рухатись. Що ще можна здати? У мене вже все було за всі роки планування. Може якісь там особливі штуки з кров'ю, але лікар каже, що безпосередньо на імплантацію це не впливає. Навіть генетика. Тільки на виношування. Проп'ю вітамінки ще, Аргінін, про який нещодавно згадувала, займуся пресиком і буду щось думати...

Извини, но вот не соглашусь совсем. Тромбофилия влияет на имплантацию и очень сильно! Хоть почти все Ре это и отрицают. Мне врач на пальцах объясняла почему у меня проблемы. Там при тромбофилии эпителий в матке не дает проникнуть клеточке на нужную глубину и она из-за этого не может имплантироваться. Когда я прислушалась к ее советам и назначениям и стала колоть гепарин, то у нас получился Игорешка.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

@⚘Anne⚘ @marisha87 @***Артемида*** 1 сніжинка. Всі ембріончики гарної якості завжди були. Перший раз взяли 4, 2 хороші, перенесли на 3 день, другий - 5 клітин, 3 ембріона - 2 перенесли в свіжому, 1 заморозили. Третій раз перенесли 1 бластоцисту в кріо. То був майже в природному, тільки підтримка була. Підсаджували ці тьоті на 7мм ендометрій. Цього разу було 7 ембріонів, заморозили 1 на 5 день і 2 - на 6. Всі останні зупинилися в розвитку на 5 день. Всі АБ. В кріо на блокаді перенесли одну 5денку і 6денку з різницею в 4 дні.

@Хельга.с що здавать? ))) До кого йти? Я готова на все. Але я в цьому повний профан. Це до гематолога якогось треба йти? Гепарин ти колола під час протоколу? 

Чи є сенс здати прогестерон і естрадіол завтра, наприклад. Це може показати щось? Наприклад, недостатню підтримку. Може і дурне трохи питання, бо так би у мене вже місячні почалися, але все ж таки.

Ссылка на это сообщение

@Лимонный кекс :) в Инвитро это анализ 7251 (1145 грн)в Синево 191 (1400 грн)Это генетический анализ, показывающий предрасположенность к тромбофилии и в каких конкретно генах есть поломки, и насколько эти поломки опасны. При любом раскладе, любые состояния при поломке корректируются назначениями. У меня в начале Б шел клексан, а потом до конца Б мне хватало обычного кардиомагнила. Кому-то кардиомагнил не подходит. Это все нужно смотреть по результатам анализа.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

І фолатний цикл так і називається в Сінево? До кого потім щ цими результатами? Коли краще здавати? Чи інформативно прямо зараз, чи гормони якимось чином впливають?

Ссылка на это сообщение

@Лимонный кекс :) Тромбофилия и фолатный цикл- это генетика, гормоны на неё не влияют и с течением жизни показатели не меняются, так что сдавать можно когда угодно :) 

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

@Лимонный кекс :) очень жаль, что так получилось. (((  Держитесь, дорогая. Две основные причины отсутствия имплантации:  качество Э и эндометрий. Как по мне, все эти АА, АВ, ВВ и т.д. ни о чём толком не говорят. Сколько случаев при отсутствии имплантации девочки делали своим "отличникам и хорошистам" ПГД,  а там генетические поломки. Я считаю - этот анализ не лишний.

  • Нравится 4
Ссылка на это сообщение
53 минуты назад, Лимонный кекс :) сказал(а):

Дякую, дівчата! Здам. Відзвітую ))) капєц, як хєрово. 1 клітиночка - наша надія. Ми знову в тій же ситуації, що й 3 роки тому.

В нашем деле нужно запастись терпением и толстым кошельком. Всё получится!!! Не грусти

Ссылка на это сообщение
1 час назад, //Tata// сказал(а):

@Лимонный кекс :) очень жаль, что так получилось. (((  Держитесь, дорогая. Две основные причины отсутствия имплантации:  качество Э и эндометрий. Как по мне, все эти АА, АВ, ВВ и т.д. ни о чём толком не говорят. Сколько случаев при отсутствии имплантации девочки делали своим "отличникам и хорошистам" ПГД,  а там генетические поломки. Я считаю - этот анализ не лишний.

Плюсуюсь к необходимости Пгд. Если бы мы его не сделали, то я бы надеялась на своих отличниц, потеряла бы драгоценное время и упустила бы Игорешку.

Ссылка на это сообщение
1 час назад, ***Артемида*** сказал(а):

В нашем деле нужно запастись терпением и толстым кошельком. Всё получится!!! Не грусти

Где б ещё найти этот толстый кошелек,потому как это не печально все упирается в ? ((

Ссылка на это сообщение

@Лимонный кекс :) держись. А не узнавали стоимость пгд в Надии?

И про ЕЦ?

 

@darinkamalinka хоть сиди и рисуй их ночами. Пока отдыхала 2 цикла хоть что-то собрать удалось, сейчас снова в протокол и полетят деньги, как ветер...

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

@Лимонный кекс :) да. Только если бы я заранее не знала, что мои малышки не подлежат подсадке, я бы тратила время и деньги в надежде получить Б. Мне планировали крио на згт. И я бы не пыталась сделать что-то сама. И не знала бы, что проблема не во мне, а в эмбриошиках. И в конце концов пропустила бы встречу с Игорешкой. Как ни крути, а пгд это вещь.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
2 часа назад, Кристинка78344 сказал(а):

@Лимонный кекс :) держись. А не узнавали стоимость пгд в Надии?

И про ЕЦ?

 

@darinkamalinka

ПГД 48 тис. до 8 ембріонів, здається. 1 ембріон - 10 000. 

ЄЦ можна, але у мене ще більш-менш на стимуляції росте. До 10 - це дуже не погано. Хоч і не всі з них стають ембріонами. ПриродниЙ у них 40 тищ. Так краще заплатити за повний 60 і мати в запасі кілька масіків за раз.

Ссылка на это сообщение
9 часов назад, Кристинка78344 сказал(а):

@Лимонный кекс :) держись. А не узнавали стоимость пгд в Надии?

И про ЕЦ?

 

@darinkamalinka хоть сиди и рисуй их ночами. Пока отдыхала 2 цикла хоть что-то собрать удалось, сейчас снова в протокол и полетят деньги, как ветер...

Мы к сожалению не можем за 2 цикла собрать...на свежий так вообще молчу(((

Ссылка на это сообщение

@darinkamalinka кріо простіше :) доводиться тягнутися, десь в чомусь відмовлятися.  На новий теж не так швидко, тому розчарування після провалу таке сильне зазвичай. Якби це можна було з 1 зарплати відстібнути. Але у нас навіть не знаю, хто стільки отримує, щоб однієї зп вистало на 1 протокол. 4 тищі баксів. Навіть ІТшники стільки не отримують.

Якби у нас законодавство змилувалось, та дало тим бідним жінкам безкоштовні ЕКЗ. Хоч би 1 раз. Половина потребуючих ЕКЗ не можуть собі його дозволити. Рушаться сім'ї, психіка, та що там - все життя, коли розумієш його ціну. Навіть в сусідній державі є безкоштовні ЕКЗ. При чому їх там кілька можна робити, головне чергу дочекатися.  А у нас тільки з абсолютним безпліддям. І то, низький АМГ, як ми знаємо, теж показник, а по факту отримують безкоштовно тільки без труб.

Так що сиджу оце на роботі і думаю, скільки зарплат ми повністю відкладатимемо і куди ми знову не поїдемо і що ми знову не купимо. Але все це не має великого значення, якщо в результаті ми нарешті отримаємо таку омріяну вагітність і народимо дитину чи діток.

  • Нравится 6
Ссылка на это сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...