Перейти к публикации

Полезные сообщения

17 часов назад, Лимонный кекс :) сказал(а):

@?Anne? ти що засмучуватись ))) Все чудово! В норми цілком входиш.

Так, дівчатка звітую. Я готова говорити про себе :)

Мій 5-й перенос вдалий. І не просто вдалий, а циферки ХГЛ були такими високими на початку, що я підозрювала двійню. Перенесли мені 1 ембріон класу АВ. Нічого особливого в підтримці не було. Єдине, що за місяць до переносу я прокапала Інтраліпід. Швидше, про всяк випадок. Мій Ре, як завжди казав, що нічого не потрібно, але так як я наполягала, то відправив мене до свого колеги, яка на імунології гарно розуміється і займається науковою діяльністю. Так я прокапала Інтраліпід, потім за 2 тижні до переносу здала імунологію. НК-клітини були по нижній межі, тому більше ми його не капали, хоча планувалося за тиждень до переносу. Один нюанс: результат імунології я чекала довше, ніж планувала, тому вийшло так, що перенесли мені не на 6 день прогестерону, а на 8 чи навіть на 9,  бо я ще сама з переляку з'їла один дуфастон. Вплинуло? ні? не знаю :) Може якраз ми вікно імплантації таким чином випадково зловили. Мені пощастило весь період після переносу не працювати і бути охопленою увагою і турботою чоловіка. Цього разу ми зробили усе разом від початку і до кінця :kiss2:

По підготовці. Вітаміни: фолієва і В12 я пила не менше 6 місяців до переносу, Омега3 - 2 місяці по 2 таб/день, віт Д - 1 місяць  по 10 000, 1 місяць - 5000; Залізо - по 1 таб. 2 місяці і до 7 тижня, поки не відмінили. Минулої осені я звернулася до гематолога і пролікувала не значні зміни в густині крові. Далі підтримувала себе ще Убіхінолом. За місяць до протоколу я бігала і активно займалася спортом аж до самого переносу. Ну і весь карантин багато ходила. І звичайно найважливіше у цій історії, на мій погляд, це робота з психологом, яка зайняла близько 9 місяців :) А ще зі мною у ліжечку завжди була вишивка-оберіг від Вафлик, з якої я зробила маленьку подушечку :)

Отже, на 11 ДПП у мене ХГЛ 475. Я задихаюсь і не розумію, що це відбувається зі мною. Роблю тест. До речі, саме той, який мені хтось з дівчат прислав в "Таємному Санті" ;) І написав "позитивний тест" Зізнавайтесь, хто?? Тест дійсно позитивний. Чоловік не вірить. Ми за день до того вже оплакували і планували, що будемо робити наступного разу. На 14 ДПП ХГЛ вже 4000, на 16 ДПП - 9000, на 20 ДПП - 19 000. Все більше не робила, а нервово чекала УЗД. Після УЗД через 3 дні мені почало здаватися, що щось не так і я мало не довела себе до нервового зриву. Та ще й фібриноген різко пішов вгору і мені призначили колоти Клексан. Благо в клініці є опція додаткової консультації, якою я скористалася і лікар мені сказала, що якщо мене щось турбує, я дзвоню їй, вона 2 хвилини дивиться на УЗД серцебиття і все. Це й стало моїм основним фактором при виборі клініки для спостереження вагітності. Так, на 8 тижні я стала на облік в Надії. Це дуже дорого, але поки що того варте. Лікар завжди на зв'язку. Я маю страховку у разі чого звертатися у приватний пологовий будинок і я зустрічаюся з лікарем частіше, ніж з мамою. 

Зараз у мене 10 тиждень і кожного дня чоловік милується, як я змінююсь ззовні і емоційно, як я поступово зі звичайної жінки виростаю в маму :love: Ми пройшли надзвичайно складний шлях, як в плануванні вагітності, так і в сімейному житті. І я точно не хочу все забувати чи цуратися цього. Це шлях становлення сім'ї, шлях до духовного зростання, шлях дружби і довіри Богові, незалежно від Його рішень щодо нас.
Мої переживання звісно на цьому не закінчуються, попереду 1 скрінинг і ще багато чого переживального, але сьогодні я можу бути вдячною і щасливою, що Бог торкнувся мого животика і зародив у ньому життя. Нова історія починається і далі буде...  

Еще раз поздравляю, пусть беременность проходит здорово, спокойно и легко. Хороших анализов и отличного самочувствия!!! 

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение
  • Ответы 6,5 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

@Лимонный кекс :) как же приятно тебя читать. Пусть беременность проходит легко и ожидание будет радостным ?

Девочки , спасибо за поддержку ?

сколько же  у нас переживаний, но не смотря ни на что нужно верить в наших деток ??

  • Спасибо 1
  • Держу кулачки 1
Ссылка на это сообщение
2 часа назад, Kar@MeLK@ сказал(а):

@Лимонный кекс :) а в каких дозировках принимали В12, омегу и убихинол?

Может кто-то пьет L-аргинин, заказала на iherb, думаю по сколько пить самой, сколько мужу?

Убіхінол по 1 таб/день, яке дозування там було не пам'ятаю. В12 по 2 таб, 600 мг

Дякую усім за привітання :kiss2:

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение
5 часов назад, Yuliashka-romashka сказал(а):

@Kar@MeLK@ Вы для чего хотите аргинин пить?

2000 мг 

Для улучшения качества Я мне, мужу для спермограммы. Правильно, он же улучшает кровоток и позитивно влияет на репродуктивные органы? 

2000 это вы, или муж пьет?

Ссылка на это сообщение

@Kar@MeLK@  мы пили все что могли пить в свое время, но это все выброшенные деньги на ветер) Я 3 месяца пила миоизотинол_убихинол+.....витамины дорогущие с айхерба и в результате получили 1 як, которая не оплодотворилась на макс стимуляции.  Поэтому я пью только омегу и то не знаю зачем с фолькой) 

Муж тоже пил и лкарнитин и ларгинин и ....) Муж пил 2000 и я 1000 аргинин.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

@Лимонный кекс :) Теперь можно поздравить!!Поздравляю от всей души!:kiss2:Легкой счастливой беременности и родов в срок.! Ух ты, значит перенос был не на 6 день а позже! Значит все было как надо!:yes::)

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение

Девочки, всем привет!

пересдала ХЧГ сегодня, 12 ДПП - <1. Не расстраиваюсь, морально уже была готова. НО!!!! реакция моего РЕ меня просто вогнала в угол.

Написала я ей свой результат ХГЧ и в ответ получила ответ "ПЛОХО ОЧЕНЬ и список обследований, который я должна буду пройти". Записаться к ней через месяц.

Это я одна такпридераюсь или по нормальному, РЕ должен хоть как-то подбодрить своих пациентов, а не писать, что ВСЕ ОЧЕНЬ ПЛОХО! как буд-то  мне от этого станет лучше.

 

и да, проконсультировавшись с другим РЕ, тоже обсуждали вероятность обследований, но только после второго переноса.

Такой осадочек мерзкий. Приняла решение переходить к другому РЕ и вот сейчас нисколько не жалею!

Ссылка на это сообщение

@Лимонный кекс :) спасибо! ничего, все получится. Это пока первый перенос был. я еще перед ним очень сильно перенервничала (2 недельный каждодневный стресс) кто знает, возможно это тоже повлияло.

 

РЕ - Бараненко Алла Леонидовна (клиника Надия)

Ссылка на это сообщение
10 часов назад, Yuliashka-romashka сказал(а):

@Kar@MeLK@  мы пили все что могли пить в свое время, но это все выброшенные деньги на ветер) Я 3 месяца пила миоизотинол_убихинол+.....витамины дорогущие с айхерба и в результате получили 1 як, которая не оплодотворилась на макс стимуляции.  Поэтому я пью только омегу и то не знаю зачем с фолькой) 

Муж тоже пил и лкарнитин и ларгинин и ....) Муж пил 2000 и я 1000

А были еще стимуляции ( без употребления БАДов), результат был лучше? Какой у вас был АМГ?

Ссылка на это сообщение
40 минут назад, Kar@MeLK@ сказал(а):

А были еще стимуляции ( без употребления БАДов), результат был лучше? Какой у вас был АМГ?

Была на минимальной стимуляции, 4 оцита и 2 эмбриона. 3 месяца я активно занималась спортом до стимуляции и пила спортивные витамины, обычный комплекс. 0.34 . Я считаю, что нужно ловить более менее норм цикл. Если Вам спокойно и у вас есть лишние деньги, можете пить конечно, но это не панацея. 

  • Нравится 1
  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение

@sofia_manikas2 мне лично никогда Бараненко не нравилась, вот сколько эфиров смотрела с ней, на днях открытых дверей была,вот мямля она мне и всё,не хочу никого обидеть, но реально поражаюсь восторженным одам в ее сторону ?

Девочки, пожелайте, пожалуйста удачи на завтрашний перенос)

  • Держу кулачки 10
Ссылка на это сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...