Перейти к публикации

Полезные сообщения

  • Ответы 6,5 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

@Rocksyoff 100% Я теж тільки за те, щоб нічого зайвого не вливати і не їсти :) Мій Ре взагалі більше за мінімальні втручання і кількість препаратів. Ну, тобто, стимуляція,як потрібно, по максимуму, підтримка - по максимуму, але оці всі додаткові про всяк випадок він не вітає. Навіть Аспірин. Тільки за умови, якщо є рекомендації профільного фахівця. І зазвичай воно нічого й потрібно, але бувають особливі випадки, як наші.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение

@Лимонный кекс :) я мала капати 150 мл біовену після підтвердження вагітності по УЗД. Мало бути на 28 дпп ітак кожні чотири тижні до 12 тижня. Але після результату ХГЧ на 21 дпп мені вже не треба було нічого капати(((

Ссылка на это сообщение

@Myraska :girl_cray: Ще буде.

Ви і так уже сильно просунулись в плануванні і була гарна імплантація. Значить ще трішечки :)

а ти здавала якісь аналізи після? Ту ж імунологію? Чи кров на тромбофілії? Чи став причиною той нарив, і, як наслідок імунна реакція на ембріон, можна дізнатися тільки здавши імунологію.

ще є ембріони?

Ссылка на это сообщение

@Лимонный кекс :) ще є два ембріони. 

 ще нічого не здавала. Завтра йду лише на УЗД чи все норм. 

А так з тою операцією мами в мене навалилось все, що часу реально нема. Навіть на роботу не дуже маю коли піти? працюю більше віддалено. 

Якщо чесно, якщо ре запропонує щось здавати, то звичайно здам, а якщо ні, то просто відпочину. Я від жовтня в активному плануванні)) то інсемінація, потім сем, тоді свіжий протокол, потім на регулоні через карантин вийшло три цикли, і тут два кріо підряд. Чесно виснажена тим всім. Хоч два три місяці відпочину. Надіюся довше не доведеться чекати?

@Лимонный кекс :) а так правду кажеш, що вже хоч якийсь результат. 

Я себе тим і тішу, що все в нас може бути і наступного разу все буде ОК. Я для себе хоч заспокоїлася, що я можу завагітніти знов, а то вже такі різні думки були?

Беру позитив з чого можу?

Ссылка на это сообщение

@zvenia ага, все правильно :) Це якісь білкові фракції, витяжки з сої чи що. Крапають приблизно по тій же схемі, що й Біовен, хоча бачу, що по дням трохи відрізняється. І коштує Інтраліпід в 10 разів дешевше. Банка 500 мл - близько 400 грн. Його використовують не тільки для зниження НК. Швидше  - це додаткова властивість, а основне призначення - штучне харчування. А ще мені казали, що НК клітини повинні бути, тобто, їх не потрібно аж так сильно знижувати тому, що вони також приймають участь у імплантації. Ну і НК-клітини також варто дивитися у ендометрії, бо бувають випадки, коли в крові в нормі, а в ендометрії - підвищені.

  • Нравится 3
Ссылка на это сообщение

Девочки, всем привет! Я из Киева. Почти год шли к переносу. В прошлом году когда гинекологи уже «сделали всё что могли» мы начали выбирать ре и попали к Котлику в Мать и Дитя. Была первая программа в которой получился один эмбрион, потом третья лапароскопия по удалению эндометриоидных кист и вторая программа с нулевым результатом. Вчера перенесли единственного эмбриона. Мне 35 лет. Очень волнуюсь. 

  • Держу кулачки 22
Ссылка на это сообщение
8 часов назад, Татьянаlv сказал(а):

Девочки спасибо за поддержку! 
Вы такие хорошие, что я расплакалась от таких тёплых слов! Пусть у нас у всех родятся здоровые детки. 

Ну вот, а у меня от вашей с девочками переписки глаза повлажнели и слеза потекла :m0591: ...вот уж эти гормоны...пару щекотливых слов услышу/прочитаю и бывает глаза тают последнее время ))

Пусть будет так, как вы хотите!

01.09.2020 в 22:30, //Berkana// сказал(а):

@//Люляша// вряд ли метипред. Всю беременность плотно на нем сидела

Не спорю. Недавно была у другого гастроэнтеролога, появились новые мысли по причинах... :think1:

Ссылка на это сообщение

Всем привет! не получилось восстановить пароль, пришлось заново регистрироваться.

@Mescaline поздравляю вас:kiss2:

 

Девочки, нужен совет как не сойти с ума в ожидании ХГЧ:sorry:

После операции, проведенный в день после пункции, Ре не стала ничего менять и перенос эмбриончиков сделали 02.09. Чувствовала я себя хорошо,спустя почти 2 месяца после операции. Вот жду дня х, чтобы сдать ХГЧ.

 периодами чувствую себя отвратно. вены на груди сильно выделяются и грудь ужасно увеличилась, хочется спать и тт 37.3.Возможно у кого-то были похожие симптомы?

  • Спасибо 1
  • Держу кулачки 6
Ссылка на это сообщение

@sofia_manikas2 бажаю успіхів. Софія, ознаки будуть то з'являтися, то зникати. Це і справді все індивідуально. В усіх 5 протоколах були різні реакції на гормони. В якось була харчова алергічна реакція, в якомусь легка застуда, в якомусь температура трималася, а потім впала, живіт то надутий, то нормальний, груди то болять, то не болять. Все це гормональна підтримка, на яку не варто орієнтуватися. Нічого не допоможе ))) Так і буде постійний тривожний фон протягом всього часу очікування. По максимуму треба відовлікатися і все, і не навантажувати себе при цьому.

  • Спасибо 2
Ссылка на это сообщение
2 часа назад, sofia_manikas2 сказал(а):

Всем привет! не получилось восстановить пароль, пришлось заново регистрироваться.

@Mescaline поздравляю вас:kiss2:

Девочки, нужен совет как не сойти с ума в ожидании ХГЧ:sorry:

После операции, проведенный в день после пункции, Ре не стала ничего менять и перенос эмбриончиков сделали 02.09. Чувствовала я себя хорошо,спустя почти 2 месяца после операции. Вот жду дня х, чтобы сдать ХГЧ.

 периодами чувствую себя отвратно. вены на груди сильно выделяются и грудь ужасно увеличилась, хочется спать и тт 37.3.Возможно у кого-то были похожие симптомы?

София, у меня те же мысли ? мне перенесли 01.09, хгч сдаю в пятницу. Желаю вам крепкого здорового и счастливого малыша! 

  • Нравится 1
  • Держу кулачки 6
Ссылка на это сообщение

@irusj@ большое спасибо! Дай Бог все получится!

 

@Лимонный кекс :) спасибо большое! Вы прямо точно описали мое состояние последних 5 дней:dash_kolob_girl: в день переноса думала, та спокойно продержусь, не буду делать тесты, а с каждым днем все больше тревога набегает.. стараюсь отвлекаться, но так сложно....

@Татьянаlv Татьяна, спасибо!! Вам желаю заветных 2 полосок))) и здорового ребеночка)) интересно, если Вам перенос на день раньше сделали, то возможно мне можно хгч не в пн (14.09) сдать, а раньше?

Девочки, имеет ли это смысл? на каком дне должно уже показать беременность, когда она есть?

Ссылка на это сообщение

@Татьянаlv пт не будет рано для Вас? глянула только что значения ХГЧ по дням после переноса, на 9 он еще меньше 25((( прийдется ждать мне понедельника :bye2:

Ссылка на это сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...