Перейти к публикации

Львов, Украина


Essina

Полезные сообщения

tan14k@, привіт!... а Параскева то хто?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 2 месяца спустя...

Привіт усім.Я з Миколаєва,Львівська область.У Львові шукаю хорошого гінеколога ,бо у нас немає хороших.Недавно була у Мартина на Русових.Хтось про нього чув ?Які відгуки?

 

 

tan14k@, привіт!... а Параскева то хто?

Медичний Центр

 

Святої Параскеви

Изменено пользователем fiyalochka
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

як добре, що я знайшла цю темку!!! Я теж зі Львова, плануємо 2 дитину вже рік, хотіла би дізнатися, чи ще хтось чув щось про лікаря Сильвестр?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

як добре, що я знайшла цю темку!!! Я теж зі Львова, плануємо 2 дитину вже рік, хотіла би дізнатися, чи ще хтось чув щось про лікаря Сильвестр?

Привіт я теж зі Львова,и планую.Була у Мартина и можу дещо розказати якщо цікавить.

 

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт я теж зі Львова,и планую.Була у Мартина и можу дещо розказати якщо цікавить.

 

Звичайно ,я б хотіла про нього дізнатись більше .У нього була лише раз.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт усім.Я з Миколаєва,Львівська область.У Львові шукаю хорошого гінеколога ,бо у нас немає хороших.Недавно була у Мартина на Русових.Хтось про нього чув ?Які відгуки?

 

 

 

Медичний Центр

 

Святої Параскеви

)))... ото задала питання :D ... сама з себе сміюся, не чула я про такий центр... тепер буду знати... я думала то бабця якась, типу травки, віск і т. д.... :sorry:

і що той центр... які відгуки? :think1:

 

а Мартин, то Ігор Теофілович?... зав відділенням?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

)))... ото задала питання :D ... сама з себе сміюся, не чула я про такий центр... тепер буду знати... я думала то бабця якась, типу травки, віск і т. д.... :sorry:

і що той центр... які відгуки? :think1:

 

 

 

а Мартин, то Ігор Теофілович?... зав відділенням?

Так це саме він.

А в МЦ Св. Параскеви не була просто бачила рекламу.

Изменено пользователем fiyalochka
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Ruba, можеш розказати про Мартина чи Сильвестр?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Ruba, можеш розказати про Мартина чи Сильвестр?

Так звичайно можу.Мартин Тарас Юлианович-Відгуки у всіх дуже хороші,я теж як перших 2рази була,то мені сподобалось,привітний мужчина,вислухає,заспокоіть.....Але як прийшло діло до лікування,то я мягко кажучи була просто в шоці.Розказою-прийшла до ного приблизно тиждень назад з графіками БТ за 4місяці, які він мені і сказав вести.Подивившись іх , без ніяких аналізів назначив мені стимуляцію Клостельбегітом,пояснивши що у мене мабуть не повноцінна овуляція,тобто що вона відбувається не кожний місяць.,хоча по моім графікам у мене тільки 1раз нібито іі не було.Але ж це привід переживати ,оскільки у здоровоі жінки важається нормально коли 2рази на рік буває ановуляторний цикл.Тепер дплі про препарат Клостельбегіт-.це поперше застарілий препарат,є набагато кращі на теперішній час і менш небеспечні для здоровя.Але це не саме головне,наскільки я знаю стимуляцію і не важливо яким препаратом назначають тільки після дуже необхідних і обовязкових аналізів,без них по перше він ніяк не міг дізнатися що у мене не повноцінна овуляція,по графіку навіть під лупою такого не побачиш.А ще якщо недай Бог у мене наприклад непроходимість труб то після цього препарату може бути викедень,або якщо не порядок з гормонами то може розвинутись кіста або міома,і це я ще коротко описала можливі проблеми зі здоровям які можуть винекнути .Він обовязково повинен був назначити такі аналізи як-проходимість труб,всі гормони,поскоітальний тест(на сумісність),а також прослідити овуляцію по УЗИ,назначити чоловіку свіжий аналіз Спермограми,и тільки тоді робити якісь висновки.

От тобі і хороший лікар,як дуже багато казали про нього інщі.Тепер сама планую звернутися до когось іншого,але ще не знаю до кого,бо якщо про Мартина були найкращі відгуки,то тоді всі решта мабудь взагалі " дуже компетентні" .Ось тепер і думаю де найти дійсно хорошого лікаря.

 

Так це саме він.

А в МЦ Св. Параскеви не була просто бачила рекламу.

А Мартин це не Ігор Теофілович,а Мартин Тарас Юліанович-гінеколог,і ще у нього е 2 брати Мартин Ігор Юліанович-уролог і 3-того не знаю як звати,але він вродіби паталоанатом.

 

Звичайно ,я б хотіла про нього дізнатись більше .У нього була лише раз.

Так звичайно можу.Мартин Тарас Юлианович-Відгуки у всіх дуже хороші,я теж як перших 2рази була,то мені сподобалось,привітний мужчина,вислухає,заспокоіть.....Але як прийшло діло до лікування,то я мягко кажучи була просто в шоці.Розказою-прийшла до ного приблизно тиждень назад з графіками БТ за 4місяці, які він мені і сказав вести.Подивившись іх , без ніяких аналізів назначив мені стимуляцію Клостельбегітом,пояснивши що у мене мабуть не повноцінна овуляція,тобто що вона відбувається не кожний місяць.,хоча по моім графікам у мене тільки 1раз нібито іі не було.Але ж це не привід переживати ,оскільки у здоровоі жінки важається нормально коли 2рази на рік буває ановуляторний цикл.Тепер далі про препарат Клостельбегіт-.це поперше застарілий препарат,є набагато кращі на теперішній час і менш небеспечні для здоровя.Але це не саме головне,наскільки я знаю стимуляцію і не важливо яким препаратом назначають тільки після дуже необхідних і обовязкових аналізів,без них по перше він ніяк не міг дізнатися що у мене не повноцінна овуляція,по графіку навіть під лупою такого не побачиш.А ще якщо недай Бог у мене наприклад непроходимість труб то після цього препарату може бути викедень,або якщо не порядок з гормонами то може розвинутись кіста або міома,і це я ще коротко описала можливі проблеми зі здоровям які можуть винекнути .Він обовязково повинен був назначити такі аналізи як-проходимість труб,всі гормони,поскоітальний тест(на сумісність),а також прослідити овуляцію по УЗИ,назначити чоловіку свіжий аналіз Спермограми,и тільки тоді робити якісь висновки.

От тобі і хороший лікар,як дуже багато казали про нього інщі.Тепер сама планую звернутися до когось іншого,але ще не знаю до кого,бо якщо про Мартина були найкращі відгуки,то тоді всі решта мабудь взагалі " дуже компетентні" .Ось тепер і думаю де найти дійсно хорошого лікаря.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Тепер не знаю чи знову до ньоьго піду ,А в кого ти ще була .І чи чув хтось про Гуменецького та Верніковського .вони здається обидвоє з Батальної.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Тепер не знаю чи знову до ньоьго піду ,А в кого ти ще була .І чи чув хтось про Гуменецького та Верніковського .вони здається обидвоє з Батальної.

Більше покищо нівкого не була,і про тих що ти написала нічого не чула.А ти в загалі з якоі вулиці,як тебе звати.Може познайомимся і будем разом ходити по лікарям.Скільки плануєш часу?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Я з Миколаєва,звати Галя .планую 10 місяців .

Перша вагітність получилась з 3 спроби ,але нажаль завмерла на 8 тижні .Рік утримувались і в липні знову почали планувати.В березні ходила до Мартина бо дуже вже хороші були відгуки про ньго.Призначив фоліо ,три графіки БТ і з спермограмою чоловіка приїжати після 3-х циклів.

 

Так це саме він.

А в МЦ Св. Параскеви не була просто бачила рекламу.

 

Ігор Теофілович Філіпюк ,він здається на 5 поверсі 2 гінекологія теж на Русових (якшо я знову не поплутала)

про нього також багато хороших відгуків на форумах

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Була я вчора у Сильвестер , про неї теж багато хороших відгуків, приємна жінка,завжди багато пацієнтів, дуже хочеться з нею дійти до результату :mama_:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Була я вчора у Сильвестер , про неї теж багато хороших відгуків, приємна жінка,завжди багато пацієнтів, дуже хочеться з нею дійти до результату :mama_:

Напишіть будь-ласка іі коорденати,де працює,як звати і побатькові,і якщо треба записуватись на прийом,то тоді і тел. напишіть .Буду дуже вдячна. :flower: :flower: :flower: :flower: :flower: :flower:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

fiyalochka, мій лікуючий лікар Верніковський... він приймає на Батальній (але там не реально його вичекати... величезні черги... і може переносити зустріч кілька разів)... а також - в Інтерсоно... там принаймні, 99%, що попадеш до нього (1%, що скерують до іншого лікаря, бо Верніковський на курсах підвищення кваліфікації абощо)... мені він подобається (суб"єктивно моє)... чіткий, лаконічний, але все, що робить логічно пояснює... не назначає зайвих аналізів... отут я згадаю про Ruba (Ruba :Hello: )... вона каже "Він обовязково повинен був назначити такі аналізи як-проходимість труб,всі гормони,поскоітальний тест(на сумісність),а також прослідити овуляцію по УЗИ,назначити чоловіку свіжий аналіз Спермограми,и тільки тоді робити якісь висновки"... я не дуже погоджуюсь... лікарю потрібно довіряти... не сліпо вірити звичайно... в лікарів є досвід з практики, а ми начитаємось блогів і думаємо, що маємо вищу медичну освіту з червоним дипломом, а лікарі - тупарі, бо не назначають нам того, чого ми від них чекаємо...

 

я би й далі ходила до Верніковського, але мене скеровано в онкодиспансер... тепер можу звертатись тільки до онко-гінекологів... як матиму підтвердження, що все позаду, то знову, мабуть, піду до нього... на разі, наперед не загадую...

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Ruba, все написала в приват. ;)

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

fiyalochka, мій лікуючий лікар Верніковський... він приймає на Батальній (але там не реально його вичекати... величезні черги... і може переносити зустріч кілька разів)... а також - в Інтерсоно... там принаймні, 99%, що попадеш до нього (1%, що скерують до іншого лікаря, бо Верніковський на курсах підвищення кваліфікації абощо)... мені він подобається (суб"єктивно моє)... чіткий, лаконічний, але все, що робить логічно пояснює... не назначає зайвих аналізів... отут я згадаю про Ruba (Ruba :Hello: )... вона каже "Він обовязково повинен був назначити такі аналізи як-проходимість труб,всі гормони,поскоітальний тест(на сумісність),а також прослідити овуляцію по УЗИ,назначити чоловіку свіжий аналіз Спермограми,и тільки тоді робити якісь висновки"... я не дуже погоджуюсь... лікарю потрібно довіряти... не сліпо вірити звичайно... в лікарів є досвід з практики, а ми начитаємось блогів і думаємо, що маємо вищу медичну освіту з червоним дипломом, а лікарі - тупарі, бо не назначають нам того, чого ми від них чекаємо...

 

я би й далі ходила до Верніковського, але мене скеровано в онкодиспансер... тепер можу звертатись тільки до онко-гінекологів... як матиму підтвердження, що все позаду, то знову, мабуть, піду до нього... на разі, наперед не загадую...

а до нього треба по запису чи можна так ?

і чи давно ти нього ходиш?

аж мурашки по шкірі коли чую онко...

бажаю шоб скоріше ти повернулась до Верніковського.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

дякую fiyalochka)... я схиляюся до того, що мені просто переплутали скельця...

мені важко сказати чи можна просто так приходити... я до нього дзвонила, казала, що турбує і він казав, коли підійти (це якщо на Дж. Вашингтона)... а в Інтерсоно я підходила на рецепцію і там записувалась...

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

дівчатка привіт!!!

апчхиииииииииииииииииииииииииииии!

нам допоміг Філіпюк Ігор Теофілович !!!1

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт,

дівчатка привіт!!!

апчхиииииииииииииииииииииииииииии!

нам допоміг Філіпюк Ігор Теофілович !!!1

Привіт

Вітаю !!!!!!!!!!!!

А шо у вас були за проблеми?чи довго планували ?і як лікував Філіпюк?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

дівчатка привіт!!!

апчхиииииииииииииииииииииииииииии!

нам допоміг Філіпюк Ігор Теофілович !!!1

оце вже приємно)... результат видно... чих спіймала)))... тобі легкої вагітності! насолоджуйся!!!

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Я теж погоджуюсь, що той список аналізів, який собі написала Ruba є аж надто великим. Лікарі мають і освіту і досвід, а не "навчаються" як ми - в інтернеті. Ну і зі спермограмою треба й ти до уролога, а ще ліпше - андролога. А гінекологи, які ще й чоловіків лікують - просто "торгаші", які ще й на не своїй спеціальності хочуть заробити. Ви ж не підете зі зламаною рукою до гінеколога, то чого чоловік має йому спермограмму показувати?

І ще одне, я сама з сім"ї лікарів, які працюють по "потрібних" нам спеціальностях, рекламувати нікого не буду, просто хочу сказати, що часто ті, до кого черги величезні в коридорах, просто вміють себе так рекламувати. Або за певну винагороду працюють з районними поліклініками. Не всі, звичайно, але є. Краще йти до когось хто реально допоміг людині, яку ти знаєш, а не - одна баба казала, що сусідка її двоюрідної сестри дуже хвалила і т.п. Бо від знайомих лікарів не раз не в цілях реклами про колєг такого наслухаєшся.... Наприклад, що один зав відділенням мало що сам лікував і жінок і їх чоловіків, при тому робив собі нічогеньку рекламу. Та й ще старшій медсестрі дозволяв своїх "пацієнтів" "лікувати". І йшли люди до неї, бо хтось дуже рекламував. А як вона може лікувати??? От так начиталась в інтернеті - і понеслась...

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

xhresyk, респект... погоджуюсь на всі 100
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Щось дуже тихо в нашій темці.Невже в нікого не має зовсім новин позитивних? Ну ж бо відгукніться!!! :Hello: :Hello: :Hello:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 2 месяца спустя...

Всім привіт! Пробую знайти лікаря - Пелика Андрія Степановича, бачу згадували його тут на форумі колись давно - можливо хтось знає де він зараз працює?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нашим обсуждениям!

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...