Перейти к публикации

Львов, Украина


Essina

Полезные сообщения

Русинка, привіт! А коли приїзжаете? Щось я про готелі нічого не знаю, може дешевше буде на квартиру? Я звісно можу попитати! :grin: А в якого лікаря будете робити ЄКО? Я там також лікуюся зараз! :grin:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В протокол іду з лікарем з Луцька Мороз О.Л. ...Але планую напевно скоріш за все після Нового року(фінансів не вистачає:)))..але вже збираю інформацію...А квартира подобово скільки у вас коштує ближче до клініки?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Русинка, зараз нічого не можу сказати, але я постараюсь все взнати. :grin: Здаеться біля інтерсоно готелю немає, але думаю що квартиру поряд зняти можна буде. :pardon:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Essina, Дякую дуже :friends:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Русинка, Готель буде від 300 грн в сутки.

Порадила подрузі цю клініку, вона сказала, що була там, сказала, що вона туди більше ні ногою, бо по вині одної лікарки саме з цієї клініки подруга лишилась без труби. Отак...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

gali4ka, ОГО!!!А можна якісь подробиці цієї неприємності?Який в неї був діагноз?чому так вийшло в процесі стимуляції чи під час пункції? ..В мене то лікарка буде з Луцька..але ж основні маніпуляціїї будуть проводити львівські лікарі... :sick:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

gali4ka, дивно, як так сталось :scratch: я думаю що у кожній клініці може бути лікар який зробить помилку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

silmari, я теж так думаю..взагалі жоден лікар не дає гарантії...Він не Бог...але часто я особисто зустрічала лікарів після інституту-які "тупіші" за багатьох нас...Взагалі, щоб не сталося непередбачуваного треба дуже скурпульозно випитувати в лікаря мету лікування і вивчати свою проблему інакше діла не буде..от як.. :scratch: Для цього є такі сайти...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Звісно лікарі помиляються, навіть в приватних клініках!!! Але дівчата, я за три роки стільки лікарів перейшла..... не хочу зараз повторюватись про те що сталося зі мною... Але на цей час я проходжу лікування в Інтерсоно в головного лікаря ціеї клініки, це дійсно хороший лікар! І відношення до пацієнта, і повага, можливо і те що ми розмовляемо з ним на одній мові? Я маю на увазі те, що багато знаю вже про планування. Хоча є лікарі хороші і в поліклініках, але вони мені нажаль такі не попадались...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дівчата, я не хочу розказувати особисті справи подруги, скажу так - УЗІстка не побачила того, що треба було і труба тріснула :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Львів"яночки, а де ви купуєте Борову Матку? дуже потрібно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

gali4ka, я не купляла, може в аптеках попитати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Оль, шукали.. нема.. будемо ще шукати.

silmari пише:

я думаю що у кожній клініці може бути лікар який зробить помилку

вони не мають права на помилку! вони лікарі! нічого не вмієш - сиди на печі! я думаю, ніхто так би не сказав, якби ця помилка була б застосована що до тебе, та ще й ти б без труби залишилась... :cry::cry:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дівчата,всім доброго дня!

Звертаюся до вас за допомогою!!! :beg: Я живу в місті Ужгород, планую приїхати до Львова,щоб купити коляску для своєї доці, в мене 25 неділя,не хочеться їхати 600 км просто так,може хтось живе поряд з дитячими магазинами,в яких продають коляски чи часто буває в місті, мені б треба знати,чи є десь у вас можливість придбати коляску Mondial колір White Leather на шасі Classic Chrom, Emmaljunga,ось так вона виглядає

051420001212082916bth.jpeg

Хочеться перед тим,як придбати,пощупати її,а не просто замовити в інет магазині кота в мішку. Буду вдячна за будь-яку допомогу!!! :blush:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Оль, шукали.. нема.. будемо ще шукати.

 

вони не мають права на помилку! вони лікарі! нічого не вмієш - сиди на печі! я думаю, ніхто так би не сказав, якби ця помилка була б застосована що до тебе, та ще й ти б без труби залишилась... :cry::cry:

просто це все людський фактор. звісно я б була дуже ображена на лікарку, але після цього треба думати про те як вийти з ситуації і вже звинувачення не поможуть. Унас у сімї був випадок помер брат моєї родички він ще вчився у школі, лікарка вирвала зуб занесла інфекцію.... І що найгірше вона далі там працювала аж до пенсії. Отаке буває.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Львівянки хто може щось сказати про клініку "Біокурс"

я шукаю собі іншого лікаря. Де ця клініка знаходиться знаю що десь над парком Костюшки і хто там був ? які відгуки ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

silmari, про цей випадок ніби по телебаченню показували....Там люди перестали до неї на прийом ходити..

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

silmari, співчуваю вашій втраті.

ти пишеш

вже звинувачення не поможуть

Так ніхто і не звинувачує, я написала, що в ту клініку подруга не піде. І пояснила чому. Звинувачення не допоможуть, але попередити людей просто необхідно. :scratch: "кто предупрежден, тот вооружен".

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

gali4ka, Русинка, згідна що попередити треба. Дуже шкода що таке трапляється. :(

Хтось з вас був у Біокурсі ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 5 недель спустя...

Всім привіт. Я також зі Львова, приймайте в свою компанію. Лікуюсь в Інтерсоно, готуюсь до другої спроби ЕКЗ, перша нажаль, невдала.

 

На попередній сторінці хтось питав про борову матку, я її купляла через інтернет, просто набирала пошук "купити Борову матку" і так знайшла, вони мені присилали її поштою. І в темці "Боровая матка" на першій сторінці є також контактна електронна адреса з дівчиною яка у Львові продає її. Треба буде детальніше питайте, я десь маю контакти збережені.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ау!!! Чого ніхто сюди не заходить??? Львів, відгукнись!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт всім!!! А мені повідомлення не приходили що тут хтось писав!!!

yova, я також лікуюсь в інтерсоно, а ті в кого проходила лікування? :grin:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yova, :wave: привіт, я не була ще у інтерсоно. Але якщо довго буду планувати то напевно теж туди піду.

Я боюсь сама пити що небуть, тому поки що нічого не приймаю, а далі буде видно

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Essina, Я ходжу до Сегедій (дівоче-Прокопів) Ліди Ігорівни. Знаєш таку? А ти ніби в Михайлишин, так? А в чому полягає лікування?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

silmari, Привіт-привіт :wave: . А чого не виходить? Що перевірити вже встигли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нашим обсуждениям!

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...