Перейти к публикации

Львов, Украина


Essina

Полезные сообщения

Дівчатка, привіт! Я з Тернопільської обл. 90 км від Львова, прийміть до себе. Планую другу вагітність, хочу сестричку для свого синочка. Дуже класний сайт, багато цікавого тут взнала

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт!)))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 2 месяца спустя...

Привіт, приймете в свої ряди?))) Я з Новояворівська)) Переїхала 1 рік назад. До того жила на Науковій, а до того в Кременчуці Полтавської області.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт, приймете в свої ряди?))) Я з Новояворівська)) Переїхала 1 рік назад. До того жила на Науковій, а до того в Кременчуці Полтавської області.

приэднуйся!!! ти багато переїжджаєш, - сама звідки?
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • 1 месяц спустя...

Привіт всім :girl_bye:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

jnatta7, Привіт! Приєднуйся, - може розрухаєм темку!!)))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт дівчата. Знайома мені підкинула таку інформацію.

День відчинених дверей у Львові

 

Бажання мати дітей — найважливіше у житті людини... ДІТИ БУДУТЬ! Навіть, якщо на шляху до цієї мрії ви зустрічаєте перешкоди...

 

Запрошуємо пари, які поки не можуть стати батьками через безпліддя на День відчинених дверей у Львові, що відбудеться 1 червня в готелі «Супутник», вул. Княгині Ольги 116 об 11:00.

 

Вперше у Львові на Дні відчинених дверей будуть присутні та виступатимуть з доповідями представники Асоціації довіри «Діти Будуть!», представники Української асоціації репродуктивної медицини (УАРМ), спеціалісти клініки «Інтерсоно».

 

В рамках цієї події Ви зможете більше дізнатися про найсучасніші методи лікування безпліддя, про державну програму фінансування допоміжних репродуктивних технологій, а також поставити питання спеціалістам.

Програма:

 

Безпліддя в Україні — успіхи вітчизняної репродуктивної медицини. Юзько Олександр Михайлович, президент Української асоціації репродуктивної медицини.

Мета та основні завдання Асоціації «Діти Будуть!». Закордонний досвід боротьби пацієнтів з безпліддям за свої права. Ліна Белей, президент Асоціації «Діти Будуть!»

Передумови створення нового законопроекту щодо допоміжних репродуктивних технологій. Валерій Дмитрович Зукін, віце-президент Української асоціації репродуктивної медицини.

Державна програма фінансування допоміжних репродуктивних технологій. Ніколін Леся Богданівна, керівник Прикарпатського центру репродукції людини.

Репродуктивне здоров’я — шлях до мрії. Семчишин Роксолана, Дорофеєва Ульяна (клініка ІНТЕРСОНО)

Безпліддя нез’ясованого генезу, чи справді воно існує? Михайлишин Любов (клініка ІНТЕРСОНО)

Запитання спеціалістам.

 

Відвідування Дня відчинених дверей безкоштовне.

 

Дізнатися детальніше і зареєструватися для участі можна за телефоном +38 (067) 407-17-88 та онлайн.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дівчатка , хто йде на День відкритих дверей??? :):girl_bye:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Dream.baby, я з із задоволенням прийшла, послухала розумних людей, але я не у Львові(

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

О, рік не бачила такої теми. Я теж живу у Львові, і планую лялю.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

О, рік не бачила такої теми. Я теж живу у Львові, і планую лялю.

Вітаю вас тут))

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Krissstik, привіт!!! Бажаю в найближчому часі завагітніти і родити прекрасну здорову дитинку!!!

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Доречі я ходила на ДІТИ БУДУТЬ! і дуже задоволена)

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Dream.baby, молодець! Думаю, багато цікавого почула там,,)))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт,я також зі Львова

 

Планую 6 місяців ,поки не виходить.10 років на планові огляди ходила до Склярової В.О.Але при плануванні....я шокована .Вона мені просто так ,без аналізів сказала приймати дюф. з 16 по 25 д.ц.,при тому ,що в мене цикли бувають від 23 дні до 26днів.Навіть незнаю,що думати(((((((

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт,я також зі Львова

 

Планую 6 місяців ,поки не виходить.10 років на планові огляди ходила до Склярової В.О.Але при плануванні....я шокована .Вона мені просто так ,без аналізів сказала приймати дюф. з 16 по 25 д.ц.,при тому ,що в мене цикли бувають від 23 дні до 26днів.Навіть незнаю,що думати(((((((

Глянула ваш графік, і таке піднятя температури з 5 ДЦ мене б насторожило, впринципі проограма навіть не намалювала вам О бо дуже рано для неї

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

привіт)))))дякую за відповідь.Мені писали .що програма ставить О .найраніше на 10 день.Спробую сьогодні попасти на УЗД

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Евушка, привіт! Г, в принципі, мали б всі в плануванні "шарити", але толкового, як виявляється, тре пошукати(((( Мені тоже, коли ми планували знайома завроддомом без оглядів/аналізів/іт.д. сказала попити регулон і на відміні пробувати...)))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт усім

Нам скоро 37 тижнів,і думаємо де народжувати

Хто вже народжував ,розкажіть про львівські роддоми ,які у вас враження

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

fiyalochka, привіт!!!Вітаю з майбутніми родами!!! Хай будуть легкі і неболючі!!!))))

Я не з самого Львова, так що про роддом нічого не пораджу(

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

crazykissser,дякую за побажання,про роди думаю постійно вдень і вночі.

 

Я теж не зі Львова,а з Миколаєва ,але народжувати планую у Львові.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

почитайте на форумі Малеча про роддоми

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Vallyushkа

 

 

Вже там все перечитала ,думала тут щось нове почую

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

не, там самая большая инфа по Львову.... а ті в какой ЖК на учете стоишь? в перинатальній не ездила?

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

fiyalochka, тут з вибором, мені здається, не вгадаєш... кожного лікаря є люди, які хвалять, і які хаять, - тоже є))) ти, головне, настройся на те, шо все буде добре і вже скоро ти будеш тримати ляльку на руках, а не під серцем носити!!!)))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нашим обсуждениям!

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...