Перейти к публикации

Львов, Украина


Essina

Рекомендованные сообщения

:wave: yova, привіт, :wave: рада знайомству, :friends: а якими методами ти лікуєшся ? Тобто чи тобі хтось якісь трави виписував ?

Бо я вже багато лікарів обходила і багато всього здала мені здається у нас проблема у чомусь дуже простому а ми не можемо цього знайфти. Я теж думаю над травами але не знаю що я як пити. Сама собі не хочу призначати.

murlysya1979, ясно, бо до Філіпюка мені казали треба купляти набір. Я крім уероплазми та мікоплазми вже все здавала реша. :scratch: Чекаю вже кінця тижня на наступний піду попробую до Філіпюка. А що ти їй платила ? І чи несла мазки чи аналізи у лабораторію чи все на місці у неї здала ? Просто чула що ще інколи треба ходити з тими аналізами у лабораторію там давати 20 грн., щоб зробили... :scratch:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

silmari, Привіт, є такий 1 дядько на вул.Мазепи живе він по точках на тілі визначає причину і сам варить травки. Я до нього ходила і він мені дав 1 пляшечку з якоюсь темною рідиною на спирту, от я її і п'ю 2 рази в день. Дуже багато хороших відгуків про нього, принаймі мені він сказав правду, пощупав за пульс і сказав що в мене спайки на правій трубі, що погано працюють яйники ну і т.д. сказав що це легко зняти народними методами, я пропила травичку 2 тижні потім знову до нього ходила, він легенько натиснув знову на якісь точки на пульсі і сказав що спровокував невеличке запалення яйників, щоб вони почали працювати, казав якщо почнуть боліти не пити обезболюючі, так от того ж вечора вони мене так боліли, що думала "дуба вріжу" я йому подзвонила, кажу що вже не можу терпіти, а він каже терпи, до завтра пройде, і дійсно зранку як нічого не було... Але він трохи дивакуватий, до того треба адаптуватись, і крім того він за спеціальністю лікар, коротше якщо зацікавить щось питай, відповім.

 

І також є ще 1 така тьотка в м.Хмельницький яка лікує руками і ми з чоловіком до неї їздили, про неї була передача на ТРК Україна. Вона також руками мені по животі поводила і сказала все як на духу. В мене ще є загин матки, досить великий (в праву сторону і до заду зміщена) так вона мені її руками перемістила на те місце на якому вона має бути :shock:

 

Я от на цих двох людей зараз і покладаю велику надію...

Кому цікаво питайте, з радістю відповім

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yova, у мене теж зміщена матка в праву сторону і теж напевно спайки. :(

А звідки ти знаєш що вона тобі її перемістила ти робила ГСГ після цього ? Про свою зміщену матку я дізналась тільки на ГСГ.

Напиши мені у приват кординати тих людей а я вже подумаю коли до них йти. Поки що хочу піти до Філіпюка ще є надія на традиційних лікарів, а там побачу

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yova, дякую за інформацію у приват. Буду пробувати. :giverose:

murlysya1979, Як я обіцяла розказую про похід до Філіпюка, була у нього сьогодні він мені на перший погляд здався досить приємним. Я не була на огляді - вирішила тільки познайомитись і крім того там була велика черга до нього не хотілось всіх затримувати. На огляд домловилась на завтра. Як людина не поганий. А як спеціаліст ще не знаю. По вигляду не можу сказати :grin:

Після огляду напишу.

А ти як ? Все добре у тебе з Скляровою ? Аналізи хороші ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

И я и я и я со Львова! Оч хочеться с соседями пообщаться!!! :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дівчатка, порадьте, чи є на Топольній хороше УЗІ, завжди робила на Котика, але туди їздити не хочу! і на майбутне цікаво?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Lnastya, Привіт, ласкаво просимо a7853d9de3c5de3ca704760856306619.gif. Я живу на Сихові, тому по Топольній нічого не знаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Lnastya, :wave: привіт, ласкаво просимо до нас :giverose: :giverose: :giverose: :giverose: :giverose:

Я теж на Топольній ніколи не була. Я взагалі зараз знаходжусь у пошуку свого лікаря. Тому порадити нічого не можу - сама шукаю. Поки що два рази була у Філіпюка - придивляюсь до нього. :grin:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

murlysya1979, заходи од нас :wave: :giverose: Розкажи про Склярову більше. Як у тебе справи ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

silmari, я на Русових ходила до Бех Світлани Василівни, вона на 4 поверсі, дуже хороший лікар, перестала ходити по субьективним причинам, а про неї тільки позитивні спогади.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Lnastya, я от сьогодні була у Філіпюка, поки що він мені назначив аналізи. Буду здавати а там буде видно :pardon:

А зараз у тебе яка лікарка ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

silmari, Привіт а які аналази зараз будеш робити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Наразі я консультуюсь у Білобривки Ольги Йосипівни, вона працюе в прикордонному госпіталі на личаківській! Теж лікар суперовий!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yova, я здала гормони тестостерон и ДГЕА-С. Сьогодні піду подивлбсь що там. Ще назначив аналіз сечі. 17-КС. це теж по гормонах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yova, скажи будь -ласка, де ти здавала на 17 кс? я колись здавала, але та лабораторія вже не працює, тепер не можу знайти де здати, весь початьк вагітності пробігала шукала, але так і не знайшла :) !

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Lnastya, ти напевно щось переплутала... я не знаю що таке 17 кс

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Lnastya, ти напевно щось переплутала... я не знаю що таке 17 кс

то я буду здавати 17-КС. Мене направили на Топольну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yova, Анализ мочи на 17-кетостероиды (17-КС). 17-КС - это "продукт переработки" мужского полового гормона. По количеству этого вещества в моче можно косвенно судить о количестве мужских половых гормонов в организме. Наиболее распространенным состоянием, при котором количество 17-КС в моче повышено, является адреногенитальный синдром. В норме мужские половые гомоны в организме женщины перерабатываются в надпочечниках в женские. При отсутствии одного из посредников этой переработки повышается количество мужских половых гормонов. Их повышенная концентрация может привести к выкидышам или внутриутробной гибели плода, поэтому важно своевременно выявить и устранить эту проблему с помощью специальных медикаментов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

silmari, Ясно, дякую. Мені здавалось що я вже цілу кучу аналізів поздавала, а виявляється, що ще є такі, які не здавала :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yova, я виявляється не правильно зібрала матеріал для аналізу :scratch: тепер переживаю що мені там напишуть :scratch: Вивляєтся добова норма сечі 1,5-2,00 л. А я думала що я так багато не назбираю :lol: :lol: от і взяла меншу банку на роботу а вже на роботі не було банок і я не всю принесла там мені сказали що треба було всю :scratch: Тепер переживаю :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дівчата,привіт.Я теж зі Львова...Планую дитину вже два роки,але поки що без результатно.Після Паски збираюся до лікаря може на початковий огляд,а далі побачимо...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

kotik79, привіт приєднуйся до нас, будемо раді тебе тут бачити :friends: :giverose: :giverose:

До якого лікаря ти хочеш йти ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я збираюся в центр репродуктивного здоров'я,що на Короленка, до лікаря Сильвестр.Начиталася на цьому сайті багато різного....от і страшнувато.Правда рік не ходила навіть на звичайний огляд от і треба йти обов'язково....

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нашим обсуждениям!

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Добавить...