Перейти к публикации

Полезные сообщения

  • Ответы 6,5 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

@Лимонный кекс :) Це друга спроба. Під час першої я навіть не впевнена, що мені підсадили ембріонів ( Була інша клініка. 

@Myraska ??? Я все ж спробую тримати себе в руках ? Дочекаюсь понеділка)))

Дякую вам дівчата за підтримку ??? Нехай усі ми найближчим часом станемо мамусями ???

  • Спасибо 2
  • Держу кулачки 3
Ссылка на это сообщение

@Лимонный кекс :) Клініка Адоніс. У мене були проблеми з прохідністю шийки, після протоколу мені її хірургічним шляхом виправляли в іншій клініці. Вже після гістероскопії лікар спитав " А як вам перенос робили? Ми шийку ендоскопом не змогли пройти, а вже про катетер і мова не йде." Після ембріотрансферу в Адонісі лікар була дуже нервова і весь час намагалася уникнути зорового контакту ? хоч і посміхалася і казала, що все добре. От і висновок. 

  • Непонятно 1
Ссылка на это сообщение

@Язловета ого. А що за лікар така? Можна прізвище? Я думаю, що сказали би чесно, якби така ситуація була, що перенос потрібно перенести і зробити процедури певні. Чи вона просунула як і куди у неї вийшло і все

Ссылка на это сообщение

@Лимонный кекс :) Прізвище Бабенко. Катетер не могла просунути хвилин 20. Я думала сечовий розірве. А чи просунула не знаю. Після переносу відразу в туалет відправили. Цього разу просто небо і земля))) Все швидко, акуратно, з посмішкою. Поставили сечовий катетер, щоб не напружуватись. І на кушетці перевезли в палату))

  • Держу кулачки 1
Ссылка на это сообщение
26.02.2020 в 18:36, Myraska сказал(а):

@Язловета як справи? Щось пропала

А я хочу поділитися своєю радістю, правда щось аж лячно говорити голосно. Ми заморозили шість!!! ембріончиків!!!! Якості АА))) АВ І ВВ. 

Для нас це величезний прогрес. Минулого разу отримали всього один і то ВС

Огромной удачи, пусть всё получится! А можно узнать какая была стимуляция тогда и сейчас? Спасибо и держим тихонько кулачки@@@

@Лимонный кекс :)  Как дела?

Ссылка на это сообщение

Девочки, всем привет :Hello: С началом весны нас. Пусть для всех желающих она станет беременной.

@Язловета пусть сегодняшний хгч порадует :molitva:

@Myraska с отличным урожаем :class: Когда планируешь перенос?

Девочки, кто то читает Ольгу Белоконь?

  • Спасибо 1
  • Держу кулачки 1
Ссылка на это сообщение

@Кристинка78344 спасибо :)

 Я пока купила ее вторую книгу, читаю и во мне идет борьба со сложившимися годами стериотипами. Книгу я беременна планирую купить как вступлю в крио протокол. Советуешь ее к прочтению?

Ссылка на это сообщение

@⚘Anne⚘ ну смотри, там есть что почерпнуть , но нет смысла за неё отдавать белённые деньги, лучше напишешь- я скину тебе пдф формат.

Просто у неё совсем другой подход ко всему , с тем же прогестероном- ну нам экошкам без него совсем никак , хотя есть и полезная информация . Я за день прочитала 

  • Спасибо 1
Ссылка на это сообщение

@Miracle23 амг был 8.9, стимулировали по Акции в импланте фолиграф по моему , дозу уже не помню даже , но она то увеличивалась то уменьшалась , Паращук все корректировал

Ссылка на это сообщение

@babyyy@ та все, як і раніше :) Ждьом-с. А шо чекаєм хз. Хочу знову до гематолога піти, до дерматолога (по своєму основному захворюванню), здати імцнограму, подати документи на податкові знижку після ЕКЗ. Короче, є чим зайнятися )))

А ти як?

Білоконь в одному з постів пише, що вессел і інші препарати не впливають на кровообіг в матці і ендометрій. А що тоді впиває?? 

 

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...