Перейти к публикации

Полезные сообщения

@Ярослава33 @Ярослава33 до речі з приводу прогестерона при ендометріозу. Лікар мені сказала бути обережною,бо ендометріоз при високих показниках естроген,і прогестерон так би мовити ми хочемо зробити баланс. Але до певного часу,бо організм може зробити бунт і стане ще більше виробляти естроген.... Золотим стандартом є дієногест. А ще вітамін д допомагає виробляти прогестерон.

  • Спасибо 1
Ссылка на комментарий
  • Ответы 6,5 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

@darinkamalinka дякую 💕@tanyushka23 Шиянова з понеділка в Києві в Добробуті приймає

Дівчата, треба толкового андролога 😥

А в ідеалі, щоб він консультував онлайн.

Як що я сюди скину аналіз чоловіка, хтось вже розбирається в них на  власному досвіді ?

Три місяці лікування, показник активнорухливих  був 8, тепер 13, а має бути мінімум25.

Інші показники трохи впали 😥

  • Спасибо 1
  • Непонятно 1
Ссылка на комментарий

@***Артемида*** @Лимонный кекс :) @Хельга.с и другие кто за меня держали кулачки. Девченки спасибо что переживали. Я пока боюсь радоваться. 8 дпп -хгч 50, 11дпп-хгч 229, 20дпп-хгч1500. 4.07 первое узи, боюсь до безумия. Переживаю что пропали ощущения что там бебик, и грудь уже не так болить и вобще смущает что я чествую себя как обично(((

@Ярослава33

23.06.2022 в 23:16, Ярослава33 сказал(а):

@darinkamalinka дякую 💕@tanyushka23 Шиянова з понеділка в Києві в Добробуті приймає

Дівчата, треба толкового андролога 😥

А в ідеалі, щоб він консультував онлайн.

Як що я сюди скину аналіз чоловіка, хтось вже розбирається в них на  власному досвіді ?

Три місяці лікування, показник активнорухливих  був 8, тепер 13, а має бути мінімум25.

Інші показники трохи впали 😥

Мені теж в свою чергу рекомендували Березіну, чула багато про неї гарного, але ми так и не потрапили до неї. Тому я за Березіну, вона в Грищенко консультує зараз онлайн. Спробуйте.

  • Нравится 2
  • Спасибо 1
  • Держу кулачки 6
Ссылка на комментарий
1 час назад, Ganet86 сказал(а):

@***Артеміда*** @Лімонний кекс :) @Хельга.с та інші, хто за мене тримали кулачки. Дівчата дякую що переживали. Я поки що боюся радіти. 8 дпп-хгч 50, 11дпп-хгч 229, 20дпп-хгч1500. 4.07 перше узі , боюся до безумства. Переживаю що зникли відчуття що там бебик, і груди вже не так боліти і взагалі бентежить що я вшановую себе як звичайно(((

@Ярослава33

Мені теж у свою чергу рекомендували Березіну, чула багато про неї гарного, але ми так і не потрапили до неї. Тому я за Березіну, вона у Грищенку консультує зараз онлайн. Спробуйте.

ООО, впізнаю себе 😉 Всі ті відчуття це дія гормонів, які приймаєш. Звичайно будеш переживати. Так і токсикоз може то зникати, то з'являтися, то більш інтенсивно, то менш інтенсивно. Груди то стухають, то набухають. І остаточно підготуються до вигодовування та зберігатимуть свій розмір вже ближче до 30 тижня.

Бережи себе! Нехай бусинка розвивається гарненько все відповідно до терміну. Ріст ХГЛ хороший.

  • Нравится 2
Ссылка на комментарий

@Ярослава33 Березна одна з найкращих в Україні. Проблема лише в тому, що зараз вона в Чехії і консультації лише онлайн 

через це ми перейшли до Ярової з Грищенко

@Ganet86вам успіху, все обов’язково буде добре, не переживайте! Бейбіку потрібен спокій😉

  • Нравится 1
  • Спасибо 1
Ссылка на комментарий
  • 2 недели спустя...

@Хельга.с кулачки звісно ще тримайте, бо довгий шлях ще попереду, але перший рубіж пройдений))))) Я 🤰, по узі все добре, через місяць перший скрінінг, це теж хвилююче. Зараз борюсь з приступами тошноти, вони чомусь мене бентежать на протязі всього дня, а я вважала що токсикоз - зранку відмічався і гуляй)))), але я готово потерпіти.

  • Нравится 9
Ссылка на комментарий

@Ganet86 якщо буде зовсім погано, то уколи чи крапельниці осітрона, або він же у сиропі (Юнорм називається, якщо сироп). І пий воду РЕО, вона дуже гарно знімає тошноту. Я більш за все тошнила ввечері, спочатку. А потім хоч день, хоч ніч - без крапельниці з осетроном було зовсім погано.

Поздоровляємо тихесенько-тихесенько і тримаємо кулачки.

  • Спасибо 1
Ссылка на комментарий
1 час назад, Рижуля сказал(а):

Привіт, дівчата 

Сьогодні нарешті вступила в протокол, щойно зробила перший укол) тримайте за мене кулачки

Буду держать кулачки :girl_bye:Все получится!!!

  • Нравится 1
  • Спасибо 1
Ссылка на комментарий

Дівчата, доброго дня! Плануємо вагітність - звичайно мріємо про природню, але шукаємо клініку для другого протоколу (перший без переносу - всі ембріони загинули)

Є 2 питання)

перше - прогестерон 15,7 на 21 день циклу при нормі лаби до 14,7 це що означає?

друге - хтось щось знає про цитоплазматичний чи мітохондріальний перенос (материнське ядро і донороська цитоплазма). Чи такий це чудодійний метод при поганій якості яйцеклітин?

Ссылка на комментарий
2 часа назад, VitaVivo сказал(а):

Дівчата, доброго дня! Плануємо вагітність - звичайно мріємо про природню, але шукаємо клініку для другого протоколу (перший без переносу - всі ембріони загинули)

Є 2 питання)

перше - прогестерон 15,7 на 21 день циклу при нормі лаби до 14,7 це що означає?

друге - хтось щось знає про цитоплазматичний чи мітохондріальний перенос (материнське ядро і донороська цитоплазма). Чи такий це чудодійний метод при поганій якості яйцеклітин?

Добрый вечер! Прогестерон извне не принимаете? Если нет, то значит овуляция была и хорошо работает жёлтое тело и возможно попали на самый пик повышения гормона. 

По второму вопросу, не встречала реальных отзывов. 

  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...