Перейти к публикации

Полезные сообщения

18 минут назад, darinkamalinka сказал(а):

@Тройная мама бажаю прийняти правильне рішення з приводу ПГД,мій ре мені казала вирішувати по ПГД будемо коли побачимо кількість і якість ембріонів, якщо їх замало чи якість не дуже не будемо робити,але вибір був за нами. Тому я думаю спершу вам треба отримати клітини,ембріони а вже потім вирішувати

Да ,ре говорит,что надо смотреть сколько клеток получится.У меня сейчас не густо по 5 фол в каждом яичнике

  • Держу кулачки 2
Ссылка на это сообщение
  • Ответы 6,5 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

@darinkamalinka аналогічно. 2 підряд завмерлих привели до панічних атак, а потім і до гтр дійшла. 1,5 роки приходила до себе та лікувалась щоб взагалі хоч стимуляцію нормально пройти. 

@Тройная мама ок нипт сделать и обнаружить что-либо не гуд, а нипт еще и не дает гарантии никакой. Тут по хорошему амнио нужно делать, и это будет рекомендовано по возрасту, а это извините совсем не 9 неделя беременности, а аж 16-19, и что если опять не гуд?

ПГД конечно совсем не панацея, очень спорный вопрос и предмет для дискуссий, в особенности для врачей, но я вижу в нем преимущества. Опять же сам для себя каждый индивидуально подбирает решение. Для меня после моего печального опыта и в 43 эмбрион без пгд - поход по минному полю. 

@Тройная мама по 5 фол это Очень густо для 40+)

Вне зависимости от Ваших решений я желаю Вам удачи огромной и будем держать кулачки!)

@Тройная мама так а по возрасту статистику она видела? корреляцию возраста и качества яйцеклеток, да и в общем процесса деления клеток и прочего в 40+? Есть вполне понятная протокольная рекомендация ESHRE по проведению пгд. Наличие ребенка и рождение его в возрасте 30+ это совсем не гарантия беременности и живорождения здорового ребенка в 40+. К огромному сожалению.

  • Нравится 1
  • Спасибо 1
  • Грустно 1
Ссылка на это сообщение
5 часов назад, Iness_Ust сказал(а):

@darinkamalinka аналогічно. 2 підряд завмерлих привели до панічних атак, а потім і до гтр дійшла. 1,5 роки приходила до себе та лікувалась щоб взагалі хоч стимуляцію нормально пройти. 

@Тройная мама ок нипт сделать и обнаружить что-либо не гуд, а нипт еще и не дает гарантии никакой. Тут по хорошему амнио нужно делать, и это будет рекомендовано по возрасту, а это извините совсем не 9 неделя беременности, а аж 16-19, и что если опять не гуд?

ПГД конечно совсем не панацея, очень спорный вопрос и предмет для дискуссий, в особенности для врачей, но я вижу в нем преимущества. Опять же сам для себя каждый индивидуально подбирает решение. Для меня после моего печального опыта и в 43 эмбрион без пгд - поход по минному полю. 

@Тройная мама по 5 фол это Очень густо для 40+)

Вне зависимости от Ваших решений я желаю Вам удачи огромной и будем держать кулачки!)

@Тройная мама так а по возрасту статистику она видела? корреляцию возраста и качества яйцеклеток, да и в общем процесса деления клеток и прочего в 40+? Есть вполне понятная протокольная рекомендация ESHRE по проведению пгд. Наличие ребенка и рождение его в возрасте 30+ это совсем не гарантия беременности и живорождения здорового ребенка в 40+. К огромному сожалению.

Мне сложно с ней спорить.Мы поднимали эту тему,но она против.Говорит когда мало яйцеклеток лучше не делать.Конечно если она упрется,то не знаю.

Спасибо за пожелание))хочу верить что все получится)

Ссылка на это сообщение
27.11.2023 в 17:45, @//Allenka-mamas// сказал(а):

@Лимонный кекс :) дякую за інфо. Завтра до Ре, буду розмовляти, але часу вже менше тижня .. В мене взагалі НК -клітини були на вищій границі нормі, а цей раз трохи вижче. Але можливо, що на фоні тільки як алергія сезонна закінчилася.. А в тебе при переносі в підтримці клексан або інші гепарини були? 

Дивлюсь свої протоколи, завжди мені після переносу назначали фрагмін/ фраксіпарін/клексан,  а останній раз нічого, то останній раз навіть спроби імплантації не було, хоча Е гарної якості з пгд. 

Мабуть, чим більше протоколів за спиною тим важче шукати...

У мене гепаринів в протоколах не було. Їх підключили вже після //. Хоча Фірсова, у якої я під час вагітності також консультувалась, якраз схилялася до того, що у мене гепарини повинні були бути одразу після переносу. В перших протоколах був аспірин. В третьому ще метипред і той самий Інтраліпід, але в день переносу. В день переносу він уже не ефективний, наскільки я потім уже почитала, послухала. Потрібен час, щоб подіяв. В четвертому не було нічого, крім підтримки. Але це, як завжди, гадання на кавовій гущі. Комусь щось допомагає, комусь те саме не допомагає. До п'ятого протоколу я підійшла грунтовно. За 8 місяців до протоколу відвідала гематолога і пролікувалась. За пів року до переносу пила тони вітамінів )))) Зайнялася спортом. Десь за 9 місяців до переможного переносу та одразу після 4 невдалого - почала роботу з психологом на постійній основі аж до тепер. І так народилася наша Даринка.

@Тройная мама взагалі-то так. Зазвичай не можна просто так прийти і сказати лікарю: "мені треба те, те, і те, і ще ПГД". До всього повинні бути показання. Генетичні захворювання, вік, невдалі спроби.

Після 5 протоколу ми планували робити ПГД і КІР і ще якісь інші експериментальні дослідження. У мене був побудований чіткий план після прольоту ))) Але плану, як далі жити з вагітністю не було. Це стало прямо несподіванкою :D

  • Нравится 5
Ссылка на это сообщение
5 часов назад, Лимонный кекс :) сказал(а):

У мене гепаринів в протоколах не було. Їх підключили вже після //. Хоча Фірсова, у якої я під час вагітності також консультувалась, якраз схилялася до того, що у мене гепарини повинні були бути одразу після переносу. В перших протоколах був аспірин. В третьому ще метипред і той самий Інтраліпід, але в день переносу. В день переносу він уже не ефективний, наскільки я потім уже почитала, послухала. Потрібен час, щоб подіяв. В четвертому не було нічого, крім підтримки. Але це, як завжди, гадання на кавовій гущі. Комусь щось допомагає, комусь те саме не допомагає. До п'ятого протоколу я підійшла грунтовно. За 8 місяців до протоколу відвідала гематолога і пролікувалась. За пів року до переносу пила тони вітамінів )))) Зайнялася спортом. Десь за 9 місяців до переможного переносу та одразу після 4 невдалого - почала роботу з психологом на постійній основі аж до тепер. І так народилася наша Даринка.

@Тройная мама взагалі-то так. Зазвичай не можна просто так прийти і сказати лікарю: "мені треба те, те, і те, і ще ПГД". До всього повинні бути показання. Генетичні захворювання, вік, невдалі спроби.

Після 5 протоколу ми планували робити ПГД і КІР і ще якісь інші експериментальні дослідження. У мене був побудований чіткий план після прольоту ))) Але плану, як далі жити з вагітністю не було. Це стало прямо несподіванкою :D

Да, она все таки врач..

Мне вот назначили кардиомагнил, и я от него от изжоги мучаюсь.А все эти препараты на ацетилсалициловой кислоте .Говорит ничем заменить не может.

Ссылка на это сообщение

@darinkamalinka все складно. Треба шукати дослідження знову. Я вже не пам'ятаю. Суть полягає у тому, щоб визначити, чи приймає матка біометеріал чи ні. Щось типу сумісності, але визначають її не просто по крові чоловіка і жінки, а якось в матці. Його не роблять широко. Чи не робили на той момент. Я коли прийшла до лікаря і заікнулася за це, то він посміхнувся, що я начиталася і відправив поспілкуватися до репродуктолога, яка займається науковою роботою :D 

знайшла нзву: KIR-HLAС генотипування це для пар з раннім перериванням вагітності. В моєму випадку, при відсутності імплантації

 

Ось що знайшла на якомусь іспанському сайті. Це просто для загального уявлення, що ще роблять:
Генотипирование KIR-HLAC — это техника репродуктивной медицины, с помощью которой можно определить уровень совместимости KIR-рецепторов матки и антигенов HLA-C эмбриона. Иммунологическая толерантность матери к развивающемуся плоду имеет первостепенное значение для благополучного исхода беременности; нарушения иммунологической толерантности могут препятствовать принятию эмбриона и нормальному развитию беременности.

Несовместимость KIR-рецепторов матери и антигенов HLA-C эмбриона означает, что даже если оба партнера имеют хорошее здоровье и отличную фертильность, беременность может не наступить, могут появиться осложнения в ходе беременности или она может закончиться самопроизвольным абортом.

Тест генотипирования KIR-HLAC позволит нам:

  • Выявить причины повторных самопроизвольных абортов и неудачной имплантации.
  • Принять решение об оптимальном количестве эмбрионов для переноса.
  • Предотвратить возможные осложнения во время беременности.
  • Подобрать совместимых на генетическом уровне доноров для будущей матери, как в случае донорства спермы, так и ооцитов.
 

 

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
17 часов назад, Лимонный кекс :) сказал(а):

До п'ятого протоколу я підійшла грунтовно. За 8 місяців до протоколу відвідала гематолога і пролікувалась. 

Доброго дня. Підкажить будь ласка до якого гематолога зверталися? І яке саме було лікування? Дякую 

Ссылка на это сообщение

@Тройная мама а ещё если хронические выкидыши или возраст старше 35. Хотя заграницей в большинстве лабораторий пгд - обязательное условие протокола вне зависимости от возраста.

Когда меня положили на сохранение с Игорем, у одной молоденькой девочки в отделении была 8я замершая. А девочке ещё 30 нет. Её отправили в генетический центр на чистку, чтобы сразу сделать кариотипирование абортуса. Малыш был с множественными хромосомными нарушениями. В результате ей сказали что ее единственный шанс - ЭКО с пгд. Потому что беременности наступали легко, а выносить... Не знаю как у нее сложилось дальше. Надеюсь что получилось.

  • Грустно 1
Ссылка на это сообщение

Моя нова Ре з моїми мутаціями ген Серпін pai-1 (гомозиготне) та фолати mthfr677 (гетерозиготне),  вважає що взагалі нічого не потрібно ніяких гепаринів. Іноді мені здається, Ре взагалі не поспішають шукати причини попередніх невдач. 

Дівчата, а комусь лютеіну призначали як вона вам? Мені призначили, замість утрожестана, але читаю, що пишуть начебто вона не таке дієва.. і от думаю, може до переносу все таки перейти на утрожестан. 

@Хельга.с ви добре розумієтесь з мутаціями, як ви вважаєте, профілактично клексан 0.2 достатньо при моїй мутації (мені так раніше назначали в протоколах). Вирішила спробувати по схемі вдалого протоколу відкоригувати призначення. 

Я після декількох невдач (переставав рости хгч) консультувалася з гемотологом, то вона казала тільки після тесту до неї. 

А останні 2 кріо ЕЦ взагалі без імплантації,  один з них пгд. Можливо вже і вік грає роль... 

Ссылка на это сообщение

Мені на момент протоколу було 27, Ре порадив робити пгд , хоча каріотип в нормі

це не було обовʼязковим 

Але ми зробили, перша підсадка і зараз милуюсь нашим чудом

Звісно це не панацея,можливо і без пгд було б так, але якщо є фін.можливість, то чому ні?

  • Нравится 3
Ссылка на это сообщение

@@//Allenka-mamas// я практично всю вагітність на Лютеїні була. Не знаю, для чого вона не дієва, але шийку вона мені "зацементувала" і обійшлося без песарію та підшивання

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение

@Лимонный кекс :) я так само всю вагітність на утрожестані, правда пессарій все одно поставили.  А яку дозу тобі призначали після перенесення ? 

Ссылка на это сообщение

@@//Allenka-mamas// в вашем случае препараты аспирина будут до лампочки. Поэтому да, нужен Клексан. Его назначают исходя из веса. Мне назначали 0.4. Но у меня была на тот момент склонность к загущеню крови.

Вам бы лучше по этому поводу проконсультироваться у Дуки Юлии Михайловны. 050 320 5283

Я была на Лютеине вторую часть беременности. Первую часть и в подготовке я была на Дуфастоне. Утрик мне вообще не подходит. У лютеины единственный минус - ее сложно отследить по крови, т.к. часть действует ещё во в?@#$%& без всасывания в кровь. Дуфастон вообще нереально отследить, потому что он искусственный. Но мне подбор прошивка делали задолго до Б. Я принимала и каждое утро меряла базальную температуру. На дуфастоне у меня график бт был самый ровный.

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение

@Хельга.с спасибо.  Завтра сдам анализы, будет 3дпп, а пока Клексан 0.2. и посмотрим. А как правильно колонь, что б живот не в синяках был, может есть какой-то лайфхак? 

  • Держу кулачки 4
Ссылка на это сообщение

@Хельга.с посмотрите пожалуйста

 

д-димер - 0.197 (норма до 0.88)

Коагулограмма

ачтч - 36.8 (норма 25.1-35.3)

фибриноген - 346.9 (200-425)

мно - 1.08 (0.93-1.14)

По ачтв, я правильно понимаю, что кровь жидкая стала? 

 

Ссылка на это сообщение

@@//Allenka-mamas// якщо не проти, я відповім. Кров рідка, клексан не треба збільшувати. Я б за фібріногеном слідкувала, на нього клексан не діє, зазвичай кардіомагніл призначають, ще вода його добре знижує. 

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...