Перейти к публикации

Черновцы!!!


шиншилла

Полезные сообщения

Инка, Мы тоже на Русской и тоже в районе "Норми" )))) мир тесен

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 4,7 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

Амальгама, спасибо! Мне кажется, если бы Танюшка умела плеваться, тоже выплевывала бы кабачок. :D А так приходится кушать маленькой. Сама пробовала это кабачковое пюре без соли – невкусно. Но ничего, сейчас главное, чтобы все полезно было. :) Зубиков у нас еще нет, хотя десна уже давно напухшие. Как Кирюша? Уже здоровый?

LiLooshka, да, время летит быстро! Не успеешь оглянуться – и тебе уже будем советовать мыть полы! :D

Пузатики наши, как вам жара это? Как переносите?

Девочки, так и наш дом строится в районе "Нормы"! Соседками будем?! У вас, кстати, кто застройщик?

 

Мурмулядик, ты еще с нами или уже в роддоме? :D

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Аня, приветик)

Кирюху оставила, пока, до конца недели дома, а то кашляет ещё, задолбал этот кашель.

На Счёт жары - ужасно её переношу. Сидим из-за неё целы день дома, вчера вечером только выбрались в школу на площадку. Такая слабость ещё во всех мышцах из-за духоты((( Короче, часто рано я стала расклеиваться в этот раз. В прошлый только после 30 недель так было. Но тогда как раз последний триместр пришелся на лето.

 

Девочки, вы не обижайтесь, что я по поводу района Гравитона написала. Просто я там редко бывала, и такое ощущение, что очень далеко от центра там. А многие и про район Роли так думают, хотя мне до города меньше пяти минут на маршрутке)

 

Где наша Мурмулядик? Уж не рожает ли ;)

 

О, вместе с Аней об одном подумали)))

Изменено пользователем Амальгама
  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Танечка@мася,  а ви вже тут живете? А може ми бачимося, просто не знаємо одна одну)))?.

 

AnnaIT,  в нас будує Ріка, ми живемо в першому її корпусі, другий лише будується, а третій вже збудований, доробляється, ну і 4,5,6 вже теж готові).

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

AnnaIT, Амальгама, Приветик! С вами я еще, просто забегаю почитать, весь день на ногах, времени не хватает) Была у своего врача, что роды будет принимать, посмотрел, сказал раскрытие 1 палец, дал нам неделю если не рожу, 26 к нему. так что мы на готове, мужу вещи тоже отгладила, собрала сумки, ждем-с!)

Про район!) Тоже не знаю хорошо Русскую, но точно уж не хуже Бульвара, тот же спальный район. Мы 10 лет прожили на Головной, возле Горячего хлеба, первое время вообще привыкнуть не могла, после переезда троллейбуса дом дрожал, но привыкла и мне всегда казалось, что лучше квартиры нет) Теперь, когда переехали в дом низа что не вернусь в квартиру в городе, даже жару так не чувствую, вышла на крылечко, села на скамеечку и поливаюсь водичкой целый день, на Головной себе такого позволить нельзя было точно!)

  • Нравится 3
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Мурмулядик, дааа... Дом - это круто! Я частенько тоже вот так на пороге сяду и сижу)))

Ну будем ждать тебя с хорошими новостями, ттт, чтобы все само началось и прошло хорошо. Давай, может мужетерапией занимайся, а то стимуляция - это та еще бяка...

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама, пусть этот кашель уже от вас отцепится наконец! Сейчас еще вирус какой-то гуляет, много знакомых деок болеет. Так еще и друг друга позаражают.

Инка, точно сусідками будемо!!! Наш якраз другий корпус! І як вам якість будівництва? Все подобається? Ваш будинок довго будували? Другий корпус обіцяли здати влітку цього року, але точно не встигнуть.

Мурмулядик, скоро-скоро уже радостное событие у вас! Повторяй технику дыхания и будь готова в любую минуту. ;) А! И будешь ехать в роддом, черкни нам – будем за вас болеть! :)

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама, AnnaIT, Я надеюсь черкну пару слов! Спасибо!)

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

AnnaIT,  у своєму ми вже 5 років живемо, так як його будували першим, то будівництво велось в 3 зміни, навіть вночі під прожекторами. В нашому корпусі є трохи недоліків, але в наступних вони вже виправляються, можливо ваш буде найідеальніший, порівняно з іншими). Не знаю, яке у вас планування, але мені моя квартира на рахунок планування і розмірів дуже навіть подобається. От тільки на рахунок звукоізоляціі, то деколи сусідів добре чути, можливо у вас вже такого не буде. Подобається, що загальні коридори великі, у нас навіть на першому поверсі при вході є кімната де всі тримають коляски, велосипеди, сани і т.п.

Дещо навіть можу порадити, зважаючи уже на свої помилки, можливо це пригодиться: якщо ви вже знаєте, яка ваша квартира, і є бажання, щоб була тепла підлога під плиточкою в кухні і ванні, то коли будівельники будуть лити стяжки на підлогу, то потрібно сказати, щоб вони там і там не заливали, або заливали в меншій кількості, щоб можна було кинути труби від опалення по підлозі і потім відповідно вже можна було класти плиточку і все решта. Ну, це я так в загальному, бо не особливо в цьому розуміюся. Тому що в мене подруга живе в 4 корпусі і вони так утеплили собі підлогу в кухні і ванні і батареї вже не ставили, і в них завжди тепло і саме головне, що дитинка собі ходить без всяких тапок і повзає і грається, не те, що в мене, тільки те й роблю, що прошу взутися, бо від плиточки зимою таки холодно в ноги, ну літом можн і босому. Ну, це я так, на замітку, просто писанини дуже багато).

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Девчёнки привет!

Диора с переездом!!! И с недельками!!!

Аня с прикормкой вас! Жару пока нормально переношу, вчера ездили на водопад, получила море удовольствия :DНаташа присоединяюсь к Ане поскорей бы этот кашель от вас отцепился

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Спасибо, девочки. Сама уже не могу дождаться, когда кашель прекратится...

А я таки вынуждена была выпить цитрамон, сильно голова разболелась(((

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт всім!

Leka), дякую!!! :reverans:

Дівчата, і я з вами - буду вашою сусідкою по району, всього дві зупиночки до вас)))

Амальгама, ти права - іноді райони сприймаються зовсім по іншому, якщо там не живеш. Мій чоловік з Роші, так для мене це і досі край географії, сама до його батьків нізащо не попаду :(Хоча на машині ніби й не далеко. Але ж Роша велика, якщо десь на початку - то дійсно рукою подати до центру. І, якщо чесно, мене ця тема про дальність районів в нашому місті завжди смішила :DЧернівці за годину-дві вздовж і впоперек можна проїхати. Воно ж як один мікрорайон у великому місті.

І мене кашель замучав, хоча сьогодні вже краще. Випила холодної води раз за життя, називається((( Виписали мені сьогодні на прийомі сироп Флавомед, але я щось сумніваюсь чи його пити, бо вже краще стало. І знову купу аналізів здавати, повтороно на ВІЛ, добову протиінурію (тільки три тижні назад здавала), все було нормально. Сил не вистачає, зла :girl_mad:Навіщо стільки раз здавати на той же ВІЛ? А ще назнаили кардіомагніл для розрідження крові :girl_mad: Тільки я не зрозуміла на підставі чого????? Щось про набряки вона говорила, хоча я не отікаю, про що і сказала Г., на що почула відповідь, що вони можуть бути скриті. Я в шоці! А як їх підтвердити? Перший раз таке чую.

А ще нас слухали "допотопною" дерев'яною трубочкою. Я вже думала, що у наших консультаціях щось посучасніше буде((( Ледве-ледве чути дитинку, тепер лишній повід для хвилювань :cry:

Мурмулядик, чекаємо від тебе новин і тримаємо кулачки, щоб все пройшло добре! :kulachki:

Изменено пользователем ДИОРА
  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Диора, а у тебя какой гемоглобин? Я бы н советовала пить кардиомагнил, если все нормально, из-за него кровотечение может начаться. На СПИД все сдают дважды за беременность, так что не переживай) А про общий анализ на протеиноурию - не знаю, может переслать нужно? Складывается впечатление, что они так и хотят что-то у тебя выискать)))

Если будешь пить Флавамед, кстати, то кашель ещё больше усилится , так как он разжижает мокроты, а от кашля может быть тонус... Короче, совсем не нарушала тебя)))

 

А, да, и про трубки- такими они все пользуются)))

 

А на твоём сроке ещё и сложно этой трубкой что-то услышать. Вроде как после 25 недель нею слушают через живот.

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

ДИОРА,  оця дерев'яна трубка), це акушерський стетоскоп, це найкращий простий пристрій, який може мати кожен акушер - гінеколог і прослухати в любий момент серцебиття дитини після 20 тижнів. Ним користуються всі наші акушери, навіть вже й в родзалі, щоб приділити як себе почуває малюк. Тому що є ще й кардіомонітори, на яких прослуховують сердечко і рухи дитинки, але це вже відносно великий пристрій, електричний, і він може оприділити рухи і серцебиття вже після 30 тижнів, тебе і на такий будуть відправляти.

Я коли лежала вже перед родами в патології нас кожен день слухали оцими трубками, і я раз попросила заради цікавості, щоб мені дали через неї послухати сердечко дитинки, правда сусідки, так класно через неї чути, правда лікар сам шукав де знаходиться сердечко, а я вже тільки вухо прикладала)).

Я перший раз коли побачила цю трубку теж думала, що це допотопний інструмент, та все доходить з часом. Не дарма кажуть :" вік живи- вік учись". А коли дитина народилася, то скільки всього знаєш і розумієш в медицині, що таке враження, що і сама можеш бути педіатром. В тебе все якраз починається).

  • Нравится 2
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

ДИОРА, Трубочкой и нас слушали))) не беда! А кашель полечи народными методами, я приболела на неделе 20 где-то, много молочка с маслом и медом и на протяжении 3 дней как огурчик была!

Спасибо!!! Кулачки нам не помешают уж точно и поддержка))

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дякую, дівчата! От я смішна, думала, що є щось новіше за ці трубочки. І також читала, що слухають ним на пізніших термінах, тому і здивувалась, коли вона почала ним слухати. Але хоч щось почула і це радує)))

Амальгама, я щось також боюсь пити цей кардіомагніл. Гемоглобін у мене 120, коли останній раз здавала. Чого його мені назначили, поняття не маю. Я говорю Г., що в мене нема таких симптомів, а вона мені, що все може бути скритим або проявиться пізніше))) Про СНІД уже прочитала. Тільки мучають вагітних((( І ще зовсім не розумію навіщо стільки раз здавати добовий аналіз на білок? Якщо в заг. аналізі його в мене ніколи не було і той попредній аналіз на білок нічого не показав, все було добре по її словам. Важко зрозуміти цих лікарів. А ще мені від болей в бедрах (коли сплю або просто лежу) назначили свічки диклоберл (диклофенак натрію). Я вже начиталась, що при вагітності його не можна, та ще й стільки побічних ефектів від нього. Подумали вчора з чоловіком, що якщо все пити і купувати, що назначають, то це не маленькі гроші (в середньому препарати коштують 50-100 грн) і ще не факт, що то на користь. Я чесно, багато чого не пила. П'ю тільки магній, йодомарин, і кальцій з того, що назначили. Інше боюсь.

Мурмулядик, вирішила не пити флавомед, хоч і купила. Лікувалась також медом і чаєм, а ще сьогодні купила собі лимон (колись тільки ним горло лікувала). Приступів кашлю вже таких сильних немає, тому не бачу смислу травити себе і дитинку ліками. Спробувала ще вчора горло змазати люголем, неприємна процедура, думаю, що більше не повторю.

О, Инка), це точно! Під час першої вагітності відчуваєш себе "незнайкою", все перевіряєш, до всього відносишся з підозрою )) Ну зате потім вже буду знати все, тим більше, що мені така Г. попалась, що не пропускає ні одного аналізу.

Изменено пользователем ДИОРА
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

ДИОРА, не пей кардиомагнил. Если бы у тебя был гемоглобин под 160, тогда можно было бы его пить. А так - тоже не вижу смысла... Ну его в пень. Я при болях ставлю папавериновые свечки или лучше всего - вибуркол, но я не знаю, есть ли он сейчас в аптеках, да и дорогой он. Диклоберл мне тоже Г советовала, е ним пользовалась после родов, когда температура была сильная от груди.

А про суточный анализ на белок - тоже не знаю, зачем тебе его назначают столько раз)))) Мне ни разу не назначали) Вообще офигеваю, сколько всего тебе назначают сдавать и пить)

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Амальгама, с неделькой :flower:

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дівчата, з недільками вас! :flower:

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

ДИОРА, и тебя с неделькой))

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

LiLooshka, ДИОРА, с недельками вас, девочки!

У нас все нормально, ттт. Пузо пошло в рост, скоро буду дирижаблем ходить. Малышка стучит во все стороны, особенно "приятно", когда топчется по мочевому пузырю :D

А так все по-старому.

Выходите, рассказывайте, как у вас дела?

 

У нашей Инночки-Cherry-I сегодня День рождения! Поздравляю от всей души!!! Пусть детки не болеют, а в жизни будет только позитив и безграничная любоФФь!!! :flower:

c5ac2a65b9429894d5b419429f1acba6.gif

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Привіт, дівчата!

Інночка, вітаю з днем народження! Нехай всі мрії здійснюються! :flower: :flower:

 

:flower:

Амальгама, дякую! А сьогодні ходила на узд. Новини не дуже приємні, тепер накручую себе :cry: Поставили помірне багатоводдя і ехогенність підвищена не значно (мутні води). Моя Г. дала направлення в Сінево на інфекції, а ще сказала, що , можливо, через мою простуду (горло, кашель, який до цих пір не відпускає :cry:) А ще зранку вперше в житті набрякли ноги((( Думала, що через те, що гарбуза вчора наїлась у батьків, хоч і знала, що ще не можна, чоловік до цих пір свариться. Ех, не буває без проблем :cry:

Тепер не знаю, що і думати... З дитинкою ніби все добре, виросли, вже важимо 451 г.

Изменено пользователем ДИОРА
  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

ДИОРА, привет! Не переживай! Взвеси в водах могут быть как раз из-за простуды! От этого могут курантил выписать. Они очищаются очень быстро! А умеренное многоводие - это вообще чепуха. Не накручивай себя, пожалуйста. Все будет отлично, честно-честно! Ого какие вы уже крупнячки, ттт! Як у нас кажуть: наперед більше)))

Моя ляля была 280г, вроде, в 20 недель, но она у меня отстает на недельку.

  • Нравится 1
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Дякую, Наташа! А то я вже собі місця не нахожу. Поки йшла з узд в консультацію ледве сльози стримувала. Але тепер у нас попереду обстеження, аналізи, а я від них вже так втомилась((( і так багато назначають, а тут ще й це... А ще у нас хлопчик. Але ця новина відпала на другий план після цих діагнозів. Навіть чоловіку не сказала, зате про проблеми весь вечір говорю, вже вуха в нього болять))) Вже, напевно, як минуть наші проблеми придумаю, як йому повідомити цю новину.

Изменено пользователем ДИОРА
Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Ну какие такие проблемы! Самое главное , что все хорошо! Настраивайся на позитив! Мысли материальны, то, о чем мы думаем, то и сбывается! Поздравляю вас с мальчиком! Мальчики - это мамины защитники!

Ссылка на это сообщение
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нам!

Чтобы оставить комментарий, вам нужно зарегистрироваться.

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь на нашем сайте. Это очень просто!

Зарегистрируйте новый аккаунт

Уже есть аккаунт?

Уже зарегистрированы у нас? Войдите здесь.

Войти на сайт
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...