Перейти к публикации

Жду чудо

  • записей
    14
  • комментария
    104
  • просмотров
    14 160

Господи помоги!


Жду чудо

2 248 просмотров

Господи,вспомни обо мне ,недостойной рабе Твоей Анне,и избавь меня от неплодства моего,что бы быть мне матерью.Дай нам чадо,которое было бы и радостию в жизни и опорою в нашей старости. Помоги нам Господи Зачать,Выносить и Родить МАЛЫША! Аминь

 

 

http://s001.radikal.ru/i196/1002/3f/276c1884b5f2.jpg

О блаженная мати Матроно, душею на небеси пред престолом Божиим предстоящи, телом же на земли почивающи и данною ти свыше благодатию различныя чудеса источающи. Призри ныне милостивным твоим оком на ны, грешныя, в скорбех, болезнех и греховных искушениих дни своя ижливающия, утеши ны, отчаянныя, исцели недуги наша люттыя, от Бога нам по грехом нашим попущаемыя, избави нас от многих бед и обстояний, умоли Господа нашего Исуса Христа простити нам вся наша согрешения, беззакония и грехопадения, имиже мы от юности нашея даже до настоящаго дне и часа согрешихом, да твоими молитвами получившее благодать и велию милость, прославим в Троице Единого Бога, Отца и Сына и Святого Духа, ныне и присно и во веки веков. Аминь.

http://s40.radikal.ru/i088/0903/d0/da486416d590.jpg

Самарская икона Божей Матери. "ДАРУЮЩАЯ МАТЕРИНСТВО".

Молитва ко Пресвятой Богородице.

 

О Многострадальная Мати Божия, Превысшая всех дщерей земли по чистоте Своей и по множеству страданий, Тобою на земле перенесенных! Приими многоболезненныя воздыхания наша и сохрани нас под кровом Твоея милости. Инаго бо прибежища и теплаго предстательства, разве Тебе, не вемы, но яко дерзновение имущи ко иже из Тебе Рожденному, помози и спаси ны молитвами Своими, да непреткновенно достигнем Царствия Небеснаго, идеже со всеми святыми будем воспевати в Троице Единаго Бога, ныне и присно и во веки веков. Аминь.

Свято-Успенский храм. п. Ставрово Собинского р-на Владимирской области.

3 комментария


Рекомендованные комментарии

Обязательно поможет!Главное верить!!Удачи и здоровья!

Ссылка на это сообщение
×
×
  • Создать...