Не могу найти текст песни - весь интернет перерыла! Может кто-нибудь владеет английским языком и может составить текст на слух? Песня называется "Soul" исполнитель Sone Silver feat DJ Artak. Она есть Вконтакте точно, возможно и на других ресурсах.
Бэллочка 9 января 2016 thank you my bound bound pride, looking into my mirror. Emotions, desire,on fire ...soul ..emotions thank you my bound bound pride looking into my mirror I just want to lie I am souless it's running on the streets it's once to find it's way, it's running in the sky, there is forever. it's running, running, running, it's crying, crying, crying, it's flying, flying, flying, so high, so high, it's running, running, running, it's crying, crying, crying, it's flying, flying, flying, so high, so high, I know you're waiting for me. Our souls are together, we feel each other, I need you, play me, play me, play where are your ****? come alone with me, here I am, I'm alone. Thank you, it's rain. it's running, running, running, it's crying, crying, crying, it's flying, flying, flying, so high, so high, it's running, running, running, it's crying, crying, crying, it's flying, flying, flying, so high, so high примерно как-то так, но местами я не совсем уверена, что правильно расслышала! 3 Ссылка на это сообщение