Перейти к публикации

Дівочі посиденьки


Inulett@Пипеткина)

Полезные сообщения

Через 2 місяці на роботу, буду тут тренуватись писати рідною мовою)))

За 5 років декртету вже важко стало писати речення. :confusion: :confusion: Спілкувалась на БП російською

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 71
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

lisyona :), А на роботі українською розмовляють?

Я навчалась в школі українською мовою, в університеті- російською (важко було на вищій математиці терміни і поняття перекладати :) ) потім працювала- там теж російська переважала, а в декреті повернулася моя солов`їна :) зараз теж багато хто з друзів розмовляє щирою рідненькою

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Так, на роботі українська . І спілкування і документація.

Плюс до всього потрібно повертатися до написання дисертації.

Дома зараз спілкуємось переважно російською. Свідомо обрали її для дітей, щоб могли вільно спілкуватися двома мовами. Не хотіли. щоб діти спрймали російську як суржик.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

lisyona :), у мене синочок розмовляє українською, хоча ми також і російською спілкувалися. В садочку українська, але є дітки чистою російською розмовляють, так моє чудо переключається з однієї на іншу, ледь не "чё"-кая :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт, дівчата! Запоріжжю привіт!

Ми теж плануємо! Ось-ось і наша дитинка прийде! Ми дуже чекаємо нашого малюка) :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

Всім привіт

Я Олена

Навіть не знала що існує така группа, сподіваюся після оприлюднення групка набере силу та стане найактивнішою!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт усім :Hello: щось тут занадто тихо. Мало хто сюди заходить, а так би хотілось спілкуватися із землячками :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привет всем!

 

В кого бросить свеженьким памперсом? ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Амальгама, на всех бросай)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Амальгама, на всех бросай)))

:class: :class: :class: :class: :class:

і на мене)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

mar//ne, ЮляЮляшечка, вам персональный девчачий приставучий памперс! И на всех желающих!!! Запузачивайтесь поскорее, девочки!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

mar//ne, ЮляЮляшечка, вам персональный девчачий приставучий памперс! И на всех желающих!!! Запузачивайтесь поскорее, девочки!

Щіро дякую !!!!!!!!! :applause: :applause:

Амальгама хай ваша дівчинка росте Вам на радість здоровенькою! :orden:

Добре напевно с дівчинкою: шити можно плаття їй , купувати речі яскраві?! :)

Та с хлопчиком напевно теж цікаво буде: роботи , машинки, все на управлінні! Дитинка грається і самому цікаво :confusion:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ЮляЮляшечка, хорошо и с мальчиком, и с девочкой! :) Самое главное, чтобы мася была здорова! Чего всем деткам и желаю ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Амальгама, :yes::love:

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

mar//ne, ЮляЮляшечка, так, щось у мене свербить під носом, дуже свербить. Ні, не витримаю - аааааппппччччххххххххііііііі :chih: :chih: :chih: :chih: :chih:

  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

mar//ne, ЮляЮляшечка, так, щось у мене свербить під носом, дуже свербить. Ні, не витримаю - аааааппппччччххххххххііііііі :chih: :chih: :chih: :chih: :chih:

ДЯКУю! Ростіть на радість!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:JC_goody: :JC_goody:

 

В Тебе хлопчик чи дівчинка?

Доречі ми майже сусіди. Я із Запоріжжя

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ЮляЮляшечка, у нас вже підростає Марійка 7років, першокласниця. Зараз чекаемо на хлопчика, на УЗД в 12 та 16 тижнів обіцяли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

♥2 СЕРДЦА♥, як классно! бажаю удачі!

ми теж хочемо багато діточок! двоїх точно :)

Дуже чекаю на найскорішу легку вагітність! Чекаю на здоровенького сина! хоч наш майбутній батько сказав що будемо народжувати доти, доки дівчинка зявиться!!! Ось так! А зараз вже не проти "багатирів".

Головне щоб здоровеньких!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Дівчата, з Днем Святого Миколая!!!! Здоров'я, сімейного щастя, удачі, багато кохання, затишку! Нехай відбувається те, що знаходиться в нашій душі, наші добрі мрії та великі сподівання!!

109365abd42577480885abc7c52731a7.jpg

  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 месяца спустя...

Кому нужен прогестерон пишите в лс. Не знаю можно ли такое писать тут....если что, прошу прощения)))

Апчхиииииии)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...