Перейти к публикации

Дівочі посиденьки


Inulett@Пипеткина)

Полезные сообщения

Марико, ні це точно не я... :D

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 71
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

Всім привіт. хочу поділитись своїми переживаннями. ВІддала своїх малявок в садочок, сьогодні третій день (попередні два пройшли дуже добре) мої діти почали плакати, не відпускали мене, прийшла до дому, а в середині почуття ніби коти гризуть, сіла і реву, аж тошнити почало. Як з цим боротися, як бути байдужою до їх сліз коли віддаю в садік?

  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

:( ніяк байдужою не стати. Просто вмовляти себе, потерпіти, а дітям там не так погано, як здається. Частіше всього вони плачуть, поки бачуть маму. А потім граються. Тим паче - вони ж удвох! Тиждень якийсь, та вже плакати не будуть. Хай з собою беруть іграшку з дому)
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Yara24, так їх же двоє! :) я думаю найправильніше не розводити нюні в садочку, але вдома казати що ти тех за ними скучаєш, що звикла що ви разом були весь час. але скоро ви звикнете що вдень дітки ходять вчитись та гратися до садочка. кажи частіше що любиш, та тримай на ручках ввечорі або вранці вдома.. грайся з ними типу в рольові ігри про садочок. найбільше діти бояться що а) мама не вернеться б) що спаті - то довго і ніч (чомусь багато хто саме тому боїться спати в садку) програвайте у грі що мамочки завжди приходять і забирають. може дітки самі свої страхи у грі розкажуть.

  • Нравится 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

mellena, а нам запрошення прислали.... я думала, всім відправили :confusion:

а нам не прислали :(, але я сама знайшла :Hello:
  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Yara24, в нас теж садочок поперду (навесну буду, певно, пробувати) і так переживаю, ВЖЕ(((( а ше нема чого.... Тримайся, я впевнена, все буде гуд! Бадуйжою до сліз ти не будеш ніколи, ти ж МАТУСЯ!!!

Ирина, мені дуже подобається вишиваний одяг!!! Особливо на матеріалі типу мішковини!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Як з цим боротися, як бути байдужою до їх сліз коли віддаю в садік?

Привіт) Такі почуття знайомі) Мабудь завжди Мамусенькі подібне відчувають, бо віддаєшь своє маля, яким дихаєшь та знаешь все про нього до чужих людей...

Я ось для себе знайшла таку формулу як з цим боротися: по-перше треба самій впевнитися, що віддаєшь дитину туди, де їй буде добре (познайомитися із вихователями, подивитись на діток в групі), по-друге, і це основне- байдужою не можна бути ні в якому разі, треба слухати що дітки розповідають, програвати кожний момент, але бути самою впевненій: діти ростуть, так, це невідомий для них етап, що треба допомогти пережити, але ви разом все зможете, всі труднощі подолаєте, натомість стільки гарного отримаєте: спілкування в дитячому колективі, нові заняття, ігри, дружба, перші вподобання , виступи і багато-багато всього цікавого)))

Ось в такому руслі я говорила зі своїми)

 

Ирина, Яка краса! :) А моїм діткам бабуня вишиває) Софійка на ранку у садочку була така гарнюня із квіточками на сорочці) А в Ярославчика дубочки)

Ось...похвалилася :confusion:

 

Ну ось і що робити коли реклама на "Танцюють всі"?! Доречі, хто дивиться, за кого вболіваєте?

  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Ирина, ну дууужжжжеее гарно!!!!!!! А якими нитками шиєш?

Мені вже аж самій руки зачесались шось таке гарне вишити!!!!!

 

Моя свекруха вишиває образи. Просила її вишити чоловікові сорочку........ мороз((((( А образів би нам на кожну стіну по два би шила)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

У меня покійна бабуся більш ніж 40 років працювала у вишивальні. Все мріяла вишити нам килим на стіну, коли звільниться. Але, після звільнення голку в руки брала лише інколи, вишити мені до школи необхідне :confusion: .

 

А мі сьогодні були на реконструкції форсування р. Дніпр, під час визволення Києва, яке відбулося 70 років тому. Хлопцям дуже сподобалися літаки та човни. Танки було погано видно через натовп.

  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

lisyon@, ОО, які ви молодці.

Мій дідусь визволяв Київ. Форсував Дніпро. Казав, у шинелі та кірзах, всі у багнюці, холод, страх, але на серці радість.. ще трішечки і Київ буде наш!

 

Доречі, хто дивиться, за кого вболіваєте?

я не всигаю ( , мені б "Зважені та щасливі" дивитися :confusion:

  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

Привіт усім! Давно мріяла про таку групку! :flower:

Ирина, дуже гарна робота!

Я теж раніше вишивала, потім в'язала, а зараз робота (але і там можу "творити")

  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

mar1ne, Вітаемо вдома)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт, дівчата! Ой вишивка це не моє-з моїм зором (ліве око -11). А от милом ручної роботи займаюсь і для себе і людям, ще трохи і бомбочки для вани і бальзами робила.

Дівчата, може є інформація куди краще звернутись щоб подивились очне дно і можливо зробити коагуляцію.

 

Повідправляю запрошення своїм українським друзям.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

РыжЮля, Сама не зверталась, хоча з зором також проблеми, але від знаймих чула непогані відгуки :

http://xn--l1aeuc.com.ua/zapis

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

так я там наблюдалась якийсь період, а тепер тільки перевіряю зір раз в рік і лінзи міняю. Написано що перевірку для вагітних роблять з 24 тижнів

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 7 месяцев спустя...

Девченки, приветик! Я к вам! Только что-то активности давненько не было на форуме. Знаете такой городок на Западной Украине - Черновцы? Так вот я оттуда) Отсюда))) Буду рада общению!

  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 4 недели спустя...

Амальгама, тут здається можна спілкуватисьукраїнською ( навіть варто), все-таки черновчани в своїй більшості українськомовні, хіба ні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

ух ти! То я правильно зазирнула! Всі свої! Розі,Лесьоня,Сладкая, привіт,друГи!

Приємно української тут нашкрябати. А то останнім часом якась фігня з моєю російською орфографією. Все напружуюся правильно написала,чи варто замінити підозріле слово на інше...

По справі- я з Вінниці, проте приїхали ми з западенщини.Мама з тернопільщини-чортков,а тато зі львівщини,сокаль. Брат народився у сокалі а я одна з сім'ї "мєсна" :) - народилася в чечельнику на вінниччині. Мама мене назад до вінниці не довезла :) гостювали у бабулі з дідусем а я і вилупилася раніше :)))) коротше якось такось.

  • Нравится 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Leomama, привіт) і я з Вінниці)Може давай дружити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

О, i я зi славного мiста Вiнниця:)

 

Leomama, а ти, бува, не замовляла на Кidstaffi дитячу кроватку?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

Амальгама, тут здається можна спілкуватисьукраїнською ( навіть варто), все-таки черновчани в своїй більшості українськомовні, хіба ні?

Ой, извините, не подписалась сразу на тему, не видела, что мне тут написали. Я, конечно, знаю укр. мову не хуже, чем русский, но общаюсь всю жизнь на русском) Я думаю, если я буду писать на нем, меня же все поймут, правда? ;) Но если кому-то не комфортно, могу писать и на украинском)

У нас в Черновах на каком языке только не разговаривают: на украинском, само-собой, по-русски, на молдавском, польском, румынском... Так что у нас к этому все очень толерантно относятся!

  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Амальгама, та я не зі зла, просто першочергово укр. бебіплан створювався тому, що на бебіплан ру заборонено було писати іноземними мовами, от і адміністратори вирішили для україномовних створити окрему сторінку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Амальгама, та я не зі зла, просто першочергово укр. бебіплан створювався тому, що на бебіплан ру заборонено було писати іноземними мовами, от і адміністратори вирішили для україномовних створити окрему сторінку.

Да я поняла, что не со зла))) Что ты) Я не обижаюсь)))

Можу писати й українською, буду якраз тренуватись у цьому, бо на роботу вже не ходжу, українською не друкую майже ніколи)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Амальгама, у мене навпаки, я російської ніде окрім російськомовного БП не спілкуюсь, тому по-російськи можу писати з помилками. Середовищі ні в реалі, ні віртуального російськомовного не маю, тому у мене по -малу розвиток російської просувається ))))

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Добавить...