Перейти к публикации

Черновцы!!!


шиншилла

Полезные сообщения

alyna, у меня был крио-протокол. То есть с учётом заморозки вышло где-то 70 тыс грн. Я платила отдельно за обследования (все прошла у них, не было времени и желания ходить в поликлинику) свои и мужа перед протоколом - 4.5 тыс. Отдельно препараты для стимуляции (вроде гонал, брала у них же) и отдельно процедуры. В процессе было пару раз так, что я не имела возможности заплатить сразу всю сумму за процедуры или лекарства , и мне разрешали доносить остаток суммы на следующий раз. На день пункции и день переноса мне называли сумму заранее.

70 тисяч ??????? так дорого

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 4,7 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

Девочки, можете мне помочь советом: может кто-то из вас в курсе. Препарат пропицил есть в аптеках в Черновцах и сколько стоит...или только по заказу...это аналог тирозол а для щитовидной железы. Разница между них состоит в том что с пропицил можно и лечиться и забеременеть а с тирозол нельзя он токсичен...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

girllyalya, сюда входят все анализы мои и мужа перед эко, все препараты и процедуры связанные с эко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Привіт) Напишіть будь ласка номер і адресу Затірко

Изменено пользователем iramiko99
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...
25.10.2018 в 19:34, jul4-ik сказал(а):

mascha*, якщо вам кажуть що все добре, але вже роки лікування і результату нема, то йдіть на еко, не витрачайте час та гроші. Я витратила 7 років на усвідомлення того, що мені потрібно еко, і шкодую, що не зрозуміла цього раніше

Згідна з вами! Я 5 років не хотіла іти на ЕКО... У нас  чоловічий фактор, думала, може чоловік проп'є ліки допоможе- не допомогло... Зверталась до різних гінекологів, на дюфастоні сиділа, і ще якісь схеми були вже і не пам'ятаю(

Зважилися до Юзьків піти. Робили 4 інсемінації у Аеліти ,теж без толку. Юзько робив лапаро-гістероскопію, удалили поліп, і виявив  у мене полікистоз  яєчників , хоча місячні регулярні, і всі гінекологи , до яких пізніше зверталася, ставили цей діагноз під сумнів. А час ішов. Якось в мене не було до них довіри, чи то я себе не настроїла ... А Аеліта постійно  " все хорошо, сперма хорошая" .А нема результату ! Після 4 інсемінації , каже йти на ЕКО або ще інсемінації продовжувати робити... Я розчарувась,вирішила подумати,... мене нагнітла їхня обстановка!Пройшов рік. 

Знайома, яка теж у них лікувалася поїхала у Франкськ у  державний центр репродукції.  Зразу на ЕКО , бо скільки можна тягнути, в них теж дітей 8 р не було.  З першої спроби вагітність, 12 ебріонів,!!! 10 заморозили. З двох прижився - один . У них хлопчик, 2,5 р. Вона і настроїла мене теж їхати !! Я поїхала, теж  з першої спроби -вагітність. Синочку 1.5 року! В мене було 6 ембріонів. Ми були  Кукурудз С.М. . Дуже вона мені сподобалась ! Проста у спілкуванні, але все чітко, ясно. 

Доречі, ми народжували у Гошовького В.М., дуже відповідальний лікар, ставлення сподобалось.

Зараз подруга збирається їхати на підсадку,  " по другу дитинку", - так вона каже.  але Кукурудз в Дамії працює, то всерівно до неї їде, хоч там певне буде  дорожче.

Хочу сказати, що жалію, що швидше не зважилась на ЕКО... Не потратила би лишніх грошей, сил, здоров'я, часу. Але вже пізно тепер думати. Мені колись сказала одна лікарка, якщо після року лікування не получиться завагітніти, йдіть на ЕКО . Я не послухала... Так що дівчата, якщо бачите, що лікування не дає результатів, не зволікайте, вчіться краще на чужих помилках. Розумію  і знаю, що дехто мав по пару спроб Еко , і нема результату, то це вже інше. Я дуже вірила, що все получиться,і дуже молилася. Слава Богу все добре!

Бажаю всім здійснення найзаповітнішої мрії!!! Завжди молюся, щоб у сім'ях народжувалися ДІТКИ!!!! Для мене це болюча тема і досі...

  • Нравится 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@Яра d я теж у Гошовського народжувала. Чудовий лікар і людина! Шкода, що політика зараз стоїть вище ніж потреби жінок у найкращому лікарі на пологи...

З усім іншим погоджуюсь. Треба знайти свого лікаря який не буде гаяти такий дорогоцінний час та наші гроші.

Всім здорових діток якомога швидше!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

28.11.2018 в 12:33, jul4-ik сказал(а):

@Яра d я теж у Гошовського народжувала. Чудовий лікар і людина! Шкода, що політика зараз стоїть вище ніж потреби жінок у найкращому лікарі на пологи...

З усім іншим погоджуюсь. Треба знайти свого лікаря який не буде гаяти такий дорогоцінний час та наші гроші.

Всім здорових діток якомога швидше!

Я читала останні новини про Гошовьського( і так наткнулась на цей форум. Дівчата радили у нього народжувати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 месяца спустя...

@jul4-ik скажіть будь-ласка в кого ви обстежувались у юзька, з якоі спроби у вас вийшло,я зараз також готуюсь до програми вже здали всі аналізи чекаєм другого дня циклу щоб почати стимуляцію,дуже переживаю, хотілось би поспілкуватись з кимось хто це вже проходив

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@Natgorob стимуляція і пункція Тамара Анатоліївна, перенос Аеліта Борисівна і Вікторія Олександрівна

З першої спроби вийшло. У мене одна непрохідна труба, друга прохідна. Не дуже добре росте ендометрій. У чоловіка знижена рухливість сперматозоїдів.

Все інше у нас було в нормі.

Після пункції була гіперстимуляція, тому перенос робили через 2 місяці.

Синочку вже півтора року) щиро бажаю щоб у вас теж все вдалося з першої спроби! Питайте якщо ще щось цікавить)

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@jul4-ik Дякую за відповідь:)) В мене труби не перевіряли,робили тільки гістероскопію де виявили хронічний ендометрит,його вже пролікували,в чоловіка також малорухливі сперматозоіди,а так все добре,тепер чекаю першого дня циклу щоб почати стимуляцію ,надіюсь все вийде.Нікого знайомого немаю хто б робив Еко і поговорити немає з ким.А у вас гіперстимуляція була із зі того зо погано ріс ендометрій? І скажіть чи не було нічких побічних ефектів після прийому медикаментів що стимулювали ріст яйцеклітин?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@Natgorob ендометрій взагалі не дуже добре росте.

Гіперстимуляція це і є побічний ефект від стимулювання росту яйцеклітин. Щоб її не було треба пити багато води і їсти їжу багату на білок.

Всі препарати купляла на місці. Навіть було таке що перший раз була вища ціна, а другий нижча. Залежно від закупівельної ціни. А ще кілька разів брала ліки в борг, бо за результатами узі назначали ще якісь препарати, а я фвнансово не розраховувала на це. 

У кого ви лікуєтесь?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@jul4-ik Я у Вікторіі Олександрівни, сьогодні якраз перший день циклу,думала вже не почнеться,але на жаль.. позвонила записалася на завтра на прийом за першою дозою ліків :))  Правда Вікторія Олександрівна завтра працює в операційній і мене записали до Бабенчук Ірини,ви не памятаєте на першу дозу ліків десь скільки треба мати біля себе? Бо не знаю на що розраховувати. Я тепер зрозуміла, що у вас був симптом гіперстимуляціі яічників, тому вам перенос зробили аж через два місяці

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@Natgorob Вікторія хороша і дуже приємна)

На рахунок ліків не скажу, бо не знаю що вам призначать і на скільки днів. 

У 2016 році 1 доза коштувала десь 700-800 грн. Зазвичай наступний прийом десь через 4-5 днів. Тому беріть хоча б 5 тисяч з собою. А там донесете якщо що.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@jul4-ik Добре,так і зроблю. А як ви лікували гіперстимуляцію ? Я вже начиталася про неі,стало трохи страшно

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@Natgorob @Natgorobне обов'язково що у вас вона теж буде.

Я приходила до них в клініку один день прокапатися. Але щоб її не було після пункції багато пити і їсти білкової їжі. І все буде добре. Налаштовуйтеся що все буде добре!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@jul4-ik Пункція робиться під загальним наркозом,так? Скільки ембріончиків у вас вийшло?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Так, під загальним. І я досить швидко відійшла. Взяли більше 10 яйцеклітин, на 3 день було 8 ембріонів, на 5 день лишилося 4. Перенесли 2, обидва прижилися, але один перестав розвиватися. А другий сидить зараз у мене на руках і каже ням-ням)))

В день пункції чоловік має бути з вами. Якщо у них нічого не змінилося, то вони всім роблять еко з іксі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@jul4-ik Самі мабуть важкі дні це коли вже після підсадки чекає результатів аналізу. Так в день пункціі має бути і чоловік теж,потім десь через пять днів іде кріо,чому всім радять робити кріо,кажуть що після кріо кращий показник вагітності. Еко з іксі що значить?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@Natgorob ну може буде і без кріо, це вже буде видно.

Іксі це коли і кожну яйцеклітину уколюють сперматозоїд. Так вищі шанси отримати хороші ембріони.

Я налаштовувала себе, що з першого разу може не вийти, що скоріше з другої спроби. І все що від мене залежить я роблю, все інше як Бог дасть.

Ви фолієву кислоту п'єте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@jul4-ik ні нічого не приймаю, сказали що можу пропити любі вітаміни 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@Natgorob пийте фолієву кислоту 4 мг в день, а чоловікові візьміть цинк, селен та вітамін Е 200. Пити по інструкції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@jul4-ik він приймає Єнат і Карлів

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@Natgorob привіт, ходили на прийом? Як усе пройшло?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@jul4-ik Привіт, якраз хотіла вам написати :)) Так,ходила вчора, зробили узі,видно 8 фолікул,кажуть що небагато,але і немало, нижче середнього,виписали на п‘ять днів гормони гонал і перговеріс, колюся сама,хоч думала, що ніколи не зможу вколоти себе, ще й у живіт:)) , 26 іду знову на узі.Ви не памятаєте що вам виписували? Медикаменти дорого коштують,але кажуть що найкращі@jul4-ik

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@Natgorobтеж був гонал, але головне не кількість фолікулів, а якість отриманих яйцеклітин. 

У мене було більше 10, але 2 фолікула почали рости швидше за інші, переросли в кісти, які забрали під час пункції. Але по суті я втратила 2 яйцеклітини. А ще й сама пункція була під питанням.

Тому багато зовсім не завжди є добре.

Я теж дуже переживала за уколи в живіт, але не все так страшно) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нашим обсуждениям!

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...