Перейти к публикации

Сучасна українська література


लीना

Полезные сообщения

Всі ми дуже добре знаємо класичну українську літературу, читали твори Тараса Шевченка, Марка Вовчка, Лесі Українки, Панаса Мирного.

А чи існує сучасна українська література?

Що ви читаєте, дівчата?

 

Буду щиро вдячна за розгорнуті відповіді, а не просто перелік прізвищ и творів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Читаю останнім часом не багато, бракує доби.... а спати треба))))

З українських письменників - Люко Дашвар, - перечитала майже всі твори. Подобається мені. Насичені життєві історії, перекликаються між собою. І, може, то її особливість, без явного хепі енду. Певно, для того, шоби дійсність передати, а не прикрасити її.

Жадана пробувала читати - не "пішов"(

  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

crazykissser, соромно сказати, але за такого письменника, як Люко Дашвар, я і не чула ніколи.

Подивилася в гуглі - виявилося, що під цим псевдонімом пише жінка. Обов"язково щось почитаю.

 

Про Жадана я чула, але теж несхвальні відгуки. Сама не читала.

 

Оксану Забужко і Юрія Покальчука хтось читав?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Оксани Забужко "Польові дослідження українського сексу" купила............... і, навіть, намагалась читати кілька разів!!!! Але ніяк воно мені не сподобалось(((((

 

Зараз читаю Куява, "З медом полин" - досить легко читається і цікаво)

 

Ше сподобалось мені "Не думай про червоне" Свіилани Пиркало. Вона в українській службі BBC працювала в Лондоні, може й тим мене взяла, то мені близьке)))

 

Ше колись читала "Порядна львіська курва", автора не пам"ятаю, але веселе оповідання)))

  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Я була на презентації нової збірки Карпи "Історії моїх жінок"-сильно... Вражає.. але самі історії ще не читала повністю-треба скачати ))) це електронне видання.

Читала Марію Матіос. Не про революцію(політику не люблю), а про бабусю оповідання.. Назву забула правда).

  • Нравится 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Марико, я читала Карпи Bitches get everything - не дочитала((((, не моє...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

crazykissser, то геть інше і по стилю і по мові. цю біч відкріла перші сторінкі-теж не моє )

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ой, а я не читала сучасних...Але взагалі я читаю багато, дві бібліотеки мене вже бачити не можуть, бо не мають що запропонувати :D Дяка за програми до телефону, хоч накачати та читати можна.

Я люблю про село і про колгосп :m0591: :m0591: :m0591: моя улюблена книжка, прочитана разів 10 - "На білому світі" та продовження "Уран" - М. Зарудного. також перечитала інші книги автора, в тому числі і п"єси.

якщо комусь цікава така несучасна література, то виділю в окрему тема, або тут допишу з дому, що я ще читала такого, що дуже припало до душі

  • Нравится 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 8 месяцев спустя...

Доброго дня! Дуже люблю читати від класики до звичайних детективів, з сучасних письменників мене дуже вразила писбменниця Світлана Талан, а саме її книга "Поки ти поруч" - читала на одному подиху і ледве не потонула в сльозах від того наскільки в нас жорстокий світ, і від того, що є ще люди здатні вірити тільки в прекрасне!!! А от інша її книга "Не вурдалаки", що не дуже пішла, хоча досить правдива, як і попередня. Досить не погано пішов "Сніданок на снігу" Анатолія Дністрового, а от його оповідання не дуже!!! Та це все на любителя.... Головне, що сучасна українська література існує - це вже досягнення!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

Пробувала читати українських сучаників, потрапила мені якось в руки книжечка Любко Дереша - чесно , для мене - такий маразм ще треба пошукати, але комусь подобається. Думаю, це на любителя. Від того часу боюсь я братись за укр. сучасну літературу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 1 месяц спустя...

Читала "Якби" Роздобудько. І сподобалась і ні. Кінець не очікуваний.

Взагалі вважаю что ще зявляться справжні твори.

Але збірники українскої лірики, поезії дуже чудові!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 11 месяцев спустя...

"Якби" Роздобудько сподобалась, Люко Дашвар - 50\50, є пару цікавих, Карпа - це уффф, ледве дочитала, Макс Кідрук - прочитали лише одну книгу, досить давно, але на той час мені сподобалась.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

Сьогодні скінчила читати Світлану Талан "Оголений нерв" . Непогано написано. Не знаю, чи інші твори цього автора варті уваги, бо це єдиний роман автора , який мені вдалось прочитати .

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

Читаю багато, сучасну л-ру люблю. Можу порадити Дару Корній "Гонихмарник". Дуже атмосферно, містично, по-українськи. Поринаєш у життя головних героїв, потрапляєш у їх світ. Однозначно сильно.

Також дуже раджу Володимир Лис "Соло для Соломії" та "Століття Якова". Мені сподобалося.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.
×
×
  • Добавить...