Перейти к публикации

Черновцы!!!


шиншилла

Полезные сообщения

yuzik88, я дуже за вас рада! Сама не вірила в позитивний результат хоч, але зараз вже бавлю свого синочка, чого і вам щиро бажано через 9 місяців! У мене теж то були, то зникали ознаки вагітності, це нормально, не хвилюйтесь! Скільки ембріонів вам підсадили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 4,7 тыс.
  • Создано
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Опубликованные изображения

yuzik88, я дуже за вас рада! Сама не вірила в позитивний результат хоч, але зараз вже бавлю свого синочка, чого і вам щиро бажано через 9 місяців! У мене теж то були, то зникали ознаки вагітності, це нормально, не хвилюйтесь! Скільки ембріонів вам підсадили?

дякую Вам)) я дуже надіюсь на це... Перенесли 2 ембріончики, 5 деннок. Чоловік переживає, що буде двійня. Як Бог дасть, хоч би один точно прижився, а якщо двоє, то буде подвійна радість. А Вам скільки переносили?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yuzik88, теж 2 5-денки, обидва прижилися, але один перестав розвиватися на 6-7 тижні. які перепарати у вас в підтримці? назначали якісь вітаміни пити?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yuzik88, теж 2 5-денки, обидва прижилися, але один перестав розвиватися на 6-7 тижні. які перепарати у вас в підтримці? назначали якісь вітаміни пити?

приймаю інжесту, лютеїна свічки, дівігель та дексаметазон. А з вітамінів нічого поки що, приймаю Фоліо. Вже в пятницю буду їх питати чи потрібна далі гормональна підтримка і які вітаміни. А Ви приймали після підтвердження вагітності якісь гормони, а як задовго їх треба приймати?
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yuzik88, дівігілель був до 6 тижнів, інжеста до 12 (але я з 10 по 12 тиждеь лежала на збереженні), утрожестан спочатку був 600 в день, з 14 тижня 400, з 20 тижня 200 і з 30 до 34 тижня по 100 в день

з вітамінів пила фоліо і магне в6 в ампулах курсом 10 днів на місяць

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yuzik88, дівігілель був до 6 тижнів, інжеста до 12 (але я з 10 по 12 тиждеь лежала на збереженні), утрожестан спочатку був 600 в день, з 14 тижня 400, з 20 тижня 200 і з 30 до 34 тижня по 100 в день

з вітамінів пила фоліо і магне в6 в ампулах курсом 10 днів на місяць

а я вже думала, що ще чуть-чуть і не треба буде це все приймати (( А то ще стільки часу, але нічо, головне, щоб воно допомогло. Зараз лиш думки про узі, так переживаю, місця собі не знаходжу, ще й начиталась всякого в інтернеті..((
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yuzik88,  Хочу підтримати Вас, намагайтеся менше хвилюватися, шукайте позитив, навіть в дрібницях, а інтернет переповнений інформацією від якої можна тільки нервуватися. Моя гінеколог, коли я довго не могла завагітніти сказала мені: Ми тільки лікарі, а все від Бога! Дуже важливо жити з вірою, надією і любов'ю! Всього Вам найкращого!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yuzik88, інтернет не читайте, тільки позитивні емоції, зараз дуже гарна погода, намагайтесь більше гуляти, все буде добре, вірте у своїх діток! А хоч перездавали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yuzik88,  Хочу підтримати Вас, намагайтеся менше хвилюватися, шукайте позитив, навіть в дрібницях, а інтернет переповнений інформацією від якої можна тільки нервуватися. Моя гінеколог, коли я довго не могла завагітніти сказала мені: Ми тільки лікарі, а все від Бога! Дуже важливо жити з вірою, надією і любов'ю! Всього Вам найкращого!

дякую Вам за підтримку, вона зараз потрібна як ніколи, тим більша така ситуація, що нікому й не розкажеш і не поділишся. На все Божа воля, буду надіятись на краще.

 

yuzik88, інтернет не читайте, тільки позитивні емоції, зараз дуже гарна погода, намагайтесь більше гуляти, все буде добре, вірте у своїх діток! А хоч перездавали?

дякую) дійсно, погодка радує, треба буде частіше гуляти. Ви мали на увазі ХГЧ чи перездавала? Ні, бо щось так боялась побачити негативні зміни, навіть тести більше не роблю
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

приймаю інжесту, лютеїна свічки, дівігель та дексаметазон. А з вітамінів нічого поки що, приймаю Фоліо. Вже в пятницю буду їх питати чи потрібна далі гормональна підтримка і які вітаміни. А Ви приймали після підтвердження вагітності якісь гормони, а як задовго їх треба приймати?

ой гормони ви будете пити і колоти довго, але це не страшно.

 

yuzik88,

Це дуже гарна новина. :flower: Хай приживуться двое, але якщо одне то теж чудово.

У мене чоловік так боявся двох що його чуть кандратій не схопив. :Crazy:

І поменьше переживати, це самий більший ваш ворог. Робіть те що робили завжди крім силових і емоційних нагрузок.

Я вам казала що Ніколіч супер врач хто би що не казали інші.

 

Butterfly90,

Доброго дня.. Я дуже категорично відношуся до наших лікарів. Я всім радила Ніколіч "ДАМІЯ" або Київ Надія

Просто їздити треба частенько то Дамія більш з руки.

А яка у вас проблема.? Хочь якийсь діагноз вам поклали?

 

Butterfly90,

Я підраховувала кожну поїздку геть з усіма витратами бо ми і готель брала перед переносом, і у нас на заморозу відправлині ембріончіки. І з усіма подальшими припаратами до 3 місяці обійшлося 52000 грн.

Це на 30000 дишевше ніж у Юзьків. І у них з першого разу завжди не виходить.

Вам вирішувати але гроші то ніщо якщо нема за ради кого їх заробляти.

Їдьте навіть не задувовуйтеся.

Тим паче якщо у вас немає коштів то вони вам дають так припарати а гроші можна привезти пізніше.

Ми взагалі коли приїхали і нам виписали уколи а вони десь 6000 тис то у нас і грошей з собою не було, так вони без проблем під чесне слово віддали все що треба, а за ємбріони ми взагалі через три місяці привезли кошти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

girllyalya,  доброго дня. Ох, як все складно з нашими лікарями!!!

Ми з чоловіком пробуємо близько 2-х років і нічого. Чітко діагноз ніхто не ставить. У чоловіка не дуже хороша спермограма: а+б близько 40%, нормальна будова 30%, патологічні 70%. Лікував його на фастівській Федорук, результату 0. Проходить лікування у Зайцева в мавексі, от скоро маємо бачити, що з того вийде. В Мавексі знайшли ще мікоплазму. Лікуємося, оздоровлюємося і так нічого й не виходить. У мене тепер на УЗІ знайшли міому, один не великий вузлик. Думаю, можливо ще й це перешкоджає. Також у мене по аналізах не дуже високий прогестерон(на 22й день циклу - 13). Загалом, ніби не критично, щось там, щось там а вагітніти так і не виходить.

Не питання в грошах...гарна у Вас була фраза:"гроші то ніщо якщо нема за ради кого їх заробляти". Як влучно сказаного.

Просто таке відчуття, що ми втрачаємо час і б'ємося об закриті двері. От вже з чоловіком вирішили, що шукаємо якусь клініку, де нададуть кваліфіковану пораду і лікування.

 

yuzik88,  дякую Вам!!!

Изменено пользователем Butterfly90
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Butterfly90,

То записуйтеся до Николич і за два місяці, а то й меньше будуть результати.

Я скільки потратила марно часу і коштів тут у нас, що зараз дуже жалкую про втрачене.

За те завдяки нашим не кваліфікованим лікарям можу спокійно іти на медфак )))))))

 

Butterfly90,

от yuzik88 ні як не наважувалася, навіть тут на сайті її відмовляли від цієї клініки, але ж результат говорить про інше.

Хіба у вас якісь заморочки і ви рахуєте втручання якимось страшним вчинком. Просто знаяю таких людей які вже років 7-8 не можуть нічого зробити і їм лиш один вихід і те не факт і вони категоричні що це гріх.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ой гормони ви будете пити і колоти довго, але це не страшно.

 

yuzik88,

Це дуже гарна новина. :flower: Хай приживуться двое, але якщо одне то теж чудово.

У мене чоловік так боявся двох що його чуть кандратій не схопив. :Crazy:

І поменьше переживати, це самий більший ваш ворог. Робіть те що робили завжди крім силових і емоційних нагрузок.

Я вам казала що Ніколіч супер врач хто би що не казали інші.

 

Butterfly90,

Доброго дня.. Я дуже категорично відношуся до наших лікарів. Я всім радила Ніколіч "ДАМІЯ" або Київ Надія

Просто їздити треба частенько то Дамія більш з руки.

А яка у вас проблема.? Хочь якийсь діагноз вам поклали?

 

Butterfly90,

Я підраховувала кожну поїздку геть з усіма витратами бо ми і готель брала перед переносом, і у нас на заморозу відправлині ембріончіки. І з усіма подальшими припаратами до 3 місяці обійшлося 52000 грн.

Це на 30000 дишевше ніж у Юзьків. І у них з першого разу завжди не виходить.

Вам вирішувати але гроші то ніщо якщо нема за ради кого їх заробляти.

Їдьте навіть не задувовуйтеся.

Тим паче якщо у вас немає коштів то вони вам дають так припарати а гроші можна привезти пізніше.

Ми взагалі коли приїхали і нам виписали уколи а вони десь 6000 тис то у нас і грошей з собою не було, так вони без проблем під чесне слово віддали все що треба, а за ємбріони ми взагалі через три місяці привезли кошти.

Дякую, Вам..)налаштовую себе на позитив, просто щось не віриться... Стільки нервів і розпачу, що аж боюсь радуватись. Да, я дійсно дуже сумнівалась, начиталась деяких відгуків, переживала що з нашою проблемою нам там не допоможуть, але ризикнули. Після того як Ви мені написали за клініку, в мене аж надія з'явилась! Дякую Вам за це!

 

Butterfly90, а назначили Вашому чоловіку якісь гормони? І взагалі чи він здавав аналіз на гормони? Мій чоловік був на Фастівській у якогось уролога, той сказав, що ми такими проблемами не займаємось. А перший раз був в діагностичному центрі, теж безрезультатно.

 

Butterfly90, А коли приїхали в Дамію, передивились всі наші обстеження, чоловіка зразу направили до уролога, той ще раз сказав у них вже здавати спермограму, різноманітні аналізи крові. Що мене приємно здивувало, що до мене ніяких питань більше не було, я нічого в них спочатку не здавала, так як було багато обстежень на руках., вже згодом перед стимуляцією здавала все, що потрібно. У мого чоловіка і у їхній клініці був поганий аналіз спермограми, уролог назначив йому гормони, і сказав, що в будь-якому випадку треба буде робити біопсію яєчка, і шукати там сперматозоїди, завагітніти природнім шляхом в нашому випадку не реально, тому лише ЕКО+ІКСІ. Він десь місяць приймав гормони, ще здав аналіз на каріотип. Були шоковані результатом. В нього є ген мутації, він є носієм муковіцидозу. Тому можливо, що він народився без спеціальної трубочки, яка веде сперматозоїди з яєчка назовні, або варіант закупорка сім'яних канальців. Дужее малий відсоток був, що ми дійсно знайдемо сперматозоїди. Вони сказали, що в будь-якому випадку, постараються знайти. Ви не уявляєте яка я була рада, коли в палату після біопсії зайшов уролог і сказав, що вони є! Тому Ви не втрачайте надію, адже не все у Вас так погано, як здається. Якщо є хоч якийсь відсоток сперматозоїдів, то по любому вихід є., можливо треба буде поприймати теж гормони, в крайньому випадку, можливо теж ІКСІ.

 

Butterfly90, до речі, десь нам теж так по коштам обійшлось, біля 55 000 грн, це з усім, ну я вже не рахую прям до мелочі, бо й не пам'ятаю точно. Я десь читала на якомусь сайті, що деяким ЕКО в інших клініках обходилось в 70 000 грн.

Изменено пользователем yuzik88
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

girllyalya, Доброго дня, у Вас перше узі на який день після переносу був??? Ми лиш недавно приїхали з Франківська, були на узі. З двох ембріонів видно лише один, і то дуже маленький для цього сроку, у мене сьогодні 27 ДПП. Але нічого не сказали, як він розвивається, чи все добре, сказали через 10 днів приїхати.. Я вже так знову переживаю. Я читала в інтернеті що на 27 день є серцебиття..(( Заспокоюю себе тим, хоч дійсно підтвердили вагітність, і дійсно він в матці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yuzik88,

У нас теж прижився один і навіть кровило, як згадаю скільки я ривіла тоді, що мене на заспокійливі посадили. Але чесно не памятаю на якому сроці ми їхали еле їздили декілька раз. Л.Б. навіть перший скрінінг сказала пройти в них і коли побачила всі результати відправила вже ставати на облік в нас.

Вірю що нерви ні до чого, але меньше читайте всякі статї. Це з власної практики. Там десь більше половини фігня пише.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yuzik88,

У нас теж прижився один і навіть кровило, як згадаю скільки я ривіла тоді, що мене на заспокійливі посадили. Але чесно не памятаю на якому сроці ми їхали еле їздили декілька раз. Л.Б. навіть перший скрінінг сказала пройти в них і коли побачила всі результати відправила вже ставати на облік в нас.

Вірю що нерви ні до чого, але меньше читайте всякі статї. Це з власної практики. Там десь більше половини фігня пише.

та руки так і тянуться щось читати в інтернеті... Чекаю, буду надіятись, що все буде добре
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yuzik88,

краще спілкуйтися з позитивними людьми. І по меньше розповідайте знайомим, звідки знаєте хто який добрий друг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

yuzik88, заспокойтеся! вам не можна нервуватися! у мене на 24 дпп серцебиття ще не було, а пя відповідало по розмірах лише 5 тижням, хоча вже було 6 тижнів. все буде добре!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Всем привет. Давно я не заходила сюда. Даже не знаю что писать...Сочувствую конечно же и желаю всем деток. Знаете врачей можно советовать конечно но я знаю еще что не факт что этот доктор вам подойдет. Я например хожу к Аэлите Борисовне в клинику Юзька а не которые ее не очень любет или доверяют. А еще девочки очень много зависит от вашего настроение и мыслей. Мне давали 100% что у меня будет выкидыш и вопше очень сложно будет забеременеть и я залетела с первой попытки и всем такого желаю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

jul4-ik, та взяла трішки себе в руки, а то дійсно нервуватись не можна, так і здуріти можна від цих переживань і думок

 

Muniyniu, дякую, це дійсно так, лікарі різні, і проблеми у нас всіх теж різні. Тому ми самі робимо свій вибір, головне вчасно його зробити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Всем привет. Давно я не заходила сюда. Даже не знаю что писать...Сочувствую конечно же и желаю всем деток. Знаете врачей можно советовать конечно но я знаю еще что не факт что этот доктор вам подойдет. Я например хожу к Аэлите Борисовне в клинику Юзька а не которые ее не очень любет или доверяют. А еще девочки очень много зависит от вашего настроение и мыслей. Мне давали 100% что у меня будет выкидыш и вопше очень сложно будет забеременеть и я залетела с первой попытки и всем такого желаю.

 

Мы свами наверное говорили про Аелиту, но к сожалению она мне не помогла-не хотела бороться со мной рядом а сразу предлагала ЭКО и я конечно же отказалась так как считаю что у меня есть свои шансы,она даже ИИ не хотела пробовать.

у вас тоже ЭКО или сами зачали?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

 

Мы свами наверное говорили про Аелиту, но к сожалению она мне не помогла-не хотела бороться со мной рядом а сразу предлагала ЭКО и я конечно же отказалась так как считаю что у меня есть свои шансы,она даже ИИ не хотела пробовать.

у вас тоже ЭКО или сами зачали?

Моя знакомая 7 лет не могла забеременеть и её Аэлита помогла, еще раз повторюсь что нужно найти своего врача. Может и со мной, точно не помню. У нас была запланированая беременность так как у меня были проблемы я конечно решила провериться перед тем как пробовать и пошла к ней на прием что бы услышать её мнение. Да она подтвердила что есть проблемы но сказала пробуй и не переживай вот мы и попробовали:)) Я наверно за свои года не большие побывала у всех врачей в нашем городе и я нашла своего.Она и после беременности меня лечила и ни какой выкачки денег как некоторые думают нету она наоборот только нужные анализы берет что бы сэкономить. Если вы найдете своего врача я уверена что всё получится. И еще знаю что чем больше мы зацикливаемся тем сложнее.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Моя знакомая 7 лет не могла забеременеть и её Аэлита помогла, еще раз повторюсь что нужно найти своего врача. Может и со мной, точно не помню. У нас была запланированая беременность так как у меня были проблемы я конечно решила провериться перед тем как пробовать и пошла к ней на прием что бы услышать её мнение. Да она подтвердила что есть проблемы но сказала пробуй и не переживай вот мы и попробовали:)) Я наверно за свои года не большие побывала у всех врачей в нашем городе и я нашла своего.Она и после беременности меня лечила и ни какой выкачки денег как некоторые думают нету она наоборот только нужные анализы берет что бы сэкономить. Если вы найдете своего врача я уверена что всё получится. И еще знаю что чем больше мы зацикливаемся тем сложнее.

Согласна с вами.мне тоже она очень понравилось и анализы как вы говорите были только какие строго нужно и с лекарствами тоже по минимум.только я не готова и морально и финансово к ЭКО. Она очень молодец и знаю и я много знакомых которые забеременели именно у нее но ЭКО.если б знала что они работают так принципиально на счёт ЭКО то задумалась.... А так против нечего не имею. И если б это бы был мой последний шанс я конечно бы делала ЭКО,но верю что не понадобится..

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

jul4-ik, доброго дня. скажіть будьласка скільки вам обійшлися роди у Гошовського?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

girllyalya, у мене був кесарський розтин і фінансове питання на себе повністю взяв чоловік, але він мені так і не сказав скільки все обійшлося, сказав лише, що менше ніж ми розраховували...

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Присоединяйтесь к нашим обсуждениям!

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
  • Сейчас просматривают   0 пользователей

    • Нет пользователей, просматривающих эту страницу.

×
×
  • Создать...